Recenze podzimních vůní Yankee Candle pro rok 2021

Na podzim 2021 uvedla americká značka Yankee Candle nové vůně v kolekcích Woodland Road Trip a Returning Favourites, které oslavují krásy podzimní přírody a jsou nostalgickým ohlédnutím do minulosti na nejoblíbenější podzimní vůně od založení značky v roce 1969.

Pokud jste fanouškem značky Yankee Candle nebo hledáte svíčku, která vám zpříjemní podzimní večery, v našich videorecenzích najdete inspiraci.

yankee-candle-woodland-road-trip

Podzimní kolekce Woodland Road Trip oslavuje krásy podzimní přírody

Svůj den začněte pořádnou snídaní: sladkými palačinkami s čerstvým javorovým sirupem, pomerančem a slaným karamelem - čeká vás krásný výlet! Vyražte s přáteli za zářivého dne na projížďku do přírody, kde ve vzduchu cítíte dech ohňů a vůni spadaného listí. Cestou zpět se zastavte na farmářském trhu pro čerstvé ovoce a den zakončete pohledem na okouzlující západ slunce. Krásný den ve společnosti milých lidí, na který budete vzpomínat! Užijte si krásy podzimní přírody se čtveřicí vůní Yankee Candle z kolekce Woodland Road Trip.

Recenze vůní ve videu

00:50 Freshly Tapped Maple (Čerstvý javorový sirup)
01:30 Woodland Road Trip (Výlet do lesů)
02:30 Farm Fresh Peach (Čerstvá farmářská broskev)
03:20 Autumn Sunset (Podzimní západ slunce)

Kolekce Woodland Road Trip ►

yankee-candle-returning-favourites

Celosvětově nejoblíbenější podzimní vůně se vrací v kolekci Returning Favourite

Limitovaná edice svíček Returning Favourite je oslava i nostalgické ohlédnutí do minulosti a přináší unikátní možnost vyzkoušet či připomenout si celosvětově nejoblíbenější vůně od založení značky Yankee Candle v roce 1969. Každá z vůní Returning Favourite byla ve své době klasikou a její letopočet je uveden na etiketě.

Recenze vůní ve videu

00:50 Cherries On Snow (Třešně na sněhu)
02:15 North Pole (Severní pól)
03:00 Autumn Leaves (Podzimní listy)
04:15 Almond Cookie (Mandlové sušenky)

Kolekce Returning Favourite ►

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení