Potěšení z čisté a přirozené vůně svíček Nasoterapia

Svíčky italského výrobce Nasoterapia udělají radost všem, kdo milují přírodní styl bydlení a kvalitní ingredience. Přivoňte si v našem videu a vyberte si svíčku pro potěšení z čisté a přirozené vůně.

Svíčky z ledového skla zdobí víčko z bukového dřeva, které slouží jako podstavec a chrání nábytek. Obsahují směs rostlinného vosku s malým procentem parafínu, přírodní esenciální oleje a bavlněný knot pro potěšení z přirozené vůně a čistého hoření. Kvalitní ingredience a přírodní charakter svíčky podtrhuje etiketa a krabička s rostlinným motivem, která je vyrobena z recyklovaného papíru. Vonné svíčky Nasoterapia mají prestižní certifikát kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA a hoří po dobu 40 až 50 hodin.

 

Kvalita garantovaná certifikátem IFRA

Vonné svíčky Nasoterapia mají prestižní certifikát švýcarské organizace IFRA (International Fragrance Association), která již od roku 1973 zajišťuje kvalitu a zdravotní nezávadnost vonných esencí v kosmetickém a potravinářském průmyslu. Legislativně není nutné aby standardy IFRA splňovali výrobci bytových vůní (nejedná se o produkty u kterých dochází k přímému styku s pokožkou), je tedy na rozhodnutí výrobce certifikát IFRA vlastnit a svědčí o jeho mimořádném zájmu o kvalitu a zdravotní nezávadnost svých výrobků.

 

 

Vonné svíčky Nasoterapia ►

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení