Představujeme elektrické aromalampy Candle Warmers™

elekricka-aromalampa

Moderní elektrické aromalampy Candle Warmers™ jsou určeny k rozpouštění vonných vosků bez plamínku v maximálním bezpečí, pohodlí a stylu. Nádobku do které se vkládá vonný vosk zahřívá podle typu kovová plotýnka nebo halogenová žárovka, která zároveň aromalampu krásně rozzáří.

Elektrické aromalampy Candle Warmers™ jsou vhodné do domácnosti s malými dětmi a domácími mazlíčky, kanceláře a všude tam, kde je nežádoucí používat oheň. Aromalampa se zapojí do elektrické zásuvky a do nádobky se vloží vonný vosk, který se působením tepla rozpustí a rozvoní. Po vypnutí aromalampy vosk v nádobce ztuhne a lze ho opakovaně použít dokud nevyprchá vonná esence. Do elektrických aromalamp Candle Warmers™ lze používat vonné vosky od libovolného výrobce.

Rozpouští i vonné svíčky

Elektrické aromalampy Candle Warmers™ z kolekce 2v1 jsou skvělé ke každodennímu provonění rozpouštěním vonných vosků a zároveň umožňují postavit vonnou svíčku přímo na ohřívací plotýnku a zužitkovat vosk, který zůstává na dně svíčky k provonění. Ohřívací plotýnka s průměrem až 10 cm je dostatečně široká pro všechny běžné velikosti svíček.

Provoní i rozzáří interiér

Elektrické aromalampy Candle Warmers™ z kolekce Illumination s podsvícením rozpouští vonný vosk působením tepla halogenové žárovky, která je umístěna pod nádobkou. Žárovka zároveň aromalampu rozzáří tlumeným světlem a vytvoří z ní voňavou lampičku. Halogenová žárovka typu GU10 25W je součástí balení a náhradní žárovku lze dokoupit samostatně.

Hlavní výhody

Jednoduchá obsluha a neomezený výběr vůní

  • snadný způsob provonění pro každodenní použití
  • do nádobky stačí vložit vonný vosk, které se působením tepla rozpustí a rozvoní
  • vonný vosk lze použít opakovaně dokud nevyprchá vonná esence
  • široký výběr vůní ve vonných voscích od libovolného výrobce

Bezpečná a čistá alternativa k vonným svíčkám

  • provoní prostor bez přítomnosti ohně, kouře a sazí
  • vhodná do domácnosti s dětmi, domácími mazlíčky nebo kanceláře

Kvalitní zpracování a elegantní design

  • široký výběr designu od moderního až po rustikální
  • hodnotné materiály jako patinovaný kov, skleněná mozaika nebo keramika
  • podsvícení tlumeným světlem u modelů Illumination
  • odnímatelná nádobka pro snadné čištění
 

Candle Warmers™

Candle Warmers™Značku Candle Warmers™ založil v USA v roce 2001 tlumočník Bart Kennington jako reakci na situace, kdy není možné nechat vonnou svíčku hořet bez dozoru z důvodu bezpečnosti. Otevřený plamínek, který mají uživatelé svíček obvykle tak rádi, občas není žádoucí, zejména v přítomnosti dětí či domácích zvířat nebo když chceme eliminovat saze, které vznikají při pálení svíček. Bart vycítil příležitost a za celé rodinné úspory nakoupil ohřívače kastrůlků, které posléze představil světu jako bezpečný způsob rozpouštění vonných svíček. Za nějaký čas se mu dařilo tak dobře, že zaměstnal téměř celou svou rodinu. Od té doby bylo představeno mnoho nových designů a vylepšení a k ohřívačům svíček přibyly elektrické aromalampy, které rozehřívají vonné svíčky i vonné vosky.

 

Kam dál

elektricky-difuzer-maison-berger-paris

Pokud si chcete udělat radost nebo vybíráte dárek, elektrický difuzér Maison Berger Paris doporučujeme jako jeden z nejlepších způsobů provonění. Jakoby převzal od všeho dobré vlastnosti a zkombinoval je do skvěle fungujícího celku. Představujeme elektrický difuzér Maison Berger Paris ►

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení