Představujeme inhalační tyčinku na esenciální oleje

Vypadá elegantně, máte ji stále při ruce a můžete v ní použít libovolný esenciální olej nebo si namíchat vlastní směs. To jsou hlavní přednosti inhalační tyčinky Nasoterapia. Především však vdechování vhodných esenciálních olejů prospívá vašemu zdraví a působí blahodárně na duševní rozpoložení, akutní i chronické onemocnění respiračního systému či psychické potíže jako stres, napětí, úzkost nebo nespavost. Inhalační tyčinka je kdekoliv a kdykoliv připravena k inhalování vašeho oblíbeného esenciálního oleje. Malá tyčinka se vejde do kapsy, peněženky, kabelky nebo batohu. Můžete si ji vzít na cesty do letadla nebo používat v autě, ve škole nebo v kanceláři. Inhalační tyčinka je opatřena silikonovým těsněním, které zabraňuje přístupu vzduchu a zaručuje dlouhodobou trvanlivost esenciálních olejů.

Kvalitní materiály

Inhalační tyčinka je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, které jsou příjemné na dotek a snadno se čistí. Vnější obal je z anodizovaného hliníku a vnitřek tvoří skleněná lahvička s bavlněnou vložkou a inhalátor ze sanitárního hliníku.

Použití kdekoliv a kdykoliv

Jednoduše odstraňte víčko, přiložte inhalační tyčinku k nosu a vychutnejte si terapeutické účinky esenciálního oleje. Používání tyčinky je diskrétní a hodí se v situacích, kdy je aplikace esenciálního oleje do prostoru nevhodné nebo nežádoucí.

Snadné plnění


Inhalační tyčinku doplníte nakapáním esenciálního oleje do skleněné nádoby. Nejdříve vytáhněte bavlněnou vložku a nakapejte 15 až 30 kapek esenciálního oleje do skleněné nádoby. Vložku potom zasuňte do nádoby a tyčinku zkompletujte.

Odkazy

Inhalační tyčinky
Esenciální oleje

iveta-zabranska"Miluji vůně pro jejich schopnost vytvořit atmosféru ve které se cítím dobře. Recenzemi, které píšu a natáčím pro Svět bytových vůní se s vámi chci podělit o svoje dojmy a pomoct vám s výběrem. Moje recenze najdete také na You Tube." – Iveta