Představujeme parfémované vody na textil Nasoterapia

osvezovace-na-textil

Představujeme nové parfémované vody na textil italského výrobce Nasoterapia. Parfémované vody v rozprašovači jsou určeny k rychlému provonění textilií a pohlcení pachů. Náplň na vodní bázi obsahuje směs esenciálních olejů a díky tomu je provonění přirozené a dlouhotrvající. Jsou vždy po ruce a výborně se hodí k osvěžení oblečení, povlečení, sedačky, koberce, kabelky, cestovního zavazadla a obuvi. Nezanechávají skvrny a je možné je použít na záclony, závěsy a potahy ze kterých se vůně pozvolna uvolňuje do prostoru. Dodávají se včetně lněného pytlíku pro uskladnění nebo zabalení na cesty. Zdravotní nezávadnost produktů Nasoterapia zaručuje výroba a původ surovin v Itálii společně s prestižním certifikátem IFRA.

Jaký je rozdíl mezi vůněmi na textilie Millefiori Laundry a Nasoterapia?
Millefiori Laundry nabízí 5 navzájem si velmi blízkých vůní, které mají základ v pudrové, typicky avivážové vůni čistoty. Po aplikaci textil voní svěžestí s náznakem jedné z pěti vůní. Výsledkem je neutrální svěží provonění textilií.
Nasoterapia nabízí 4 vůně, které se od sebe navzájem liší. Použitím esenciálních olejů jsou vůně opravdu výrazné (zvlášť oproti Millefiori Milano). Pro provonění stačí jedno rozptýlení vůně na tkaninu. Těšit se můžete nejen z vůně čistoty ale i s variability spojení vonných esencí. V tomto případě se jedná o skutečně parfémované provonění prádla.

Vyberte si vůni

Nuvola (Pudr a růže) pudrová Hebká pudrová vůně krémového charakteru, upřimná a dlouhotrvající jako vřelé objetí.
Risveglio (Tuberóza a gardénie) sladká květinová Smyslná květinová vůně se sladkým dotekem vanilky.
Rugiada (Bergamot a cedrové dřevo) svěží citrusová Svěží a vzdušná vůně citrusů.
Soffio (Jasmín a kašmír) svěží květinová Romantická květinová vůně, nevinná jako konvalinka a svěží jako ranní rosa.

Klíčové vlastnosti

  • osvěží a provoní všechny druhy textilií
  • jsou účinné v pohlcení pachů
  • obsahují esenciální oleje a vodu
  • nezanechávají skvrny
  • certifikát zdravotní nezávadnosti IFRA
  • jsou praktické na cesty
  • 
vyrobeno v Itálii

Certifikát IFRA

Certifikát kvality a zdravotní nezávadnosti vydávaný organizací IFRA (International Fragrance Association) se sídlem ve Švýcarsku, která již od roku 1973 zajišťuje kvalitu esencí v kosmetickém a potravinářském průmyslu. Díky historii a dnes už renomovanému jménu jsou normy IFRA známkou nejvyšší možné kvality, ke které směřují prakticky všichni výrobci kosmetických a vonných produktů. Legislativně není nutné aby standardy IFRA splňovali výrobci bytových vůní, protože se nejedná o produkty u kterých dochází k přímému styku s pokožkou. Je tedy na rozhodnutí výrobce certifikát IFRA vlastnit a svědčí o jeho mimořádném zájmu o kvalitu a zdravotní nezávadnost svých výrobků.