Smyslný parfém provoněl autosalon Seat

profesionalni-provoneni-autosalon-seat

Autosalon Seat v Lípě u Zlína (foto: Svět bytových vůní)

Nově otevřený autosalon Seat voní vůní novostavby a nových automobilů. Aby se tu však zákazníci cítili dobře, prostor působil útulně a i přes korporátní identitu jedinečně, je nejlepší volbou najít a vytvořit jedinečný voňavý podpis SEAT Zlín – Auto Dolanský. 

Jaký prostor jsme provoněli

Prostor Plocha
Výstavní plocha 200 m2
Kuchyňka 20 m2
Šatna 20 m2

 

Jak jsme vybírali vůni

Výběr vůně pro autosalon kde se potkávají firemní zákazníci ale i rodiny s malými dětmi a plní si sny o novém automobilu nebo tráví čas při čekání na servis je třeba provonět vůní, která bude ladit k moderní technice, automobilovému průmyslu ale zároveň bude příjemná nejen mužům ale i ženám a dětem. Samozřejmě musí být zajímavá a neopakovatelná, tak aby si ji zákazníci spojili přímo s autosalonem SEAT Zlín - Auto Dolanský.  Zvolili jsme tedy parfém s kombinací tabáku, tmavé čokolády, bobů tonka, které se prolínají s ambrou, dřevitými a zelenými tóny. Výsledné aroma působí velmi luxusním, klidným a pohodovým dojmem a především výborně doplňuje prezentované automobily. Parfemace v prostoru je vzhledem k bohatosti vůně zvolena jemná, tak aby aroma uvítalo příchozí návštěvníky, vytvořilo příjemnou atmosféru a zároveň neobtěžovalo při dlouhém pobytu návštěvníky či zaměstnance. Jednoduše aby si zákazník odnesl či odvezl domů mimo jiné také voňavý zážitek.

Pohlcení pachů v zázemí autosalonu

Další potřebou majitelů bylo kvalitně provonět zázemí autosalonu určené pro zaměstnance. Do kuchyňky a šatny jsem tak zvolili "Pohlcovač pachů", který je speciálně vyvinutý do prostor, kde se pracuje s potravinami. Tato vůně pročišťuje vzduch a zároveň se její jemné aroma nemísí s firemní vůní, která je umístěna v prezentačních prostorech autosalonu.

Zajímá vás název vůně, kterou jsme zvolili anebo máte komerční či společenský prostor, který byste chtěli provonět? Kontaktujte naši zákaznickou linku, kde vám rádi poradíme.