Vyzkoušeli jsme aroma difuzér MOVEO od Millefiori. Je lepší než ultrazvukový difuzér?

Recenze aroma difuzéru MOVEO od Millefiori. Je lepší než ultrazvukový difuzér?

Difuzér MOVEO od italského výrobce Millefiori přinesl do světa elektrických aroma difuzérů svěží vítr a mix vlastností, který z něj na papíře dělají ideální přístroj na provonění domácnosti. Vyzkoušeli jsme ho a zjistili, jestli je opravdu lepší než oblíbené ultrazvukové difuzéry nebo jen dobrou alternativou.

Vyrovnaný souboj v účinnosti provonění

Z hlediska účinnosti vám poskytne přenosný difuzér MOVEO i ultrazvukový difuzér stejnou službu, dlouhotrvající a stálé provonění. Fungují na podobném principu, kdy se vonná esence rozptyluje do prostoru prostřednictvím jemné mlhoviny. Hlavní rozdíl je v používání lahviček s náplněmi do difuzéru MOVEO od Millefiori a esenciálních olejů nebo vonných olejů od libovolné značky, které se v ultrazvukovém difuzéru dávkují dle požadované intenzity do nádoby s vodou. Z toho vyplývají výhody i nevýhody jednotlivých řešení.

Provonění na jedno stisknutí tlačítka, kdykoliv a kdekoliv

Jednoduché ovládání, možnost přenášení a bezúdržbový provoz jsou hlavní přednosti difuzéru MOVEO a věřte, že si je budete užívat. Difuzér MOVEO nepotřebuje připojení do zásuvky a poskytne vám provonění na jedno stisknutí tlačítka, kdykoliv a kdekoliv. Stačí ho nabít, vložit náplň, nastavit intenzitu a užívat si vůni. Když máte náladu na jinou vůni, jednoduše vyměňte náplň s jinou vůní, tak snadné to je. Lze ho používat na jednom místě nebo přenášet a manipulace s ním je jedna radost. Vemte ho sebou do koupelny a hned potom do ložnice pro navození relaxační atmosféry, v pracovně vás povzbudí a v předsíni osvěží vzduch. Je tak malý, že se vejde do kapsy, takže ho můžete vzít sebou na cesty nebo do kanceláře. Můžete vybírat ze 6 vůní Millefiori, které jsou určeny pouze do difuzéru MOVEO.

Všestrannost za cenu náročnější manipulace a údržby

Ultrazvukový difuzér je skvělý pro aromaterapii a umožní vám používat esenciální oleje, různě je dávkovat a kombinovat. Můžete ho používat i s vonnými oleji pouze k provonění a vybírat z mnoha vůní od různých výrobců. Manipulace s ním je však složitější a klade vyšší nároky na údržbu. Před každým použitím se musí otevřít, naplnit vodou, nakapat olej, zavřít a po použití ideálně vyčistit, aby se dno nádoby a keramický disk nezanesly sedimenty a vodním kamenem. Ultrazvukový difuzér lze přenášet, ale riziko rozlití vody a nutnost připojení do zásuvky ho předurčuje, aby byl v domácnosti umístěn na jednom místě.

Ekonomicky výhodný způsob provonění

Z hlediska ceny je difuzér MOVEO ekonomicky výhodnější způsob provonění. Náklady na vonné oleje a především esenciální oleje mohou měsíčně přesáhnout pořizovací cenu ultrazvukového difuzéru. Pokud chcete snadno a rychle provonět domácnost, pořiďte si difuzér MOVEO, je vážně tak skvělý. Pokud již používáte esenciální oleje například v aromalampě nebo pokud vás zaujala aromaterapie a chcete začít používat esenciální oleje, zvolte ultrazvukový difuzér.

Bude se vám líbit

provonění na jedno stisknutí tlačítka, kdykoliv a kdekoliv
účinně provoní i velký obývací pokoj
nepotřebuje připojení do zásuvky
můžete ho přenášet po celé domácnosti
nebude po vás chtít žádnou údržbu
ve vteřině změníte náplň s vůni za jinou
pracuje v naprosté tichosti

Při nákupu zvažte

výběr ze 6 vůní Millefiori do difuzéru MOVEO

 

Koupíte zde ►

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení