Vůně, které povzbudí, pohladí, uklidní a svádí

Ve videu vám představíme interiérové spreje Nasoterapia, které obsahují přírodní esenciální oleje s blahodárnými účinky na psychiku a biochemismus lidského organismu a skvěle se hodí k aromaterapii a provonění interiéru pro všední dny a speciální příležitosti.

Vůně Coccola (Pohlazení), Rinnova (Harmonie), Seduci (Svádění) a Attiva (Povzbuzení) jsou dostupné v provedení interiérového spreje nebo směsi esenciálních olejů. Sprej má okamžitý účinek a dávkováním lze dosáhnout optimální intenzity vůně dle velikosti prostoru. Směsi esenciálních olejů jsou určeny k přímé inhalaci a provonění interiéru prostřednictvím ultrazvukového difuzéru, elektrického difuzéru na esenciální oleje, zvlhčovače vzduchu, vůně do auta na esenciální oleje nebo aromalampy.

Coccola (Pohlazení)

Radostná vůně sladké mandarinky a uklidňující levandule předurčili této směsi, aby si ji zamilovali děti. Připomíná sladké ovoce provoněné sluníčkem a je vhodná do dětského pokoje.

02:20 Interiérový sprej s esenciálními oleji pro děti Coccola (Pohlazení)
Směs esenciálních olejů pro děti Coccola (Pohlazení)

Rinnova (Harmonie)

Uklidňující směs esenciálních olejů grapefruitu a levandule je jako hřejivé objetí. Sluncem zalité aroma hýčká příjemně sladkou vůní s jemným bylinkovým nádechem a obnovuje vnitřní harmonii.

03:40 Interiérový sprej s esenciálními oleji Rinnova (Harmonie)
Směs esenciálních olejů Rinnova (Harmonie)

Seduci (Svádění)

Afrodiziakální směs esenciálních olejů, která uvolňuje emoční napětí, otevírá prostor intuici a příjemně naladí na společné sdílení. Smyslná vůně exotického dřeva s citrusovým aroma umocňuje spojení se sebou samým i s druhými na tělesné i duševní úrovni, probouzí energii k hravosti, aktivitě a tvořivosti.

05:00 Interiérový sprej s esenciálními oleji Seduci (Svádění)
Směs esenciálních olejů Seduci (Svádění)

Attiva (Povzbuzení)

Osvěžující vůně citronové trávy a pomeranče jemně postrčí, rozproudí energii a inspiruje k tvoření. Sluncem zalitá vůně navodí příjemnou atmosféru je výborný stimulant pro obnovení vitality a proti únavě.

02:20 Interiérový sprej s esenciálními oleji Attiva (Povzbuzení)
Směs esenciálních olejů Attiva (Povzbuzení)

 

Interiérové spreje Nasoterapia ►