Recenze vůně roku 2020 Awaken (Probuzení) od Yankee Candle

Vůně Awaken (Probuzení) z limitovaná edice Scent of the Year 2020 vznikla ve spolupráci Yankee Candle s trendovými agenturami, sociology a umělci. Ti všichni inspirovali novou a unikátní vůni, která vystihuje aktuální společenské trendy a náladu letošního roku.

Awaken je krystalicky svěží a povznášející vůně čistoty ve které ucítíte slané mořské tóny, naplavené dřevo a lehký závan květin. Povzbudí a inspiruje vás k prožití a ocenění prosté krásy každého okamžiku života. Na recenzi a první dojmy z vůně roku 2020 Awaken se můžete podívat ve videu, které jsme natočili v lednu 2020 na veletrhu Maison & Objet v Paříži.

Limitovaná edice s unikátním reliéfním vzorem a etiketou

Vůně roku 2020 Awaken je dostupná v limitované edici velké vonné svíčky v ikonické nádobě se skleněným víčkem, kterou zdobí unikátní reliéfní motiv a kulatá etiketa s modrým metalickým proužkem. Svíčka obsahuje parafínový vosk s bavlněným knotem a má dobu hoření 110 až 150 hodin. Od standardní velké svíčky Classic se liší zesíleným sklem hrdla a není s ní možné používat prstenec Illuma Lid.

Kam dál

tovarna-yankee-candle-most

Příležitost navštívit továrnu na výrobu svíček Yankee Candle jsme si nemohli nechat ujít a vybaveni velkou zvědavostí se spoustou otázek jsme se vydali do Havraně u Mostu. Z návštěvy jsme si odnesli nezapomenutelný zážitek a dozvěděli mnoho zajímavých informací o které se s vámi v tomto článku podělíme. Navštívili jsme továrnu na výrobu svíček Yankee Candle v České republice ►

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení