Jaká je vůně roku od Yankee Candle? Recenze svíčky Discovery z limitované edice Scent of the Year 2021

Již třetí rok přináší značka Yankee Candle limitovanou edici svíčky, která má vystihovat aktuální společenské trendy a náladu. Scent of the Year 2021 (Vůně roku 2021) Discovery (Objevování) má vystihovat touhu cestovat, poznávat a spojovat se s lidmi na celém světě.

Letošní vůně roku Discovery (Objevování) se bude líbit všem, kdo rádi cestují a objevují nové chutě a vůně. Voní jako letní koktejl exotického ovoce, ve kterém ucítíte šťavnatou kvajávu, tangelo, pomeranč, karambolu, mango a marakuji. Sluncem zalitá vůně má radostný, otevřený a optimistický charakter. Atmosféru tropického ráje umocňuje pestrobarevná etiketa s marockým vzorem a červené víčko, kterým se svíčka odlišuje od svíček kolekce Classic.

Voní nám

Svíčka vykouzlí atmosféru letní dovolené a je skvělou volbou jako rodinná vůně, která se bude líbit dětem, ženám i mužům nebo jako dárek, kterým se trefíte do vkusu všem, kdo mají rádi léto, ovoce a cestování. Narozdíl od loňské vůně roku má skleněná nádoba standardní tvar a na svíčku pasuje prstenec IllumaLid.

vůně vykouzlí radostnou a prosluněnou letní atmosféru
skvěle se hodí do období, kdy není snadné cestovat

bude líbit dětem, ženám i mužům
na svíčku lze použít prstenec IllumaLid
skvělá jako dárek

Nevoní nám

Yankee Candle letos vsadilo na jistotu a přineslo vůni, která se chce zalíbit všem. Chybí jí originalita a moment překvapení, jak bychom od speciální edice čekali a jak se to povedlo u vůně roku 2019 One Together a vůně roku 2020 Awaken. Svíčka z limitované edice by mohla také dostat lepší složení než parafínový vosk a jeden knot.

ne příliš originální vůně
parafínový vosk a pouze jeden knot

Koupíte zde ►

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení