Recenze vůní Čistý bílý čaj, Rajské liči a Čerstvý eukalyptus od Maison Berger Paris

Francouzská značka Maison Berger Paris odstartovala rok novými vůněmi Čistý bílý čaj (Pure White Tea), Rajské liči (Lychee Paradise) a Čerstvý Eukalyptus (Fresh Eucalyptus), které jsou inspirované divokou tropickou přírodou. Vůně jsou dostupné v náplních do katalytické lampy včetně oblíbeného zkušebního balení Triopack, náplních do aroma difuzéru, v dárkových sadách s katalytickými lampami, aroma difuzérech a nově také vonných svíčkách.

Náš tip

Recenzované vůně si můžete zakoupit samostatně v náplních nebo také v cenově výhodném zkušebním balení Triopack, které obsahuje tři náplně objemu 180 ml do katalytické lampy Maison Berger Paris nebo Duopack, které obsahuje dvě náplně objemu 200 ml do aroma difuzéru včetně náhradních polymerových tyčinek.

iveta-zabranska"Miluji vůně pro jejich schopnost vytvořit atmosféru ve které se cítím dobře. Recenzemi, které píšu a natáčím pro Svět bytových vůní se s vámi chci podělit o svoje dojmy a pomoct vám s výběrem. Moje recenze najdete také na You Tube." – Iveta