Svět bytových vůní je ambasador značky Max Benjamin pro Českou republiku

svet-bytovych-vuni-ambasador-max-benjamin

Když mi na začátku roku 2017 přišla do cesty značka Max Benjamin, měla jen dvě kolekce. Už tehdy mne zaujali propracované a originální vůně, inovativní složení bez alkoholu, atraktivní design a Max Benjamin se stal součástí rodiny Světa bytových vůní. Díky vůním Max Benjamin vnesete do interiéru atmosféru nejpůvabnějšího italského pobřeží Amalfi, tropických rájů jakými jsou ostrovy Maledivy, Mauricius či Tahiti nebo jednoho z nejkrásnějších míst jakým je francouzské Provence.

iveta-zabranska-svet-bytovych-vuni-max-benjamin
Se zakladateli Max Benjamin zleva Iveta Zábranská, Mark, Orla a David Van den Bergh.

První návštěva v sídle Max Benjamin

Když jsem měla v roce 2018 možnost navštívit sídlo firmy s výrobnou svíček a osobně se setkat s majiteli a jejich filozofií práce a života, hluboké pouto s touto značkou bylo na světě. Max Benjamin je irská rodinná firma, která sídlí v malebné krajině hrabství Wicklow nedaleko Dublinu. Ryzost a čistota přírody se odráží v každé vůni, kterou si můžete odnést domů. Z návštěvy Irska jsem si odnesla spoustu zážitků o kterých jsem napsala článek a natočila video.

max-benjamin-rucni-vyroba-vonnych-svicek
Ruční výroba vonných svíček Max Benjamin

Ruční výroba v srdci Irské přírody

Chtěla bych zmínit například vonné svíčky, které se vyrábí ze třech druhů vosků sojového, včelího a kokosového, které jsou pečlivě namíchané tak, aby každá jedna vůně co nejlépe vynikla. Každá nová kolekce vůní Max Benjamin přináší něco nového, pro mnohé i cestovatelské výzvy a protože mě osobně jejich novinky opravdu baví, točím o nich pravidelně recenze. Jedny z posledních mých videorecenzí jsou věnované kolekci Provence, Ocean Islands a Paris In The Fall.

recenze-max-benjamin-svet-bytovych-vuni
Recenze vůní kolekce Paris In The Fall ve Světě bytových vůní

Unikátní limitované kolekce vůní

Co dodává šperk značce a vlastně to považuji za vrchol voňavého zážitku jsou kusově limitované kolekce niche vůní, které zachycují atmosféru kontinentů a to jak designovým a materiálovým provedením, tak samozřejmě kompozicí vůní. V roce 2018 jsme představili kolekci Voyage Africa a v roce 2019 kolekci Voyage Ancient Americas, ve které si můžete přivonět a odnést si domů vůně jako Aztécký déšť či Slunce Inků. V roce 2019 byla uvedeny na trh nové vůně do auta, která se okamžitě zařadili mezi nejoblíbenější ve Světě bytových vůní.

max-benjamin-ve-svete-bytovych-vuni
Svět bytových vůní se stal ambasadorem značky Max Benjamin pro Českou republiku

Co znamená být ambasador značky

Když v roce 2019 získal Svět bytových vůní ocenění Ambasador značky Max Benjamin pro Českou republiku, byla jsem mile překvapena a poctěna. Ambasador značky znamená pomáhat šířit značku a její hodnoty do své komunity nevtíravou cestou. Informace podávané ambasadorem jsou důvěryhodné, opravdové a bez marketingových obratů. Za celý Svět bytových vůní si vážíme tohoto ocenění, projevené důvěry od Max Benjamin a především přízně a zájmu o naši práci vás, vážených zákazníků Světa bytových vůní.

Vůně jsou tu aby podporovali zážitky a umocňovali vzpomínky. My ve Světě bytových vůní děláme vše pro to abychom pro vás vybírali výrobce, kteří toto dokáží a vy jste se tak doma, v kanceláři nebo autě těšit s příjemných chvil podpořených vůní.

iveta-zabranska-podpis
Mgr. Iveta Zábranská
zakladatelka

 

O značce Max Benjamin

Max Benjamin je privátní irská značka a přední výrobce prémiových interiérových vůní. Všechny výrobky značky jsou láskyplně navrženy a ručně vyráběny v řemeslných ateliérech v malebné krajině hrabství Wicklow nedaleko Dublinu. Max Benjamin založili v roce 2007 bratři Mark a David Van den Bergh začátkem devadesátých let, kdy zahájila ruční výrobu vonných svíček. Od té doby se Max Benjamin rozvinul z kultovní Irské značky v renovovaného výrobce, kterého produkci najdete po celém světě včetně světoznámých obchodních domů Harrods v Londýně nebo Le Bon Marchè v Paříži. Za úspěchem značky stojí kreativita tvůrců Davida a Marka Van den Bergh při vývoji vůní, pečlivý výběr přírodních surovin a moderní design. Sortiment značky Max Benjamin tvoří vonné svíčky, aroma difuzéry s tyčinkami a vonné karty v tematických kolekcích i unikátních limitovaných edicích. Pro výrobu svíček se používají pouze nejlepší přírodní ingredience včetně unikátní směsi sojového, kokosového a včelího vosku. Aroma difuzéry charakterizuje atraktivní design a prvotřídní parfémy s vysokým podílem vonné esence. Díky nulovému obsahu alkoholu v náplních působí vůně čistě a přirozeně, pomaleji prchají a vynikají intenzitou. Název Max Benjamin vznikl kombinací jmen dvojčat Maxe a Bena - synovců zakladatelů značky.

 

Články o Max Benjamin

Navštívili jsme Max Benjamin v Irsku
Svět bytových vůní je ambasador značky Max Benjamin pro Českou republiku

Recenze vůní Max Benjamin

Recenze vůní Tahiti, Moorea a Bora Bora od Max Benjamin
Recenze vůní Provence od Max Benjamin