Svíčky a difuzéry Voluspa na veletrhu Maison&Objet v Paříži 2020

voluspa-luxusni-svicky-maison-objet-paris

Nahlédněte s námi do rozkvetlého stánku Voluspa na veletrhu Maison&Objet v Paříži. Z návštěvy vám přinášíme video a fotogalerii novinek pro rok 2020.

Americký výrobce Voluspa měl letos na veletrhu Maison&Objet jeden z nejpůsobivějších stánků. Kalifornská značka je pro ostatní příkladem v kvalitě ingrediencí a maximální šetrností k přírodě při výrobě. V tomto duchu se nesla i celá prezentace v doslova rozkvetlém stánku, který zdobily růže, tulipány, konvalinky ale také bylinky a lístky eukalyptu.

Novinky Voluspa pro rok 2020

Přátelská atmosféra rodinné značky

voluspa-luxusni-svicky-prirodni-slozeni

voluspa-iveta-zabranska-pariz-maison-obje

Přivítala nás přátelská atmosféra, ke které přispěla i produktová manažerka Catarina, která ačkoliv žije v Kalifornii je původem ze Švédska. S Davidem, který je obchodním ředitelem Voluspa pro Evropu jsme pak natočili krátký rozhovor, na který se můžete podívat ve videu.

Citrusová vůně limetek Peruvian Lime Jardin

voluspa-svicky-aroma-difuzer-peruvian-lime-garden-

voluspa-svicky-peruvian-lime-garden

Limetkově zelená barva svíček a difuzérů výstižně napovídá, že vůně Peruvian Lime Jardin (Peruánská limetková zahrada) je svěží, energizující, citrusová a převládají v ní tóny limetky a šťavnatého grapefruitu. Vůně je skvělá k osvěžení vzduchu v horkých letních dnech a působí jako životabudič. Pokud milujete čisté citrusové aroma bez květinových či sladkých tónů, tuto vůni si zamilujete.

Peruvian Lime Jardin ►

Královna květin s ostružinami a vzácným agarovým dřevem Blackberry Rose Oud

voluspa-luxusni-svicky

voluspa-svicky-vune-blackberry-rose-oud

voluspa-velka-svicka-5-knotu-roslinny-vosk-detail

Blackberry Rose Oud (Ostružiny, růže a oud) je vůně z kolekce Roses, která oslavuje královnu květin v různých odrůdách a kombinacích. Voluspa v této variantě na téma růže přidává k omamným květinovým tónům hřejivé aroma ostružin a špetku vzácného agarového dřeva. Výsledkem je příjemná květinově ovocná vůně, které právě agarové dřevo dodává majestátnost a vznešenost. Červená barva svíček pak podtrhuje smyslnost vůně, která je jako pravá růže symbolem vášně a lásky.

Blackberry Rose Oud ►

Aroma difuzéry s tyčinkami (bez alkoholu)

voluspa-aroma-difuzery-s-tycinkami

voluspa-aroma-difuzer-s-tycinkami-makassar-ebony-peach

Pokud si koupíte aroma difuzér Voluspa a vložíte do něj tyčinky, budete mile překvapeni, že cítíte čistou vůní bez alkoholu. Aroma difuzéry Voluspa totiž neobsahují alkohol, ale pouze vonné oleje. Díky tomu vůně vydrží dlouho a je výrazná i ve větší místnosti. "Vložením všech přibalených tyčinek se zvýrazní elegance aroma difuzéru a posílí intenzita voňavého zážitku", řiká Catarina z Voluspa.

Aroma difuzéry Voluspa ►

Velká krása se často rodí z velké vášně

voluspa-luxusni-svicky-maison-objet-paris-2020

Svíčky Voluspa začali vyrábět ručně manželé Traci a Troy Arntsenovy v Kalifornii téměř před 20 lety. Značka Voluspa, která vznikla doslova v kuchyni z vonných esencí ručně nasbíraných květů a bylinek, domácích vosků a omamných parfémů je dnes odrazem umění, krásy a kultury, které inspirovali její zakladatele na cestách.

Vášeň pro botaniku a esenciální oleje Traci v kombinaci s jejími odbornými znalostmi umožňuje společnosti Voluspa vytvářet vlastní vůně z nejkvalitnějších ingrediencí získaných z nejvzdálenějších koutů světa. Troyova vášeň pro cestování a podnikatelský důvtip pomohli značce Voluspa zařadit se mezi přední světové výrobce luxusních vonných svíček a aroma difuzérů. Název Voluspa pochází ze starověké norské básně, která vypráví příběh o stvoření světa z chaosu. A chaos v kuchyni při vzniku svíček Voluspa potvrzuje, že velká krása se často rodí z velké vášně.

Voluspa ►