Jedinečné bylinkové vůně do kuchyně a jídelny

Vůně do kuchyně a jídelny

Mysleli jste, že bytové vůně se do kuchyně nehodí? Opak je pravdou a příkladem je jarní kolekce Aromi Botanici od italského výrobce Nasoterapia. Vůně léčivých rostlin, aromatických bylin a ovoce ze zahrádky v interiéru vykouzlí atmosféru prvních slunečních paprsků a svěžesti přírody, která se právě probouzí. Jsou stvořené do kuchyně a jídelny, kterou příjemně provoní, osvěží vzduch a odstraní nežádoucí pachy.

 


“Vůně

Voňavý zážitek z Toskánska

Před několika lety jsem prožila krásný týden na farmě v Toskánsku. Každý den jsem se procházela mezi záhony rajčat, okurek, na stromech dozrávaly broskve, pomeranče a fíky. U záhonu bylinek jsem se těšila z vůně levandule, bazalky, tymiánu a oregana. Vše bylo prozářené teplým středomořským sluncem a osvěžené slaným vánkem blízkého moře. Tohle jedinečné bylinkové aroma cítím ve vzpomínkách dodnes. Kolekce Aromi Botanici mi tenhle naturální Toskánský ráj připomíná a proto ji od prvního přivonění jednoduše miluji. Ze srdce vám přeji ať si v této kolekce najdete svého oblíbence a voňavého společníka, který vám pomůže vůní prozářit každý jeden den. – Iveta

 

Přivoňte si, ve vzduchu je cítit jaro

V kolekci Aromi Botanici si můžete vybrat ze třech jarních vůní Basilico Fresco e Pompelmo (Čerstvá bazalka a grapefruit), Foglie di Pomodoro e Menta (Rajčatové lístky a máta) a Sedano Selvatico e Fico (Divoký celer a fík) v provedení interiérových sprejů, aroma difuzérů s tyčinkami a náplní do aroma difuzéru.

rostouci-papir-se-seminkami-ktery-rozkvete

Vypěstujte si v kuchyni vlastní bylinkovou zahrádku

V balení každého aroma difuzéru s tyčinkami z kolekce Aromi Botanici najdete navíc kartičku z recyklovaného papíru se semínky aromatických bylinek a kromě zážitku z provonění vám bude doma dělat radost i malá bylinková zahrádka. Kartičku stačí vložit do květináče, přikrýt vrstvou zeminy, umístit na slunné místo a denně zalévat.

nasoterapia-prirodni-vune-spreje-rajce-mata

Foglie di Pomodoro e Menta (Rajčatové lístky a máta)

Bylinková symfonie svěžích zelených tónů vykouzlí autentickou atmosféru zahrádky.

Čerstvé rajčatové lístky, právě promnuté v dlani, doplňuje zklidňující aroma máty. Ve vůni je cítit naturálnost, zemitá síla a zároveň povzbuzení a živá energie. Zelené tóny rajčatových lístků dodávají kompozici nevšednost. Zde si přijdou na své milovníci bylinek a čistě přírodních vonných kompozic. Vůně vynikne v kuchyni či jídelně, kde podpoří chuť k jídlu a díky tymiánu a mátě peprné s přirozenými repelentními účinky pomůže odpudit nevítaný hmyz.

Koupíte zde ►

Basilico Fresco e Pompelmo (Čerstvá bazalka a grapefruit)

Přivítejte doma slunce a radostnou atmosféru s vůní šťavnatého ovoce.

Osvěžující grapefruit doplňuje aromatická bazalka, která vůni dodává gurmánský nádech. Vůně je plná optimismu, dobré nálady a kdybychom ji měli popsat jako barvu, byla by žlutá jako slunce. Vůně bazalky a grapefruitu je celoroční a skvěle vynikne v kuchyni a jídelně. Je vynikající také do pracovny, studovny nebo kanceláře pro povzbuzení a výtečně se hodí i do předsíně, kde skvěle osvěží vzduch a kde vás a vaše hosty vždy radostně přivítá.

Koupíte zde ►

nasoterapia-prirodni-vune-do-bytu

Sedano Selvatico e Fico (Divoký celer a fík)

Voňavý zážitek pro milovníky výrazných aromatických vůní a nevšedních kombinací.

Uznáváme, že vybrat si vůní s tímto názvem chce dávku odvahy. Fík z parfémů jistě znáte, ale jak voní celer a ještě k tomu divoký? V tomto ohledu si představte celer jako vůní podobnou limetce. V kompozici se typicky medově sladké aroma fíků prolíná s tóny dřeva, které mám moc ráda a to vše velmi příjemně, jako lehký jarní vánek, doplňují tóny celeru, který voní po citrusech. Je ideální k výraznějšímu provonění kuchyně či jídelny a když ji použijete v obývacím pokoji, vdechne interiéru hřejivou a útulnou atmosféru.

Koupíte zde ►

 

Kvalita garantovaná certifikátem IFRA

Vonné esence italského výrobce Nasoterapia mají prestižní certifikát švýcarské organizace IFRA (International Fragrance Association), která již od roku 1973 zajišťuje kvalitu a zdravotní nezávadnost vonných esencí v kosmetickém a potravinářském průmyslu. Legislativně není nutné aby standardy IFRA splňovali výrobci bytových vůní (nejedná se o produkty u kterých dochází k přímému styku s pokožkou), je tedy na rozhodnutí výrobce certifikát IFRA vlastnit a svědčí o jeho mimořádném zájmu o kvalitu a zdravotní nezávadnost svých výrobků.