Právě zlevněno

45 Kč (2 €)
ihned k odeslání

Elektronické aroma přístroje

 

 

Elektronické aroma přístroje jsou určeny pro ty, kteří si chtějí užívat vůní, ať už ve svém bytě či domě nebo pracovním prostředí, rádi experimentují a rádi střídají vůně podle jednotlivých příležitostí či nálad. Právě tohle všechno elektrické aroma přístroje umožňují, a to rychle a jednoduše. Elektrické aroma přístroje využívají speciální aroma kapsle anebo kalíšky s voskem a jsou proto nenáročné na údržbu a provoz.


Parametry
nejprodávanější1 099 Kč (41 €)

ihned k odeslání1 199 Kč (44 €)

ihned k odeslání349 Kč (13 €)

ihned k odeslání

349 Kč (13 €)

ihned k odeslání2 990 Kč (111 €)

do týdne u Vás
doprava zdarma2 990 Kč (111 €)

ihned k odeslání
doprava zdarma1 199 Kč (44 €)

ihned k odeslání
nejprodávanější349 Kč (13 €)

ihned k odeslání1 730 Kč (64 €)

do týdne u Vás


doprava zdarma


doprava zdarma1 730 Kč (64 €)

ihned k odeslání1 730 Kč (64 €)

ihned k odeslání

1 890 Kč (70 €)

ihned k odeslání1 890 Kč (70 €)

do týdne u Vás

Yankee Candle elektrická aromalampa Scenterpiece

 

Krásná elektrická aromalampa ozdobí interiér a kalíšek s voskem Easy MeltCup, který se vkládá do její horní části, se rychle a sytě rozvoní. Lze ho kdykoli vyměnit za jiný a během vteřiny si vychutnávat další oblíbenou vůni Yankee Candle.

 

 

 

Mr&Mrs Fragrance aroma přístroj George

 

Elektronický difuzér, který oživí interiér barvou, designem, hudbou ale především vůní z praktických aroma kapslí. Kromě jednoduché obsluhy zaujme bezdrátovým provozem, možností volby intenzity provonění a velkým výběrem vůní.

 

 

 

Mr&Mrs Fragrance aroma přístroj Sissi

 

Designový aroma přístroj na vonné kapsle Mr&Mrs Fragrance navrhlo světoznámé italské studio Giovannoni. Má tvar stromu s ptáčkem, jehož otočením lze regulovat intenzitu provonění. Díky bezdrátovému provozu lze přístroj umístit kamkoliv v bytě nebo kanceláři.

 

 

 

Yankee Candle vůně do elektrické zásuvky

 

Vůně do zásuvky jsou ideální pro ty, kteří si přejí dlouhotrvající a stálé provonění interiéru. Stačí je zasunout do elektrické zásuvky a vůně se bude po dobu 40 dní uvolňovat do prostoru. Po vypotřebování náplně lze dokoupit náhradní náplně v ekonomickém balení po 2 kusech.