Elektronické aroma přístroje

 

 

Elektronické aroma přístroje jsou určeny pro ty, kteří si chtějí užívat vůní, ať už ve svém bytě či domě nebo pracovním prostředí, rádi experimentují a rádi střídají vůně podle jednotlivých příležitostí či nálad. Právě tohle všechno elektrické aroma přístroje umožňují, a to rychle a jednoduše. Elektrické aroma přístroje využívají speciální aroma kapsle anebo kalíšky s voskem a jsou proto nenáročné na údržbu a provoz.


Parametry
nejprodávanější


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma

Yankee Candle elektrická aromalampa Scenterpiece

 

Krásná elektrická aromalampa ozdobí interiér a kalíšek s voskem Easy MeltCup, který se vkládá do její horní části, se rychle a sytě rozvoní. Lze ho kdykoli vyměnit za jiný a během vteřiny si vychutnávat další oblíbenou vůni Yankee Candle.

 

 

 

Mr&Mrs Fragrance aroma přístroj George

 

Elektronický difuzér, který oživí interiér barvou, designem, hudbou ale především vůní z praktických aroma kapslí. Kromě jednoduché obsluhy zaujme bezdrátovým provozem, možností volby intenzity provonění a velkým výběrem vůní.

 

 

 

Mr&Mrs Fragrance aroma přístroj Sissi

 

Designový aroma přístroj na vonné kapsle Mr&Mrs Fragrance navrhlo světoznámé italské studio Giovannoni. Má tvar stromu s ptáčkem, jehož otočením lze regulovat intenzitu provonění. Díky bezdrátovému provozu lze přístroj umístit kamkoliv v bytě nebo kanceláři.

 

 

 

Yankee Candle vůně do elektrické zásuvky

 

Vůně do zásuvky jsou ideální pro ty, kteří si přejí dlouhotrvající a stálé provonění interiéru. Stačí je zasunout do elektrické zásuvky a vůně se bude po dobu 40 dní uvolňovat do prostoru. Po vypotřebování náplně lze dokoupit náhradní náplně v ekonomickém balení po 2 kusech.

 

M2RjN