Nepřehlédněte

41 Kč (2 €)
ihned k odeslání
142 Kč (5 €)
ihned k odeslání

14. 07. 2018

Esenciální oleje pro workoholiky a relax ► VIDEO

 

Myslíte si, že práci děláte správě jen vy? Přemíláte pracovní problémy i ve spánku? Zanedbáváte rodinu, přátelé a koníčky? Jestli jste minimálně na jednu z otázek odpověděli ano, pak následující článek je pro vás - nejspíš jste totiž závislí na práci. Vaším hlavním úkolem by nyní mělo být naučit se říkat "ne". Následující esenciální oleje vám pomohou, protože stimulují, ale ne příliš a řada z nich má zároveň relaxační účinky. Uklidní vás a zároveň dodají sílu k zvládání každodenních situací.

 

Doporučené esenciální oleje

Geránie
Levandule
Majoránka
Bazalka
Petitgrain

 

Nejsnadnější a nejrychlejší použití esenciálních olejů je inhalace prostřednictvím ultrazvukových difuzérů či aromalamp. Ideální pro domov i kancelář. O něco náročnější na čas je relaxační koupel či masáž, my tu pro vás máme dva jednoduché recepty.

 

 

Recept na relaxační koupel

 

2 kapky Petitgrain, 3 kapky Levandule, 2 kapky Geránie

Esenciální oleje postupně nakapejte do 100 ml rostlinného oleje či mléka. Směs nalijte do napuštěné vany a pořádně vodu promíchejte. Zůstaňte v lázni nejméně 10 minut, uvolněte se a zhluboka dýchejte.

 

 

Recept na uvolňující masážní směs

 

3 kapky Petitgrain, 10 kapek Levandule, 3 kapky Geránie, 10 kapek Citron

Směs esenciálních olejů nakapejte do 30 ml rostlinného oleje (může to být například slunečnicový nebo sojový olej) a v ideálním případě požádejte partnerku či partnera o masáž.

 

 

Přejít naEsenciální oleje
Přejít naÚčinky esenciálních olejů na psychiku a zdraví
Přejít na – 10 oblíbených esenciálních olejů, které vám doma nesmí chybět


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ