Maison Berger Paris – katalytická lampa Design by Pasta Oner

Kód: 3935
1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Omlouváme se, zboží je momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Ikonická katalytická lampa Lampe Berger z limitované edice 200 ks lamp navržených umělcem Pasta Oner.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pablo Picasso ji nazýval "nejvíce inteligentní vůní", Jean Cocteau používal katalytickou lampu Lampe Berger pro odstranění zápachu opia, které kouřil. Řada lamp od Lampe Berger patří mezi cenné sběratelské kousky, protože se jednalo o díla umělců v limitovaných edicích. Nejinak je to s touto lampou od Pasty Onera, které bylo vyrobeno pouze 200 kusů. 

 

Skleněná katalytická lampa Design by Pasta Oner vyniká moderním designem s jemným kouřovým lakováním a navazujícím tiskem postupně celkem pěti barev. Katalytická lampa sama o sobě nevoní a aby vše fungovalo tak jak má, budete potřebovat interiérový parfém.

Pasta Oner vešel ve známost coby graffiti umělec, který později doplnil svou tvorbu o malbu a sochu. Při navrhování katalytické lampy byl inspirován historií Lampe Berger, lehkostí i ženskou postavou. Tyto motivy evokují secesní estetiku konce 19. století a právě tehdy, v roce 1898 byla založena značka Lampe Berger.

 

"Motiv je inspirován zčásti dlouholetou historií značky a zčásti lehkostí okouzlujících vůní. Historie a elegance je reprezentována ženskou postavou, která jakoby na nás vystoupila ze starodávných flakonů a váz, lesní víla v letním vánku, kterou obklopují krásné laně. Lehkost je reprezentována současným symbolem balonků, které stačí vypustit, stejně jako krásné vůně Lampe Berger?." 

 

– Pasta Oner

 

 

 

Účinně pohlcuje pachy a provoní vzduch

 

Katalytická lampa je dekorativní a zároveň praktický předmět, který by neměl chybět v každé moderní domácnosti. Dokáže účinně odstranit nepříjemné pachy včetně kouře, nažádoucích pachů z vaření, domácích mazlíčků a zároveň rychle a intenzivně provoní interiér. 

 

 • čistí vzduch a odstraňuje nežádoucí pachy

 • pachy nepřekrývá vůní ale účinně pohlcuje

 • má intenzivní vonný účinek i ve větším prostoru

 • rychle provoní prostor do 30 minut s účinností 3 hodiny

 • praktický předmět každé moderní domácnosti

 

 

Obsah balení

Katalytická lampa Design by Pasta Oner, 380 ml
Kahan s bavlněným knotem AIR PUR System 3C®
Dekorativní krytka, zaslepovací víčko a trychtýř
Návod na katalytickou lampu (ke stažení v PDF)
Luxusní dárková krabička

 

 

Jak se katalytická lampa používá

Kahan se zapálí a nechá hořet po dobu 2 až 3 minut. Po zfouknutí plamene začne katalytická reakce při které dochází k čištění vzduchu a provonění prostoru. Katalytická reakce se po 20 až 30 minutách zastaví nasazením zhášecího víčka. Podrobný návod a mnoho užitečných informací o katalytických lampách najdete na stránce Vše o katalytických lampách.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Katalytické lampy Maison Berger Paris
Provedení: katalytická lampa
Objem: 380 ml
Materiál: kov, sklo
Rozměr: 16 cm (výška)
Země původu: Francie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Maison Berger ParisRyze francouzská značka Maison Berger Paris už více než 120 let voní v interiérech různého charakteru. Obývacími pokoji, koupelnami, kuchyněmi, ale i čekárnami u lékaře, kancelářemi nebo obchody se linou vůně moře, ovocných nektarů, lněných květů, dřeva nebo čerstvě vypraného prádla. Obzvláště v letních měsících ale oceníte i praktické vůně proti komárům nebo vůně, které umí pohltit pach tabáku nebo domácích mazlíčků. Katalytické lampy Maison Berger Paris umí zbavit vzduch bakterií, dezinfikují interiér a díky katalytické reakci hoří bez přítomnosti plamene a kouře. Jsou zdravotně nezávadné a byly vyrobeny pod dohledem zkušených parfumérů. Vedle katalytických lamp najdete v nabídce i aroma difuzéry, polymerové tyčinky či vonné svíčky. Maison Berger Paris je přední značkou v otázce kvality ovzduší v interiérech, a to díky vlastnostem katalytických lamp čistit vzduch a odstraňovat nežádoucí pachy. Produkty Maison Berger Paris jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí, podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Vonné produkty značky Maison Berger Paris do ovzduší vypouští pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX (benzen, toluen, etylbenzen, xylen, styren, naftalen, formaldehyd a acetaldehyd). Od dodavatelů Maison Berger Paris nakupuje pouze vysoce kvalitní suroviny. Aby bylo možné vyrobit ty nejlepší možné vůně, požaduje u dodavatelů zajistit testování surovin v rámci kvality a charakteru vůně, síly difúze a vnímané kvality vůně po rozptýlení. Pro vytvoření vůně Maison Berger Paris používají francouzští mistři parfuméři přírodní i syntetické složky. Tato kombinace umožňuje vytvářet vůně s charakterem a nahrazovat suroviny, které se staly vzácné nebo škodlivé pro lidské zdraví. Složky obsažené v náplních Maison Berger Paris podléhají speciálním vnitřním normám, které jsou přísnější než ty, které požadují předpisy EU, USA a IFRA.

 • francouzská značka s vlastní produkcí od roku 1898
 • výběr z více jak 50 originálních vůní z vlastního vývoje
 • design od předních francouzských umělců a designérů
 • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU a USA
 • provonění a čistící účinek katalytických lamp
 • tradice francouzských parfumérů z Grasse