Maison Berger Paris – kahan s knotem do katalytické lampy Air Pur 3C, 32 cm

Kód: 68
420 Kč 347 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2019

Náhradní kahan s bavlněným knotem o délce 32 cm pro menší a středně velké katalytické lampy Maison Berger Paris.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro optimální funkci katalytické lampy je nutné pravidelně měnit její kahan. Krátký kahan s bavlněným knotem o délce 32 cm je optimální pro menší katalytické lampy do výšky 15 cm. Životnost kahanu Air Pur 3C je 1 rok nebo 200 zapálení (podle toho, co nastane dříve). Kahan Air Pur 3C je vhodný pro všechny druhy katalytických lamp Maison Berger Paris. Během používání se délka bavlněného knotu nezmenšuje, zůstává konstantní po celou dobu jeho používání.

Unikátní technologie

Bavlněný knot přivádí náplň s interiérovým parfémem ke kahanu. Hořlavý isopropylalkohol obsažený v náplni ohřeje vnější prstenec kahanu na 500 °C a umožňuje katalytickou reakci, při které dochází k likvidaci bakterií v ovzduší a odstranění nežádoucích pachů. Vnitřní díl kahanu se přitom ohřeje na mnohem nižší teplotu 200 °C, díky čemuž dochází k rozptýlení interiérového parfému do ovzduší při zachování kvality vonné esence.

Klíčové vlastnosti

  • pro menší katalytické lampy Maison Berger Paris do výšky 15 cm
  • životnost kahanu je 1 rok nebo 200 zapálení (podle toho, co nastane dříve)
  • patentovaná konstrukce

Doplňkové parametry

Kategorie: Kahany s knotem do katalytické lampy
Provedení: kahan do katalytické lampy
Materiál: kov, keramika, bavlna, platina
Velikost: 32 cm (krátký knot)
Země původu: Francie
Životnost: 200 zapálení nebo 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
13556 1 lampe berger knot s kahanem air pur system 3c do katalyticke lampy 32 cm 13556 1 lampe berger knot s kahanem air pur system 3c do katalyticke lampy 32 cm
5
Avatar autora | 31.12.2018
Kahan originální do katalytické lampy. Nemám výhrad, jedná se o kvalitní výrobek. Doporučuji výrobce i obchod svět bytových vůní

Maison Berger ParisRyze francouzská značka Maison Berger Paris už více než 120 let voní v interiérech různého charakteru. Obývacími pokoji, koupelnami, kuchyněmi, ale i čekárnami u lékaře, kancelářemi nebo obchody se linou vůně moře, ovocných nektarů, lněných květů, dřeva nebo čerstvě vypraného prádla. Obzvláště v letních měsících ale oceníte i praktické vůně proti komárům nebo vůně, které umí pohltit pach tabáku nebo domácích mazlíčků. Katalytické lampy Maison Berger Paris umí zbavit vzduch bakterií, dezinfikují interiér a díky katalytické reakci hoří bez přítomnosti plamene a kouře. Jsou zdravotně nezávadné a byly vyrobeny pod dohledem zkušených parfumérů. Vedle katalytických lamp najdete v nabídce i aroma difuzéry, polymerové tyčinky či vonné svíčky. Maison Berger Paris je přední značkou v otázce kvality ovzduší v interiérech, a to díky vlastnostem katalytických lamp čistit vzduch a odstraňovat nežádoucí pachy. Produkty Maison Berger Paris jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí, podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Vonné produkty značky Maison Berger Paris do ovzduší vypouští pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX (benzen, toluen, etylbenzen, xylen, styren, naftalen, formaldehyd a acetaldehyd). Od dodavatelů Maison Berger Paris nakupuje pouze vysoce kvalitní suroviny. Aby bylo možné vyrobit ty nejlepší možné vůně, požaduje u dodavatelů zajistit testování surovin v rámci kvality a charakteru vůně, síly difúze a vnímané kvality vůně po rozptýlení. Pro vytvoření vůně Maison Berger Paris používají francouzští mistři parfuméři přírodní i syntetické složky. Tato kombinace umožňuje vytvářet vůně s charakterem a nahrazovat suroviny, které se staly vzácné nebo škodlivé pro lidské zdraví. Složky obsažené v náplních Maison Berger Paris podléhají speciálním vnitřním normám, které jsou přísnější než ty, které požadují předpisy EU, USA a IFRA.

  • francouzská značka s vlastní produkcí od roku 1898
  • výběr z více jak 50 originálních vůní z vlastního vývoje
  • design od předních francouzských umělců a designérů
  • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU a USA
  • provonění a čistící účinek katalytických lamp
  • tradice francouzských parfumérů z Grasse