Maison Berger Paris – katalytická lampa Pure a Anti Mosquito náplň Proti komárům, ledové sklo

Kód: 4680
999 Kč 826 Kč bez DPH
Omlouváme se, zboží je momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Sada pro snadný úvod do světa interiérových parfémů a katalytických lamp francouzské značky Maison Berger Paris. Obsahuje katalytickou lampu Pure z ledového skla s masivní stříbrnou korunkou, kompletní příslušenství a neparfémovanou náplň proti komárům Anti Mosquito.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada pro snadný úvod do světa interiérových parfémů a katalytických lamp francouzské značky Maison Berger Paris. Obsahuje katalytickou lampu Pure z ledového skla s masivní stříbrnou korunkou, kompletní příslušenství a Anti Mosquito neparfémovanou náplň Proti komárům.

 • originální katalytická lampa francouzského výrobce Maison Berger Paris
 • ledové sklo s masivní stříbrnou korunkou
 • Anti Mosquito neparfémovaná náplň Proti komárům objemu 180 ml
 • unikátní patentovaný kahan Air Pur 3P s obsahem platiny
 • široký výběr parfémovaných i funkčních náplní 

Rychlé provonění s čistícím účinkem

Katalytická lampa procesem katalytické oxidace zbavuje vzduch bakterií, pachů a nečistot. S parfémovanou náplní dokáže rychle a účinně vytvořit čisté a provoněné prostředí. Pro spuštění katalytické reakce se zapálí kahan a po 2 minutách se uhasí. Unikátní kahan Air Pur 3P obohacený molekulami platiny se rozpálí na 500 °C a začne efektivně čistit vzduch a uvolňovat interiérový parfém. Proces se ukončí nasazením zaslepovacího víčka, které zabrání přístupu vzduchu a katalytickou reakci ukončí.

 • pachy nepřekrývá vůní ale pohlcuje
 • nehoří, nespotřebovává kyslík a nevytváří zplodiny
 • dezinfikuje vzduch a je praktická v chřipkovém období
 • rychle provoní prostor do několika minut
 • účinná v provonění většího prostoru

Kvalita a zdravotní nezávadnost

Produkty Maison Berger Paris jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Vonné produkty uvolňují do ovzduší pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX.

 • francouzský výrobce s vlastní produkcí od roku 1898
 • interiérové parfémy vyvíjené ve spolupráci s mistry parfuméry z Grasse
 • certifikát ISO 9001

Anti Mosquito náplň do katalytické lampy Proti komárům

Náplň do katalytické lampy Anti Mosquito obsahuje účinnou látku s prokazatelnými repelentními účinky, kterou je Prallethrin. Jedná se o běžně používanou látku a její koncentrace v náplni je 0,08%, což může být ve srovnání s některými jinými volně dostupnými repelentními přípravky na trhu až 20 krát méně. Prallethrin je známý svojí vysokou a rychlou účinností a jeho používání je v souladu s Evropskou směrnicí pro biocidní přípravky. Je účinný např. proti mouchám, komárům, blechám a mravencům. Unikátní způsob katalytické reakce umožňuje velice nízkou koncentraci účinné látky při prokázaných účincích v celém prostoru (ve srovnání se sprejem či a elektrickým odpařovačem, které působí lokálně). Insekticid začíná působit již během prvních 5 minut (komáři, mravenci), 10 minut (mouchy) či 15 minut (blechy, larvy blech). Eliminace nežádoucího hmyzu přetrvává po dobu až 8 hodin po ukončení katalytické reakce. Objem náplně 180 ml umožňuje přibližně 8 hodin difúze a 30 hodin repelentního a čistícího účinku dle okolních podmínek. Náplň je určena pouze pro katalytické lampy Maison Berger Paris.

Bezpečnostní upozornění

Náplň do katalytické lampy Anti Mosquito může být použita maximálně jednou denně při dodržení maximální doby trvání (1 min na m3). Účinná látka Prallethrin není senzibilizující, mutagenní či karcinogenní a zároveň nevykazuje reprodukční toxicitu. Je toxická pro vodní organismy, včely a mírně toxická pro ptáky. Proto se používání katalytické lampy s náplní Anti Mosquito doporučuje v místnostech bez přítomnosti těchto živočichů. Před používání si pozorně přečtěte informace o výrobku, které jsou umístěny na etiketě.

1 ks Maison Berger Paris – katalytická lampa Pure, ledové sklo 220 ml
1 ks Maison Berger Paris – kahan s knotem do katalytické lampy Air Pur 3P, 40 cm
1 ks Maison Berger Paris – Anti Mosquito náplň do katalytické lampy Proti komárům, 180 ml
1 ks dekorativní krytka, stříbrná
1 ks zaslepovací víčko, stříbrné
1 ks plnící trychtýř
1 ks návod na katalytickou lampu
1 ks baleno v papírové krabičce

Povídání o katalytických lampách

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sady katalytické lampy a náplně
Provedení: dárková sada, náplň do katalytické lampy, katalytická lampa
Objem: 180 ml, 220 ml
Charakter vůně: funkční
Barva: ledové sklo, stříbrná
Materiál: kov, sklo
Rozměr: 13 cm (výška)
Země původu: Francie
Položka byla vyprodána…

Povídání o katalytických lampách

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Maison Berger ParisRyze francouzská značka Maison Berger Paris už více než 120 let voní v interiérech různého charakteru. Obývacími pokoji, koupelnami, kuchyněmi, ale i čekárnami u lékaře, kancelářemi nebo obchody se linou vůně moře, ovocných nektarů, lněných květů, dřeva nebo čerstvě vypraného prádla. Obzvláště v letních měsících ale oceníte i praktické vůně proti komárům nebo vůně, které umí pohltit pach tabáku nebo domácích mazlíčků. Katalytické lampy Maison Berger Paris umí zbavit vzduch bakterií, dezinfikují interiér a díky katalytické reakci hoří bez přítomnosti plamene a kouře. Jsou zdravotně nezávadné a byly vyrobeny pod dohledem zkušených parfumérů. Vedle katalytických lamp najdete v nabídce i aroma difuzéry, polymerové tyčinky či vonné svíčky. Maison Berger Paris je přední značkou v otázce kvality ovzduší v interiérech, a to díky vlastnostem katalytických lamp čistit vzduch a odstraňovat nežádoucí pachy. Produkty Maison Berger Paris jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí, podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Vonné produkty značky Maison Berger Paris do ovzduší vypouští pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX (benzen, toluen, etylbenzen, xylen, styren, naftalen, formaldehyd a acetaldehyd). Od dodavatelů Maison Berger Paris nakupuje pouze vysoce kvalitní suroviny. Aby bylo možné vyrobit ty nejlepší možné vůně, požaduje u dodavatelů zajistit testování surovin v rámci kvality a charakteru vůně, síly difúze a vnímané kvality vůně po rozptýlení. Pro vytvoření vůně Maison Berger Paris používají francouzští mistři parfuméři přírodní i syntetické složky. Tato kombinace umožňuje vytvářet vůně s charakterem a nahrazovat suroviny, které se staly vzácné nebo škodlivé pro lidské zdraví. Složky obsažené v náplních Maison Berger Paris podléhají speciálním vnitřním normám, které jsou přísnější než ty, které požadují předpisy EU, USA a IFRA.

 • francouzská značka s vlastní produkcí od roku 1898
 • výběr z více jak 50 originálních vůní z vlastního vývoje
 • design od předních francouzských umělců a designérů
 • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU a USA
 • provonění a čistící účinek katalytických lamp
 • tradice francouzských parfumérů z Grasse