Maison Berger Paris – sada katalytická lampa Belle Époque šedá, náplň Sandalwood Temptation (Pokušení santalového dřeva) 250 ml

Kód: 4700
1 659 Kč 1 371 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
14.7.2020

Katalytická lampa Belle Époque vzdává hold kořenům značky Maison Berger Paris jako jednoho ze symbolů francouzského životního stylu na začátku 20. století. Bohatý historický odkaz se odráží ve velkorysých tvarech nádoby ze silnostěnného skla a vkusné cínové korunce s křížovým vzorem. Sada pro snadný úvod do světa interiérových parfémů a katalytických lamp obsahuje elegantní katalytickou lampu Belle Époque, náplň s orientální dřevitou vůní Sandalwood Temptation (Pokušení santalového dřeva) a kompletní příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Katalytická lampa Belle Époque vzdává hold kořenům značky Maison Berger Paris jako jednoho ze symbolů francouzského životního stylu na začátku 20. století. Bohatý historický odkaz se odráží ve velkorysých tvarech nádoby ze silnostěnného skla a vkusné cínové korunce s křížovým vzorem. Sada pro snadný úvod do světa interiérových parfémů a katalytických lamp obsahuje elegantní katalytickou lampu Belle Époque, náplň s orientální dřevitou vůní Sandalwood Temptation (Pokušení santalového dřeva) a kompletní příslušenství včetně zaslepovacího víčka, plnícího trychtýře a kahanu s bavlněným knotem.

 • originální katalytická lampa francouzského výrobce Maison Berger Paris
 • elegantní design katalytické lampy Temptation ze silnostěnného skla s cínovou korunkou
 • náplň s interiérovým parfémem Sandalwood Temptation (Pokušení santalového dřeva) objemu 250 ml
 • unikátní patentovaný kahan AIR PUR 3P s obsahem platiny
 • zaslepovací víčko, plnící trychtýř a český návod k použití
 • atraktivní dárkové balení se stříbrnou ražbou

Rychlé a účinné provonění s čistícím účinkem

Katalytická lampa procesem katalytické oxidace zbavuje vzduch bakterií, pachů a s parfémovanou náplní rychle a účinně vytvoří čisté a provoněné prostředí. Pro spuštění katalytické reakce se zapálí kahan, který se po 2 minutách uhasí a začne efektivně čistit vzduch a uvolňovat interiérový parfém. Proces se ukončí nasazením zaslepovacího víčka, které zabrání přístupu vzduchu a katalytickou reakci ukončí.

 • pachy nepřekrývá vůní ale pohlcuje
 • nehoří, nespotřebovává kyslík a nevytváří zplodiny
 • dezinfikuje vzduch a je praktická v chřipkovém období
 • provoní prostor do několika minut
 • je účinná v prostorném interiéru

Sandalwood Temptation (Pokušení santalového dřeva)

Orientální vůně exotických dřevitých tónů santalového dřeva, hřejivého kardamomu a smyslně nasládlé ambry s vanilkou obklopí prostor uklidňující a povznášející atmosférou. Aromatická a výrazná vůně vzácných dřevin a koření, ve které se snoubí pohádkové bohatství a krása Orientu.

Hlava – růže, kardamom a santalové dřevo
Srdce – cedrové dřevo, myrta a bílý jasmín
Základ – santalové dřevo, ambra a vanilka

Recenze vůně

iveta-zabranska"Medově vláčné aroma santalového dřeva, které doplňují sladké tóny vanilky s orientálním nádechem kardamomu je příjemný společník do obývacího pokoje, ale díky nasládlým gurmánským podtónům vyzní i v jídelně nebo kuchyni. Tato přívětivá a zklidňující vůně dokáže vytvořit útulnou atmosféru klidu a pohody. Je skvělou volbou jako rodinná vůně a nejlépe vynikne v chladnějším podzimním a zimním období." – Iveta

Francouzská ikona již více než 120 let

Originální katalytická lampa Maison Berger Paris je francouzskou ikonou, kterou vynalezl pařížský lékárník Maurice Berger v roce 1898. Díky bohaté historii jsou katalytické lampy a interiérové parfémy Maison Berger Paris dodnes vyvíjeny s náležitou pečlivostí podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Uvolňují do ovzduší pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX.

 • francouzský výrobce s vlastní produkcí od roku 1898
 • interiérové parfémy vyvíjené ve spolupráci s mistry parfuméry z Grasse
 • široký výběr parfémovaných a funkčních náplní

Povídání o katalytických lampách

Voňavé Vánoce ve francouzském stylu s Maison Berger Paris

Recenze kolekce katalytických lamp a aroma difuzérů Belle Époque v čase 4:45

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sady katalytické lampy a náplně
Provedení: kahan do katalytické lampy, náplň do katalytické lampy, katalytická lampa, dekorativní krytka, zaslepovací víčko, trychtýř
Kolekce: Belle Époque
Objem: 250 ml, 290 ml
Charakter vůně: kořeněná, dřevitá
Barva: zlatá, hnědá
Materiál: kov, sklo
Rozměr: 9 x 16,5 cm
Země původu: Francie

Voňavé Vánoce ve francouzském stylu s Maison Berger Paris

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Maison Berger ParisRyze francouzská značka Maison Berger Paris už více než 120 let voní v interiérech různého charakteru. Obývacími pokoji, koupelnami, kuchyněmi, ale i čekárnami u lékaře, kancelářemi nebo obchody se linou vůně moře, ovocných nektarů, lněných květů, dřeva nebo čerstvě vypraného prádla. Obzvláště v letních měsících ale oceníte i praktické vůně proti komárům nebo vůně, které umí pohltit pach tabáku nebo domácích mazlíčků. Katalytické lampy Maison Berger Paris umí zbavit vzduch bakterií, dezinfikují interiér a díky katalytické reakci hoří bez přítomnosti plamene a kouře. Jsou zdravotně nezávadné a byly vyrobeny pod dohledem zkušených parfumérů. Vedle katalytických lamp najdete v nabídce i aroma difuzéry, polymerové tyčinky či vonné svíčky. Maison Berger Paris je přední značkou v otázce kvality ovzduší v interiérech, a to díky vlastnostem katalytických lamp čistit vzduch a odstraňovat nežádoucí pachy. Produkty Maison Berger Paris jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí, podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Vonné produkty značky Maison Berger Paris do ovzduší vypouští pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX (benzen, toluen, etylbenzen, xylen, styren, naftalen, formaldehyd a acetaldehyd). Od dodavatelů Maison Berger Paris nakupuje pouze vysoce kvalitní suroviny. Aby bylo možné vyrobit ty nejlepší možné vůně, požaduje u dodavatelů zajistit testování surovin v rámci kvality a charakteru vůně, síly difúze a vnímané kvality vůně po rozptýlení. Pro vytvoření vůně Maison Berger Paris používají francouzští mistři parfuméři přírodní i syntetické složky. Tato kombinace umožňuje vytvářet vůně s charakterem a nahrazovat suroviny, které se staly vzácné nebo škodlivé pro lidské zdraví. Složky obsažené v náplních Maison Berger Paris podléhají speciálním vnitřním normám, které jsou přísnější než ty, které požadují předpisy EU, USA a IFRA.

 • francouzská značka s vlastní produkcí od roku 1898
 • výběr z více jak 50 originálních vůní z vlastního vývoje
 • design od předních francouzských umělců a designérů
 • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU a USA
 • provonění a čistící účinek katalytických lamp
 • tradice francouzských parfumérů z Grasse