Millefiori Milano – Hydro ultrazvukový difuzér Pyramid

Kód: 1DUL
Tip Recenze
1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
28.1.2020

Přejete si příjemně provonět domácnost, kancelář nebo komerční prostory a nastolit pohodovou atmosféru? K tomu vám poslouží ultrazvukový difuzér, který přemění vaší oblíbenou vůni na mlhovinu a provoní prostor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přejete si příjemně provonět domácnost, kancelář nebo komerční prostory a nastolit pohodovou atmosféru? K tomu vám poslouží ultrazvukový difuzér, který přemění vaší oblíbenou vůni na mlhovinu a provoní prostor. Ultrazvukový difuzér rozptyluje esenciální olej nebo vonný olej, který se nakape do vody v nádobce. K uvolňování vonné esence nedochází ohřevem, jako u tradiční aromalampy ale pomocí ultrazvukových vln. Díky tomu se zachová biochemické složení esenciálních olejů a jejich blahodárné terapeutické účinky.

 • stálé a dlouhodobé provonění s okamžitým účinkem
 • provoní malou až středně velkou místnost do 30 m2
 • intenzitu provonění lze upravit dávkováním
 • skvělý pro aromaterapii s esenciálními oleji
 • široký výběr esenciálních olejů a vonných olejů

Design a zpracování

 • vrchní část z pogumovaného plastu příjemná na dotek
 • robustní konstrukce a materiály odolné proti rozbití
 • pohodlné ovládání tlačítky na přední straně

Funkce a ovládání

 • provonění prostřednictvím esenciálního oleje nebo vonného oleje
 • podsvícení plynulou změnou barev nebo zvolenou barvou
 • možnost provozu s vytvářením mlhoviny bez podsvícení
 • automatické vypnutí po odpaření vody v nádobě
 • tlačítko Light zapíná a vypíná podsvícení a umožňuje volba barvy světla
 • tlačítko Mist zapíná a vypíná difuzér a tvorbu mlhoviny

Technické parametry

 • napájení do běžné elektrické zásuvky 220V
 • spotřeba difuzéru 24V 12W
 • rozměry difuzéru 13 x 19 cm
 • délka napájecího kabelu 180 cm
 • osvětlení barevnými LED diodami
 • nízká provozní hlučnost (<35dB)
 • vyměnitelný keramický disk

Každodenní použití

Do nádoby se nalije voda a nakape esenciální olej nebo vonný olej dle požadované intenzity provonění. K provonění dochází ihned po zapnutí přístroje a objem nádoby vydrží přibližně na 8 hodin provonění. Difuzér lze nechat puštěný a automaticky se vypne po odpaření vody v nádobě nebo ho lze kdykoliv vypnout tlačítkem. Je vybavený LED diodami, které plynule mění barvy. Podsvícení lze vypnout a ponechat přístroj pouze v módu provonění nebo zvolit podsvícení vybranou barvou.

Princip fungování

Ultrazvukový difuzér funguje na principu zvukových vln, které vibrují na ultrazvukové frekvenci a které jsou pro lidský sluch neslyšitelné. Toto vlnění způsobuje oddělování mikroskopických částic vody při kterém vznikají negativně nabité ionty lehčí než vzduch a vytváří se jemná mlhovina. Prostřednictvím mlhoviny, kterou tvoří vodní pára a negativně nabité ionty se do ovzduší rozptylují také částice esenciálního oleje. Tímto procesem dochází k provonění a čištění prostoru vazbou negativně nabitých iontů uvolňovaných difuzérem na pozitivně nabité volné radikály v ovzduší.

Obsah balení

1 ks Millefiori Milano – Hydro ultrazvukový difuzér Pyramid
1 ks napájecí adaptér do zásuvky 220V
1 ks český návod k použití
1 ks baleno v papírové krabičce

Recenze ultrazvukového difuzéru

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultrazvukové difuzéry
Provedení: ultrazvukový difuzér
Vonný výkon: malá místnost, střední místnost
Objem: 120 ml
Barva: bílá
Materiál: plast
Napájení: 220V
Rozměr: 19 x 13 cm
Země původu: Itálie

Recenze ultrazvukového difuzéru

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Nespokojenost 19.3.2019 21:44
S tímto přístrojem jsme poměrně nespokojení. Svou funkci sice dělá, ale cena rozhodně neodpovídá kvalitě. Je poměrně hlučný (v noci jasně a zřetelně slyšet ) a veškerý materiál je obyčejný plast z Číny. Na trhu jistě najdete mnohem kvalitnější a levnější přístroj, který vám dá to samé.
Odpovědět
J Avatar autora Nespokojenost 18.4.2019 10:02
Hlučnost přístroje je vlastnost na kterou upozorňují i další zákazníci v hodnocení. Dle konstrukce mohou jednotlivé modely ultrazvukových difuzérů vydávat zvuk, který by však neměl obtěžovat. Zvuk se může lišit od bublání vody v nádobce až po šum větráku. Dle citlivosti sluchu může být zřetelný v bezprostřední blízkosti difuzéru nebo pokud je v pokoji naprosté ticho, například ve večerních hodinách. Doporučujeme umístit difuzér ve větší vzdálenosti od místa kde relaxujete, používat ho v denní době, při zapnuté TV nebo v místnosti se závěsy a kobercem, které mohou zvuk utlumit. Pokud je hlučnost příliš vysoká a obtěžující, může se jednat o výrobní vadu. V takovém případě nás kontaktujte a pomůžeme Vám s reklamací přístroje.
5
2x
4
1x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ES Avatar autora | 21.4.2019
Až na tu hlučnost super????
2
JN Avatar autora | 17.4.2019
Je pro mě docela úsměvné, že po jedné negativní recenzi na tento produkt mi správce této webové stránky okamžitě smazal komentář. Vězte, že jich můžu napsat klidně stovky, vůbec si tím nepomůžete. Akorát si děláte opravdu špatný a neprofesionální dojem ;-). Tááákže... tak jako tak opakuji pro možné budoucí nakupující, že jsme byli doma s tímto difuzérem velice zklamaní. Hlučnost nás velice zarazila, neboť je celkem dost slyšitelná na celý pokoj a nechat ho běžet přes noc je nepředstavitelné. Za tuto vyšší cenu seženete na trhu daleko lepší ultrazvukové difuzéry, které nebudou jenom obyčejným plastem z Číny. Kladem je potom hustota páry, ta je parádní. Ale tím patrně končím, za tuto cenu jsme čekali rozhodně něco lepšího.
J Avatar autora Jan (Administrátor) 18.4.2019
Děkujeme za hodnocení a vážíme si i těch negativních. Hlučnost přístroje je vlastnost na kterou upozorňují i další zákazníci v hodnocení. Dle konstrukce mohou jednotlivé modely ultrazvukových difuzérů vydávat zvuk, který by však neměl obtěžovat. Zvuk se může lišit od bublání vody v nádobce až po šum větráku. Dle citlivosti sluchu může být zřetelný v bezprostřední blízkosti difuzéru nebo pokud je v pokoji naprosté ticho, například ve večerních hodinách. Doporučujeme umístit difuzér ve větší vzdálenosti od místa kde relaxujete, používat ho v denní době, při zapnuté TV nebo v místnosti se závěsy a kobercem, které mohou zvuk utlumit. Pokud je hlučnost příliš vysoká a obtěžující, může se jednat o výrobní vadu. V takovém případě nás kontaktujte a pomůžeme Vám s reklamací přístroje. Váš dřívější komentář nebyl smazaný a najdete ho záložce Diskuze.
5
M Avatar autora | 27.2.2019
Všem kteří se rozhodují v pořízení si "domácího lékaře" a společníka pro chvíle jakkoliv sobě i druhým určené - dokonalý designový kousek a zároveň plně funkční přístroj pro pohodu, uvolnění, ozdravení prostředí, sebe, mysli, nálady a s nevšedními pocity které jdou znásobit a vymazlit s esenciálními oleji k tomuto určené. Doporučuji, jděte do něj. Při jednoduchých počtech a vydělení ceny 1.699,- Kč s 365 dny v roce nebo 2 roky, 6 roky a víc se dostanete na nepochopitelnou haléřovou částku za 1 den používání. Vezměte tužku, kalkulačku - pusťte si dokonalé instruktážní video jako kulisu a máte ho +- do 2 dnů doma k naprosté spokojenosti všech zúčastněných na mnoho let.
4
Avatar autora | 5.10.2018
+ Řekl bych, že celkově je přístroj docela OK.
- Přístroj je maličko hlučnější, než jsme si mysleli (jemné vrčení) a dají se "zastavit" (nebo nastavit) jen předdefinovaných asi 6-8 barev, nikoli "právě ta", kterou lampa svítí a která by se vám líbila nejvíc. Ale to je jen taková prkotinka.

Millefiori MilanoObohatit váš svět vůněmi, dodat vaší osobnosti i prostředí nezaměnitelný styl a originální příběh, pomoci vám najít emoci, náladu a atmosféru, ve které se budete cítítit uvolnění a sami sebou. To je posláním proslulé italské značky Millefiori MIlano, jejíž název znamená 1000 květů a nabízí široký výběr interiérových vůní v mnoha provedeních. Vůně MIllefiori Milano doplňuje elegantní italský design, který ozdobí domácnost, kancelář nebo interiér auta na cestách. Millefiori Milano věnuje velkou pozornost kvalitě a výběru vonných esencí, které mají výhradně evropský původ a vyrábí se ve Francii a Itálii. Ze širokého sortimentu značky si vyberete z mnoha provedení jako jsou aroma difuzéry, vůně do zásuvky, ultrazvukové difuzéry, interiérové spreje, vonné oleje, vonné svíčky, vůně do auta s speciální produkty určené k provonění prádla.

Hlavní výhody

 • italská značka s vlastní produkcí od roku 1990
 • široký výběr vůní a provedení
 • kvalitní suroviny původem z Francie a Itálie
 • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU