Millefiori Milano – Hydro ultrazvukový difuzér Pyramid

Kód: 1DUL
Tip Recenze
1 599 Kč 1 321 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
25.9.2020

Přejete si příjemně provonět domácnost, kancelář nebo komerční prostory a nastolit pohodovou atmosféru? K tomu vám poslouží ultrazvukový difuzér, který přemění vaší oblíbenou vůni na mlhovinu a provoní prostor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultrazvukový difuzér Millefiori Milano vytvoří příjemně provoněnou atmosféru v domácnosti nebo v kanceláři. Rozptyluje vonný olej nebo esenciální olej, který se nakape do vody v nádobce. K uvolňování vonné esence nedochází ohřevem, ale prostřednictvím ultrazvukových vln. Při použití s esenciálním olejem se díky tomu zachová jeho biochemické složení a blahodárné terapeutické účinky. Difuzér vytváří jemnou mlhovinu, která se rychle rozptýlí a zároveň vyzařuje plynule proměnlivé barevné světlo.

 • ultrazvukový difuzér Millefiori MIlano na vonné oleje a esenciální oleje
 • moderní design pyramidy z matného bílého plastu
 • LED podsvícení s plynulou změnou barev nebo jednou barvou
 • napájení prostřednictvím adaptéru do elektrické zásuvky

Funkce a ovládání

Do nádoby se nalije voda (po rysku MAX, kohoutková nebo balená) a nakape vonný olej nebo esenciální olej (3 až 15 kapek, dle požadované intenzity provonění). K provonění dochází ihned po zapnutí přístroje. Difuzér lze nechat puštěný a automaticky se vypne po odpaření vody v nádobě nebo ho lze kdykoliv vypnout tlačítkem. Je vybavený LED diodami, které plynule mění barvy nebo lze zvolit podsvícení jednou barvou.

 • do nádoby se nalije voda a nakape vonný olej nebo esenciální olej
 • difuzér se ovládá tlačítky ON a SVĚTLO na přední straně
 • první stisknutí ON aktivuje nepřetržitý režim provonění
 • druhé stisknutí ON vypne difuzér
 • první stisknutí SVĚTLO aktivuje podsvícení s plynulou změnou barev
 • druhé stisknutí SVĚTLO aktivuje podsvícení vybranou barvou
 • třetí stisknutí SVĚTLO vypne podsvícení
 • difuzér se automaticky vypne po odpaření vody v nádobě
 

Jak funguje ultrazvukový difuzér

Difuzér funguje na principu zvukových vln, které vibrují na ultrazvukové frekvenci a které jsou pro lidský sluch neslyšitelné. Toto vlnění způsobuje oddělování mikroskopických částic vody při kterém vznikají negativně nabité ionty lehčí než vzduch a vytváří se jemná mlhovina. Prostřednictvím mlhoviny, kterou tvoří vodní pára a negativně nabité ionty se do ovzduší rozptylují také částice esenciálního oleje. Tímto procesem dochází k provonění a čištění prostoru vazbou negativně nabitých iontů uvolňovaných difuzérem na pozitivně nabité volné radikály v ovzduší.

Údržba a čištění

Ultrazvukový difuzér je nutné pravidelně čistit, aby se zabránilo tvorbě vodního kamene a usazenin. Usazování vodního kamene a vonné esence na keramickém disku má negativní vliv na provoz a životnost difuzéru. Zejména pokud se difuzér používá příležitostně, doporučujeme vyčistit nádobu po každém použití.

 • před čištěním se musí přístroj vypnout a odpojit napájecí kabel
 • základna a nádoba se čistí jemným a lehce navlhčeným hadříkem
 • přístroj je nutné udržovat čistý a suchý, pokud se delší dobu nepoužívá

Povídání o ultrazvukových difuzérech

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultrazvukové difuzéry
Provedení: ultrazvukový difuzér
Kolekce: Hydro
Objem: 100 ml
Barva: bílá
Materiál: plast
Podsvícení: LED, plynulá změna barev
Napájení: elektrický adaptér do zásuvky, 100-240V 50/60Hz, 24V 500mA
Rozměr: 135 x 170 mm
Příkon: 10W
Životnost keramického disku: 3000 hodin
Vyměnitelný keramický disk: ano
Země původu: Itálie

Povídání o ultrazvukových difuzérech

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
H Avatar autora 21.7.2020 09:56
Pěkný den, prosím o informaci, zda ultrazvukový difuzér Pyramid stačí na místnost 50m2. Pokud chci vyměnit esenciální olej, jak přístroj vyčistím.
Odpovědět
SV Avatar autora 21.7.2020 09:59
Ultrazvukový aroma difuzér Pyramid patří k způsobům provonění, které lze považovat za účinné v obytném prostoru do 30 m2 při dávkování 5 až 10 kapek esenciálního oleje nebo vonného oleje. Pokud do nádoby nakapete víc, můžete za ideálních podmínek dosáhnout účinného provonění i v prostoru do 50 m2. Roli přitom hraje proudění vzduchu, členitost prostoru, výška stropu, konkrétní vůně (např. skořice bude aromatičtější než citrusy) a v neposlední řadě citlivost Vašeho čichu. Pokud je pro Vás důležitá právě schopnost provonět velký prostor, je ultrazvukový difuzér lepší volbou než aroma difuzér s tyčinkami, který takový výkon nemá. Alternativou je pro Vás i katalytická lampa, která má schopnost provonět velký prostor až 50 m2, avšak oproti ultrazvukovému difuzéru poskytuje pouze rychlé a jednorázové provonění. Zákazníci, kteří chtějí provonět velké prostory si oblíbili interiérové parfémy v rozprašovači, které umožňují dávkování podle potřeby a velikosti prostoru. Další alternativou je pak elektrický difuzér Smart Air Mini na baterie, který je stavěný na účinnost ve velkém prostoru 50 až 70 m2. Tento přístroj poskytuje dlouhodobé provonění, možnost individuálního nastavení dávkování dle velikosti prostoru a ekonomicky velmi výhodný provoz. Náplně do difuzéru Smart Air Mini obsahují esenciální oleje s certifikací IFRA, takže se dá označit za stejně čistý způsob provonění jaký poskytuje ultrazvukový aroma difuzér. Ultrazvukový aroma difuzér je volbou, která kombinuje nejlepší vlastnosti různých způsobů provonění a určitě bychom Vám ho doporučili. Jen myslete na to, že pokud chcete provonět velký prostor, tak počítejte s vyšším dávkováním a spotřebou esenciálních olejů. Esenciální olej v ultrazvukovém aroma difuzéru vyměníte jednoduše, stačí nádobku naplnit vodou z kohoutku a nakapat esenciální olej. Voda s esenciálním olejem se vypařuje až do automatického vypnutí po zhruba 6 až 8 hodinách. Čistit ultrazvukový aroma difuzér stačí občas vypláchnutím nádobky čistou vodou a otřením do sucha. Důležité je nenechávat vodu s esenciálním olejem zaschnout, když přístroj nepoužíváte.
J Avatar autora Nespokojenost 19.3.2019 21:44
S tímto přístrojem jsme poměrně nespokojení. Svou funkci sice dělá, ale cena rozhodně neodpovídá kvalitě. Je poměrně hlučný (v noci jasně a zřetelně slyšet ) a veškerý materiál je obyčejný plast z Číny. Na trhu jistě najdete mnohem kvalitnější a levnější přístroj, který vám dá to samé.
Odpovědět
J Avatar autora Nespokojenost 18.4.2019 10:02
Hlučnost přístroje je vlastnost na kterou upozorňují i další zákazníci v hodnocení. Dle konstrukce mohou jednotlivé modely ultrazvukových difuzérů vydávat zvuk, který by však neměl obtěžovat. Zvuk se může lišit od bublání vody v nádobce až po šum větráku. Dle citlivosti sluchu může být zřetelný v bezprostřední blízkosti difuzéru nebo pokud je v pokoji naprosté ticho, například ve večerních hodinách. Doporučujeme umístit difuzér ve větší vzdálenosti od místa kde relaxujete, používat ho v denní době, při zapnuté TV nebo v místnosti se závěsy a kobercem, které mohou zvuk utlumit. Pokud je hlučnost příliš vysoká a obtěžující, může se jednat o výrobní vadu. V takovém případě nás kontaktujte a pomůžeme Vám s reklamací přístroje.
5
6x
4
2x
3
0x
2
1x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 22.9.2020
Je moc krásný, má super barevné svícení a není tak hlasitý
5
JS Avatar autora | 27.7.2020
Jsem moc spokojena
5
Avatar autora | 23.6.2020
Moc spokojená jé úžasný .Je trošku slyšet ,ale nevadí mi to .Je to krásný doplněk
5
AP Avatar autora | 15.4.2020
Máme v dětské pokoji a používáme s éterickými oleji k aromaterapii. Naprostá spokojenost s funkcí, silou vonné páry i proměnou barev. Pevný plast jako materiál mi vyhovuje a už jsem se díky dětem přesvědčila že je i nerozbitný. Prostě funkční produkt, doporučuji dál.
1
KK Avatar autora | 25.2.2020
Velmi mne zklamalo množství páry, ve videu měla paní paru jak z lokomotivy .....a po zakoupení vyrobku mi teda dělá jen tenkou slabou carku která je sotva znatelna.
SV Avatar autora Svět bytových vůní (Administrátor) 1.3.2020
Děkujeme, že jste si našla čas na napsání recenze. Můžete zkontrolovat jestli nemáte v nádobce víc vody než po rysku MAX. Množství mlhového oparu, který z difuzéru vychází se u každého přístroje může lišit podle tvrdosti i množství vody v nádobě. Když je v nádobě vody příliš mnoho nebo naopak málo, může být tvorba mlhového oparu nižší. Pokud není keramický disk ultrazvukového difuzéru zanesený vodním kamenem nebo usazeninami vonných či esenciálních olejů, množství páry nemá vliv na kvalitu a intenzitu provonění. Ultrazvukové difuzéry nejsou zvlhčovače vzduchu, pracují s mnohem menším objemem vody a fungují na jiném principu. Nelze od nich očekávat tvorbu vodní páry nebo zvlhčení vzduchu. Věříme, že i přes menší množství mlhového oparu než jste očekávala Vám ultrazvukový difuzér Pyramid bude dobře a dlouho sloužit.
5
ES Avatar autora | 21.4.2019
Až na tu hlučnost super????
2
JN Avatar autora | 17.4.2019
Je pro mě docela úsměvné, že po jedné negativní recenzi na tento produkt mi správce této webové stránky okamžitě smazal komentář. Vězte, že jich můžu napsat klidně stovky, vůbec si tím nepomůžete. Akorát si děláte opravdu špatný a neprofesionální dojem ;-). Tááákže... tak jako tak opakuji pro možné budoucí nakupující, že jsme byli doma s tímto difuzérem velice zklamaní. Hlučnost nás velice zarazila, neboť je celkem dost slyšitelná na celý pokoj a nechat ho běžet přes noc je nepředstavitelné. Za tuto vyšší cenu seženete na trhu daleko lepší ultrazvukové difuzéry, které nebudou jenom obyčejným plastem z Číny. Kladem je potom hustota páry, ta je parádní. Ale tím patrně končím, za tuto cenu jsme čekali rozhodně něco lepšího.
J Avatar autora Jan (Administrátor) 18.4.2019
Děkujeme za hodnocení a vážíme si i těch negativních. Hlučnost přístroje je vlastnost na kterou upozorňují i další zákazníci v hodnocení. Dle konstrukce mohou jednotlivé modely ultrazvukových difuzérů vydávat zvuk, který by však neměl obtěžovat. Zvuk se může lišit od bublání vody v nádobce až po šum větráku. Dle citlivosti sluchu může být zřetelný v bezprostřední blízkosti difuzéru nebo pokud je v pokoji naprosté ticho, například ve večerních hodinách. Doporučujeme umístit difuzér ve větší vzdálenosti od místa kde relaxujete, používat ho v denní době, při zapnuté TV nebo v místnosti se závěsy a kobercem, které mohou zvuk utlumit. Pokud je hlučnost příliš vysoká a obtěžující, může se jednat o výrobní vadu. V takovém případě nás kontaktujte a pomůžeme Vám s reklamací přístroje. Váš dřívější komentář nebyl smazaný a najdete ho záložce Diskuze.
5
M Avatar autora | 27.2.2019
Všem kteří se rozhodují v pořízení si "domácího lékaře" a společníka pro chvíle jakkoliv sobě i druhým určené - dokonalý designový kousek a zároveň plně funkční přístroj pro pohodu, uvolnění, ozdravení prostředí, sebe, mysli, nálady a s nevšedními pocity které jdou znásobit a vymazlit s esenciálními oleji k tomuto určené. Doporučuji, jděte do něj. Při jednoduchých počtech a vydělení ceny 1.699,- Kč s 365 dny v roce nebo 2 roky, 6 roky a víc se dostanete na nepochopitelnou haléřovou částku za 1 den používání. Vezměte tužku, kalkulačku - pusťte si dokonalé instruktážní video jako kulisu a máte ho +- do 2 dnů doma k naprosté spokojenosti všech zúčastněných na mnoho let.
4
Avatar autora | 5.10.2018
+ Řekl bych, že celkově je přístroj docela OK.
- Přístroj je maličko hlučnější, než jsme si mysleli (jemné vrčení) a dají se "zastavit" (nebo nastavit) jen předdefinovaných asi 6-8 barev, nikoli "právě ta", kterou lampa svítí a která by se vám líbila nejvíc. Ale to je jen taková prkotinka.

Millefiori MilanoObohatit váš svět vůněmi, dodat vaší osobnosti i prostředí nezaměnitelný styl a originální příběh, pomoci vám najít emoci, náladu a atmosféru, ve které se budete cítit uvolnění a sami sebou.

To je posláním proslulé italské značky Millefiori MIlano, jejíž název znamená 1000 květů a nabízí široký výběr interiérových vůní v mnoha provedeních. Vůně MIllefiori Milano doplňuje elegantní italský design, který ozdobí domácnost, kancelář nebo interiér auta na cestách. Millefiori Milano věnuje velkou pozornost kvalitě a výběru vonných esencí, které mají výhradně evropský původ a vyrábí se ve Francii a Itálii. Ze širokého sortimentu značky si vyberete z mnoha provedení jako jsou aroma difuzéry s tyčinkami, vůně do zásuvky, ultrazvukové difuzéry, interiérové spreje, vonné oleje, vůně do auta a speciální řadu produktů k provonění prádla.

Kategorie produktů Millefiori Milano

Aroma difuzéry s tyčinkami

Nejuniverzálnější způsob provonění interiéru. Do nádoby stačí vložit tyčinky a vůně se začne uvolňovat do prostoru.

Aroma difuzéry s tyčinkami Millefiori Milano

Náplně do tyčinkových difuzérů

Náplň s interiérovým parfémem do tyčinkového difuzéru stačí dolít do prázdné nádoby a vložit nové tyčinky.

Náplně do difuzéru Millefiori Milano

Ultrazvukové difuzéry

Ultrazvukový difuzér vytvoří příjemně provoněnou atmosféru v domácnosti nebo v kanceláři. Rozptyluje vonný olej nebo esenciální olej, který se nakape do vody v nádobce.

Ultrazvukové difuzéry Millefiori Milano

Vonné oleje

Interiérové parfémy Millefiori Milano v provedení vonného oleje do ultrazvukového difuzéru nebo aromalampy.

Vonné oleje Millefiori Milano

Elektrické difuzéry do zásuvky

Difuzér do zásuvky je ideální řešení pro stálé provonění interiéru. Stačí nastavit požadovanou intenzitu a vůně se začne uvolňovat do prostoru.

Elektrické difuzéry do zásuvky Millefiori Milano

Vůně do auta

Stylové vůně do auta Millefiori Milano na klip do ventilace s vyměnitelnou náplní.

Vůně do auta Millefiori Milano

Interiérové spreje

Interiérový parfém v rozprašovači má okamžitý účinek a dávkováním lze dosáhnout optimálního provonění dle potřeby a velikosti prostoru.

Interiérové spreje Millefiori Milano

Vůně do prádla

Kolekce Laundry prodlouží pocit čistoty a svěžesti z čerstvě vypraného prádla ve všech krocích péče o prádlo.

Vůně do prádla Millefiori Milano