Právě zlevněno

464 Kč (17 €)
ihned k odeslání
41 Kč (2 €)
ihned k odeslání
41 Kč (2 €)
ihned k odeslání

Nepřehlédněte


Náplně do katalytické lampy – Lampe Berger

Interiérové parfémy francouzského výrobce Lampe Berger představují špičku na trhu. Striktní a náročné kvalitativní normy při jejich výrobě zaručují, že skutečně přispějí ke zlepšení kvality vašeho života. Vývoj jedné vůně trvá v průměru 3 roky a pracují na ní přední světoví parfuméři.


Parametry
Objem:
Charakter vůně:
nejprodávanější50 Kč (2 €)

ihned k odeslání


nejprodávanější


nejprodávanější
nejprodávanější
Před slevou 395 Kč

336 Kč (12 €)

ihned k odeslání
akce
nejprodávanější

Které náplně Lampe Berger ze svěžích vůní jsou neoblíbenější?

Nejprodávanější ze svěžích vůní Lampe Berger do katalytické lampy je Verbena (Zest of Verbena), která má jemný květinový nádech, následuje náplň Zářivé citrusy (Radiant Bergamot) s čistě osvěžujícím citrusovým charakterem a do třetice je velmi oblíbená svěží vůně Extrémní pomeranč (Extreme Orange), která vás osloví pokud máte rádi sladší ovocné tóny.

 

Provonění katalytickou lampou je příliš intenzivní, co mám dělat?

Často se stává, že provonění interiéru katalytickou lampou je příliš syté nebo intenzivní a to snižuje požitek z provonění. Pokud je potřeba, můžete intenzitu provonění zmírnit naředěním interiérového parfému pomocí neutrální náplně.

 

Jak dlouho vydrží náplň objemu 500 ml?

Na dobu provonění a výdrž interiérového parfému není jednoznačná odpověď. Záleží na tom, jak často lampu používáte, jak velká je místnost, kterou chcete provonět, jak cirkuluje vzduch v místnosti, atd. Stějně tak je každý zvyklý na jinou intenzitu vůně a podle toho volí dobu katalytické reakce. Orientačně lze říci, že 500 ml náplň vystačí na 20 hodin difúze, která dokáže provonět prostor běžně velké místnosti (10 m2) po dobu 80 hodin. Pro zvýšení životnosti náplně nenechávejte lampu pracovat v průvanu a dbejte na těsné uzavření lampy kovovou krytkou v době, kdy jí nevyužíváte.

 

Jak mám postupovat při změně interiérového parfému za jiný, aby se nepromíchali vůně?

Pokud chcete změnit vůni, nechte úplně spotřebovat původní náplň až dojde k samovolnému zastavení katalytické reakce. Poté nejdříve lampu naplňte cca 50 ml neutrální náplně, počkejte než nasákne knot a zapalte kahan. Po 2 až 3 minutách plamen uhaste a nechte lampu po dobu 20 minut aktivovanou. Následně umístěte na lampu ozdobný kryt a nechte kahan vychladnout. Použitím neutrální náplně dojde k neutralizaci původní vůně a pročištění kahanu. Poté můžete lampu naplnit novým interiérovým parfémem. Neutrální náplň doporučujeme použít například v kuchyni, nebo tam kde si přejete odstranit nežádoucí pachy.

 

Proč používat do katalytických lamp Lampe Berger pouze náplně od této značky?

Složení interiérových parfémů Lampe Berger je přizpůsobeno patentovanému kahanu s obsahem platiny AIR PUR System 3C® od značky Lampe Berger. Používání náplní od jiných výrobců, by mohlo negativně ovlivnit jeho funkčnost a životnost. Vonné oleje neznámé konzistence pak můžou kahan zcela zničit ucpáním porézního materiálu. Do katalytické lampy Lampe Berger vždy použivejte pouze náplně od stejné značky, zaručí vám maximální životnost kahanu, účinnost čištění vzduchu a syté provonění se zachováním kvality interiérových parfémů. Pro katalytické lampy Millefiori Milano a Nasoterapia můžete zvolit jakoukoliv náplň značek Millefiori Milano, Nasoterapia nebo Lampe Berger.

 

Můžu do katalytické lampy Ashleigh & Burwood použít náplň Lampe Berger?

Ano je to možné, informovala jsem se o tom u výrobce katalytických lamp Ashleigh & Burwood. Před změnou vůně od jiné značky vám doporučuji použít neutrální náplň kvůli pročištění knotu a neutralizaci předchozí vůně.