31. 07. 2018

Návod na provonění prádla, oblečení i šatní skříně ► VIDEO

 

 

Přírodní provonění prádla esenciálními oleji

 

 

Předností použití esenciálních olejů k provonní prádla jsou kromě přirozených vůní i jejich antibakteriální a antiseptické účinky. Esenciální oleje tvoří pouze rostlinné výtažky takže provonění je zcela přírodní.

 

Bylinková a svěží vůně na prádlo

Esenciální oleje Levandule a Limeta

 

Jemná květinová vůně na oblečení

Esenciální olej Geránie

 

Vůně s dezinfekčním účinkem pro pocit čistoty

Esenciální oleje Tea Tree a Rozmarýna

 

Recept na přírodní provonění prádla při praní v pračce

Přidejte do pracího prášku 10 až 15 kapek esenciálního oleje, který si vyberete nebo jej nakapejte do přihrádky na aviváž. Dávkování zvolte dle požadované intenzity provonění a množství prádla.

 

 

Luxusní vůně se kterými je péče o prádlo požitek

 

Luxusní vůně se kterými je péče o prádlo požitek

 

Luxusní kolekce vůní do prádla Laundry od Millefiori Milano je stvořena pro dlouhotrvající pocit čistoty a svěžesti. Vybrat si můžete z pěti vůní, která vás bude provázet ve všech krocích péče o prádlo během praní, sušení, žehlení, ukládání do šatníku i cestování. Vůně Laundry se oproti klasickým parfémům vyznačují jemnějším charakterem, působí velmi decentně a luxusně.

 

  • Cascata Di Glicine (Modrý déšť) je vůně květů vistárie známé také jako modrý déšť s hřejivými tóny vanilkových lusků, hřebíčku a jahod. Příjemná uklidňující vůně, která patří k nejvýraznějším z kolekce.

  • Perla je jemná květinová vůně ve které se snoubí něžné okvětní lístky růží s omamným muškátovým oříškem a dřevitými tóny. Nevtíravá a nejvíce nenápadná vůně z kolekce.

  • Ocean Wind (Vítr oceánu) je svěží vůně plná chladivých mořských tónů preferovaná hlavně u mužů. Vánek bílého pižma a indonéských vůní a jemných tónů vanilky z Madagaskaru.

  • Jounquille (Narcis) je květinová vůně s tóny kosatce, šťavnatého zeleného jablka a kávy, která pohladí vaše smysly a navodí pocit pohodlí.

  • Lavanda (Levandule) je sluncem protkaná letní květinová vůně, ve které se snoubí bylinkové aroma růže a levandule. Čistá vůně připomínající vyprané a sluncem vysušené prádlo.

 

 

Vůně můžete použít v jednom z pěti kroků péče o prádlo anebo ve všech pro maximální účinek. Navíc složení náplní v osvěžovači či parfémované vodě na žehlení je šetrné k prádlu a přizpůsobené i těm nejjemnějším materiálům.

 

  • Parfémovaný prací gel na praní bílého i barevného prádla v ruce nebo pračce.

  • Parfémovaná aviváž pro výjimečně nadýchané oblečení a prádlo.

  • Parfémovaná voda k nakropení prádla při žehlení.

  • Rozprašovač s parfémovanou vodou k rychlému provonění všech typů textilií a pohlcení pachů.

  • Parfémované karty k provonění malých prostor jako šatní skříň a zásuvky s prádlem.

 

Tip na prodloužení svěžesti a čistoty čerstvě vypraného prádla

Vyberte si jednu z pěti vůní Laundry a používejte ji ve všech krocích péče o prádlo během praní, sušení, žehlení, ukládání do šatníku i cestování. Výrazně tak prodloužíte pocit čistoty a svěžesti vypraného prádla.

 

Přejít naEsenciální oleje
Přejít naVůně do prádla Millefiori Milano


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ