Právě zlevněno

Nepřehlédněte

679 Kč (25 €)
ihned k odeslání
59 Kč (2 €)
ihned k odeslání
224 Kč (8 €)
ihned k odeslání

13. 05. 2018

Jarní očista domácnosti proti sezónní alergii

Snížením alergenů ve vzduchu dokáže katalytická lampa zmírnit příznaky alergie a vytvořit klidné domácí prostředí bez stresu a alergických reakcí.

 

 

Co vyvolává sezónní alergickou reakci

 

Jarní slunečné počasí přináší vítanou příležitost pro opalování a první grilování. Ale jak mnoho alergiků ví, první slunečné týdny znamenají také méně příjemný nárůst dráždivých látek, zejména prachových částic, pylů uvolněných květinami, trávou a stromy. Dokonce ani tím, že zůstanete uvnitř se nevyhnete alergenům. Jedna z nejčastějších alergií je dokonce přezdívána jako "domácí horečka”. Její  příznaky vyvolávají dráždivé částice v podobě prachových roztočů a spór plísní, které se v domácím ovzduší běžně vyskytují. Na rozdíl od sezónní senné rýmy mohou tyto alergeny a jejich následné příznaky ovlivnit citlivé osoby po celý rok.

 

  • pylové částice

  • prachové roztoče

  • spóry plísní

  • domácí mazlíčci (línání, peří)

 

 

 

 

Účinnost katalytické lampy v boji proti alergenům

 

Použitím katalytické lampy lze výskyt alergenů v domácnosti snížit až o 99,9% prachových roztočů, 99,9% bakterií a 96% spór plísní za pouhých 30 minut (údaje o účinnosti katalytické lampy převzaté od výrobce Ashleigh & Burwood). Katalytická lampa představuje obrovskou pomoc pro každého, kdo trpí dráždivými domácími alergiemi. Účinně eliminuje prachové částice, bakterie a mikroorganismy z ovzduší a zároveň vytváří čisté a zároveň příjemně provoněné prostředí. Snížením alergenů ve vzduchu dokáže katalytická lampa zmírnit příznaky alergie a vytvořit klidné domácí prostředí bez stresu a alergických reakcí.

 

 

Další tipy jak přežít sezónní alergii

 

Použijte klimatizaci místo větrání

Místo větrání v domácnosti nebo v autě použijte klimatizaci. Většina moderních klimatizací je vybavena speciálním filtrem, který čistí vzduch a zbavuje jej pylových a prachových částic.

 

Častěji vysávejte a měňte povlečení

Zbavte se pylu, prachu, prachových roztočů, chlupů a mikročástic z domácích mazlíčků tím, že budete častěji vysávat a měnit povlečení. Účinek běžného úklidu zvýšíte aplikací osvěžovače ve spreji Eukalyptus na koberce a osvěžovače ve spreji Levandule na povlečení. Přírodní osvěžovače ve spreji Saloos využívají antiseptické vlastnosti esenciálních olejů a dokážou účinně neutralizovat pachy, dezinfikovat ovzduší a odpuzovat drobný hmyz a mikroorganizmy.

  

Využijte sílu přírody prostřednictvím aromaterapie

Esenciální oleje jsou vynikající přírodní alternativou, která vám pomůže vyčistit ovzduší. Esenciální olej Levandule můžete nakapat na polštář před spaním, účinně odpudíte prachové roztoče a zároveň zklidníte svou mysl i tělo při spánku. Esenciální oleje Máta peprná, Citronová tráva a Eukalyptus patří mezi nejúčinnější antioxidanty, které vám pomůžou dezinfikovat ovzduší a zároveň uvolnit dýchací cesty.

 

Pro čištění vzduchu bez provonění používejte neutrální náplň

Katalytická lampa funguje na principu katalytické oxidace při které se uvolňují molekuly schopné neutralizovat nežádoucí pachy a bakterie v ovzduší. Při tomto procesu zároveň dochází k uvolňování vonné esence z náplně do prostoru a intenzivnímu provonění interiéru. Pokud dáte přednost čištění a dezinfekci vzduchu bez provonění, použijte v katalytické lampě neutrální náplň dle výrobce Lampe Berger nebo Ashleigh & Burwood.

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ