Právě zlevněno

Nepřehlédněte


»
O.w.N Candles

 

One with Nature Candles (O.w.N. Candles) vyrábí ručně lité vonné svíčky a vosky, které se jako jedny z mála na trhu mohou označit za čistě přírodní. Jedinečnou ingrediencí je pak poctivost a péče s jakou výrobce přistupuje ke kvalitě svých produktů.

 

 

Ve Světě bytových vůní najdete celý sortiment značky One with Nature Candles. Vybrat si můžete z mnoha vůní v provedení vonných svíček ve skle nebo v malém cestovním balení, votivních svíčekvonných vosků do aromalampy.

 

 

Vůně O.w.N. Candles

 

Vůně se dělí do 7 základních skupin na živé květinové vůně, bohaté a hřejivé sladké vůně, osvěžující a lehké svěží vůně, šťavnaté a dlouho doznívající ovocné vůně, intenzivní dřevité a kořeněné vůně, oblíbené vůně čistoty pudrového charakteru a případně funkční vůně.

 

Květinové vůně

 

Thajská orchidej (Thai Orchid)

Nádherně svěží květinová vůně exotických orchidejí, která váš domov provoní atmosférou exotických koutů jihovýchodní Asie. Přenesete se v mysli do tropické džungle prosycené oparem po monsunovém dešti... Krásná vůně, která se neomrzí.

 

Bílý Jasmín (White Jasmine)

V čisté bílé barvě zprvu předstírá, že je skromná a nevinná jako nevěsta, která skrývá nespoutanost pod bílým závojem. Po chvíli ale podlehne a rozvoní se v plné síle intenzivní smyslnosti. Nádherná vůně, které se nebudete moci nabažit.

 

Levandulové pole (Lavender Fields)

Zavede vás do rozsáhlých oblastí Provence, kde se nekonečné fialové koberce levandule chvějí v mírném vánku. Vůně jako vánek, který uvolňuje tělo a čistí mysl vás dostane do stavu, kdy se uvolníte od všeho stresu.

 

 

Sladké vůně

 

Sladká třešeň (Sweet Cherry)

Intenzivní sladká vůně, která vám v chladných dnech připomene květnové stromy a květy v rozpuku, svěží zelenou trávu a romantickou náladu. Vůně sladká jako třešnička na dortu a okouzlující jako milostný dopis, který si chcete číst znovu a znovu.

 

Jablečný koláč (Apple Pie)

Vůně navozuje pocit domova, tradice a sváteční náladu. Naplní místnost vůní pečených jablíček s karamelem nebo z trouby právě vyndaného štrůdlu. Tato vůně vnáší do domova lásku, teplo a hezké vzpomínky.

 

Pravý marcipán (Original Marzipan)

Příjemně sladká vůně jako mandle rozdrcené na sladkou a chutově nezaměnitelnou pastu, která je základem mnoha svátečních koláčů, pralinek a cukroví.

 

 

Svěží vůně

 

Vůně oceánu (Ocean’s Best)

Svěží vůně oceánu probuzeného teplým a jemným vánkem. Představte si šplouchání moře o pobřeží, jemný písek plný mušliček, chvíle strávené na plném letním slunci a třeba i nějakou tu mořskou vílu, která zaručí rybářům a námořníkům šťastný návrat domů.

 

Růžové šampaňské

Bohatá svěží vůně, která dává vzpomenout na dávné doby honosné Římské říše a hodování u stolů překypujících hrozny a číšemi vína ozdobené plátky růží.

 

 

Ovocné vůně

 

Meloun a jahody (Melon & Strawberry)

Letní ovocná vůně, která vám připomene procházku sluncem zalité zahrady obklopené šťavnatými plody.

 

 

Kořeněné vůně

 

Kořeněná vanilka (Spiced Vanilla)

Vůně připomíná šálek kulinářské dokonalosti. Hustá krémová pěna ochucená vanilkou z Madagaskaru a doplněná šlehačkou, špetkou hnědého cukru, kardamonem a podzimním kořením.

 

Whisky a karamel (Whiskey & Caramel)

Hřejivá vůně, kterou si vychutnáte o dlouhých podzimních večerech po boku svých blízkých. Obejme vás příjemným aroma sladkého karamelu s nádechem whisky.

 

Kiwi a Tolu (Kiwi Tolu)

Ovocně dřevitá vůně, která se překvapivě hodí právě pro podzimní a vánoční čas. Sladké ovocné tóny kiwi se skvěle snoubí s dřevitou vůní balzámu tolu pocházejícího z jižní Ameriky a výsledkem je svěží, přesto svátečním duchem prodchnutá vůně.

 

 

Funkční vůně

 

Citronela (Citronella)

Funkční vůně s lehkým nádechem citrusů, fascinujících svou jednoduchostí a letní svěžestí. Skrývá osvěžující vůni čerstvě připravené citronády, která pozdvihne vůni letních večerů a zároveň má svou pronikavostí odpuzující účinek na komáry.

 

 

 

Kvalita a zdravotní nezávadnost*

 

Přírodní vonné esence

Čisté přírodní esenciálních oleje použité při výrobě mají certifikát organizace IFRA, zajišťující celosvětově nejvyšší standardy pro vonné produkty. Vonné esence neobsahují ftaláty a parabeny a jsou zdravotně zcela nezávadné.

 

100% rostlinný vosk

Svíčky jsou vyrobeny ze 100% rostlinného vosku, který neobsahuje parafín ani jiné chemikálie. One with Nature Candles je členem GreenPalm, jehož prostřednictvím podporuje udržitelnou výrobu palmového oleje.

 

Ekologické barviva

Barviva použité při výrobě pochází z přísad šetrných k životnímu prostředí a neobsahují chemické rozpouštědla jako nafta a naftalen. Žádná přísada není uvedena na seznamu rakovinotvorných látek California Prop 65.

 

Bavlněné knoty

Knoty vonných svíček jsou 100% bavlněné a jejich pálením nedochází k uvolňování olova a zinku do ovzduší.

 

Ruční výroba v EU

Každá jednotlivá svíčka je zpracována ručně a při výrobě je věnována péče i tém nejmenším detailům.

 

Netestováno na zvířatech

Žádná přísada při výrobě vonných svíček nebyla testována na zvířatech. One with Nature Candles spolupracuje pouze s dodavatelmi, kteří jsou proti testování na zvířatech nebo věděckým metodám při testování kvality produktů.

 

* Informace o kvalitě, zdravotní nezávadnosti a obsahu interiérových parfémů jsou převzaté z oficiálních prezentačních materiálů výrobce. Pro další informace navštivte stránky výrobce www.owncandles.com.

 

 

Nakupovat O.w.N. Candles

 

Sortiment značky O.w.N. Candles ve Světě bytových vůní najdete v kategoriích

Vonné svíčky
Votivní svíčky
Vonné vosky

 

 

Další značky