Maison Berger Paris – polymerové tyčinky do difuzéru, černé 20 cm

Kód: 6101
125 Kč 103 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2019

Náhradní tyčinky určené do aroma difuzérů francouzské značky Maison Berger Paris. Tyčinky mají černou barvu a jsou vyrobeny z polymeru, který zajišťuje rychlou absorpci náplně a díky tomu prakticky okamžité provonění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní tyčinky určené do aroma difuzérů francouzské značky Maison Berger Paris. Tyčinky mají černou barvu a jsou vyrobeny z polymeru, který zajišťuje rychlou absorpci náplně a díky tomu prakticky okamžité provonění. Oválný profil jim dodává moderní vzhled a zajišťuje efektivnější šíření vůně. Tyčinky není nutné v průběhu používání otáčet, nicméně otočením okamžitě zvýšíte intenzitu vůně. Doporučujeme výměnu tyčinek při doplňování nové náplně anebo změně náplně v aroma difuzéru. Intenzitu provonění ovlivníte počtem vložených tyčinek.

Hlavní vlastnosti

 • tyčinky do aroma difuzéru Maison Berger Paris
 • délka 20 cm pro objem aroma difuzéru 100 ml až 200 ml
 • polymerový materiál pro efektivnější difúzi
 • časem se nezbarvují a nemění tvar
 • balení obsahuje 8 ks tyčinek

Obsah balení

8 ks Maison Berger Paris – polymerové tyčinky do difuzéru, černé 20 cm
1 ks Plastový ochranný obal

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčinky do aroma difuzéru
Provedení: tyčinky do difuzéru
Objem: 200 ml
Barva: černá
Materiál: polymer
Rozměr: 20 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Maison Berger ParisRyze francouzská značka Maison Berger Paris už více než 120 let voní v interiérech různého charakteru. Obývacími pokoji, koupelnami, kuchyněmi, ale i čekárnami u lékaře, kancelářemi nebo obchody se linou vůně moře, ovocných nektarů, lněných květů, dřeva nebo čerstvě vypraného prádla. Obzvláště v letních měsících ale oceníte i praktické vůně proti komárům nebo vůně, které umí pohltit pach tabáku nebo domácích mazlíčků. Katalytické lampy Maison Berger Paris umí zbavit vzduch bakterií, dezinfikují interiér a díky katalytické reakci hoří bez přítomnosti plamene a kouře. Jsou zdravotně nezávadné a byly vyrobeny pod dohledem zkušených parfumérů. Vedle katalytických lamp najdete v nabídce i aroma difuzéry, polymerové tyčinky či vonné svíčky. Maison Berger Paris je přední značkou v otázce kvality ovzduší v interiérech, a to díky vlastnostem katalytických lamp čistit vzduch a odstraňovat nežádoucí pachy. Produkty Maison Berger Paris jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí, podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Vonné produkty značky Maison Berger Paris do ovzduší vypouští pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX (benzen, toluen, etylbenzen, xylen, styren, naftalen, formaldehyd a acetaldehyd). Od dodavatelů Maison Berger Paris nakupuje pouze vysoce kvalitní suroviny. Aby bylo možné vyrobit ty nejlepší možné vůně, požaduje u dodavatelů zajistit testování surovin v rámci kvality a charakteru vůně, síly difúze a vnímané kvality vůně po rozptýlení. Pro vytvoření vůně Maison Berger Paris používají francouzští mistři parfuméři přírodní i syntetické složky. Tato kombinace umožňuje vytvářet vůně s charakterem a nahrazovat suroviny, které se staly vzácné nebo škodlivé pro lidské zdraví. Složky obsažené v náplních Maison Berger Paris podléhají speciálním vnitřním normám, které jsou přísnější než ty, které požadují předpisy EU, USA a IFRA.

Hlavní výhody

 • francouzská značka s vlastní produkcí od roku 1898
 • výběr z více jak 50 originálních vůní z vlastního vývoje
 • design od předních francouzských umělců a designérů
 • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU a USA
 • provonění a čistící účinek katalytických lamp
 • tradice francouzských parfumérů z Grasse