Jak na Yankee Candle

Vše o Yankee Candle na jednom místě, jak pečovat o svíčky, co znamená "votivní" svíčka, jaké jsou nejprodávanější vůně, informace o době hoření a rozměry svíček, jak vyloupnout vosk z aromalampy, které vůně jsou nejintenzivnější a mnoho dalšího.

vonne-svicky-yankee-candle

Velká a střední svíčka Classic se skleněným víčkem patří k nejoblíbenějším provedením (foto: Yankee Candle)

Vonné svíčky

Upravte knot svíčky

Upravte knot svíčky tak aby měl 3 až 5 mm před prvním zapálením a udržujte tuto výšku knotu po celou dobu životnosti svíčky. Pokud svíčka vydává kouř, sfoukněte jí a zkraťte její knot opět na 3 až 5 mm. Poté odstraňte odstřižky knotu a znovu zapalte. Udržujte vosk čistý bez ústřižků knotu, zápalek nebo jakékoliv jiné cizorodé látky. Vosk je hořlavý materiál a může způsobit požár. Pro pohodlné zastřihávání knotu svíčky můžete použít speciální nůžky na knot. 

První zapálení svíčky

Vonné svíčky se musí po každém zapálení správně rozhořet. Vosk se hořením zkapalní v plošném průměru 2,5 cm za hodinu. Například velkou svíčku Classic se skleněným víčkem doporučujeme nechat hořet minimálně 3 hodiny nebo do doby, než se zkapalní horní vrstva vosku až do okrajů skleněné nádoby. Pokud se horní vrstva vosku zcela nerozpustí, vytvoří se tzv. paměťový prstenec. Jakmile se tento prstenec vytvoří, bude svíčka hořet "tunelem" směrem dolů a výrazně se sníží intenzita provonění a životnost.

Odstranění "tunelu" alobalem

Pokud se vám "tunel" již vytvořil, můžete zkusit obalit svíčku do alobalu a nahoře nechat pouze malý otvor pro plamínek. Svíčka se tím rovnoměrně zahřeje a tuhé okraje vosku se rozpustí. Jakmile je vosk rozpuštěný až k okraji, sfoukněte svíčku a nechte jí vychladnout. Nakonec odstraňte alobal a při dalším zapálení se už budete těšit z celistvého voskového jezírka.

Když nemáte čas na rozhoření svíčky

V tomto případě vám místo klasických svíček doporučujeme svíčky s více knoty u kterých je doba rozpuštění vosku do okrajů skleněné nádoby kratší. Výběr svíček Yankee Candle s více knoty je na českém trhu malý a jsou dostupné pouze ve speciálních kolekcích jako například Elevation nebo limitovaných edicích v provedení Tumbler jako například One Together. Výrazně kratší dobu rozpuštění vosku pak mají svíčky se sójovým, kokosovým, včelím nebo palmovým voskem, které se na rozdíl od parafínového vosku rozpouští mnohem rychleji. 

Využívejte ozdobné prstence

Ozdobný prstenec Illuma Lid je estetický a praktický doplněk, který se položí na svíčku a absorbuje teplo plamene. Tím napomáhá rychlejšímu rozpuštění vosku až do okrajů skleněné nádoby, zaručuje rovný plamen, maximální trvanlivost a vonný výkon svíček. Ozdobné prstence Illuma Lid jsou dostupné v různých dekorech a jsou určené na střední a velké svíčky Classic se skleněným víčkem. 

Při pálení dbejte na bezpečnost

Svíčku nedoporučujeme pálit déle než 4 hodiny v kuse. Doporučujeme vám jí nechat po sfouknutí na ještě 2 hodiny vychladnout. Svíčky nepalte poblíž hořlavých předmětů, na šikmém podkladu a také se ujistěte, že na ně nedosáhnou děti a domácí zvířata. Nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru a vždy jí při svém odchodu nezapomeňte sfouknout.

Provedení svíček Elevation přináší mix vlastností, které vnesou do vašeho domova více stylu, praktičnosti a útulnější atmosféru

Provedení svíček Elevation přináší mix vlastností, které vnesou do vašeho domova více stylu, praktičnosti a útulnější atmosféru (foto: Yankee Candle)

Provedení svíček

Svíčky Classic se skleněným víčkem

Nejprodávanější provedení svíček Yankee Candle v ikonické nádobě se skleněným víčkem. Jsou vyrobeny z kvalitních surovin, včetně přírodních vonných výtažků a obsahují rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. V provedení vonných svíček Classic je na výběr více než 100 vůní a množství doplňků jako jsou stínítka, svícny nebo ozdobné prstence Illuma Lid. Velká svíčka Classic představuje ekonomickou variantu s nejvýhodnější cenou na hodinu hoření. Střední svíčka Classic poskytuje dostatečně intenzivní provonění v běžné místnosti. Malá svíčka Classic se hodí do malých prostor jako například ložnice a koupelna nebo jako milý dárek.

Svíčky Décor ve skleněném válci a kovovým víčkem

Svíčky v provedení Décor ve skleněném válci a víčkem z broušeného kovu jsou určené do moderních interiérů. Etiketa na svíčkách Décor je sloupovací a umožňuje vyniknout elegantnímu designu skleněného válce, barvě vosku a plamínku. Velká svíčka Décor představuje ekonomickou variantu s nejvýhodnější cenou na hodinu hoření. Střední a malá svíčka Décor poskytuje dostatečně intenzivní provonění v běžné místnosti. 

Svíčky Elevation s více knoty a kovovým víčkem

Provedení svíček Elevation přináší mix vlastností, které vnesou do vašeho domova více stylu, praktičnosti a útulnější atmosféru. Víčko u svíček Elevation je speciálně tvarované tak, aby do něj svíčka hladce zapadla a slouží jako podstavec, který při pálení chrání nábytek před teplem. Svíčky kolekce Elevation obsahují sójový vosk a více knotů, které umožňují rychlejší vytvoření voskového jezírka, čistější podání vůně a intenzivnější provonění. U svíček Elevation nemusíte čekat na vytvoření voskového jezírka tak dlouho jako u svíček s parafínovým voskem. Sójový vosk se rozpouští rychleji a více plamínků vytvoří v domácnosti tu pravou atmosféru. Vybírat můžete z dvanácti originálních vůní a třech velikostí pro každou příležitost a náladu. Velká svíčka Elevation se třemi knoty představuje ekonomickou variantu s nejvýhodnější cenou na hodinu hoření. Střední svíčka Elevation má dva knoty a poskytuje intenzivní provonění v běžné místnosti. Malá svíčka Elevation s jedním knotem se hodí například do koupelny nebo jako milý dárek.

 

Votivní svíčky Yankee Candle v dárkové sadě

Votivní svíčky v dárkových sadách jsou skvělým dárkem nejen pro fanoušky Yankee Candle (foto: Yankee Candle)

Votivní svíčky

Co znamená "votivní" svíčka

Votivní svíčky jsou levnou variantou velkých svíček ve skleněných nádobách a jsou skvělé pro zkoušení nových vůní, jako interiérová dekorace nebo malý dárek. Doslovně se pojem "ex voto" chápe jako "ze slibu". Votivní tedy znamená slíbený anebo příslib v kontextu vyzkoušení vůně než si jí dopřejete v plnohodnotné vonné svíčce.

Pro pálení potřebujete svícen

Votivní svíčky se při hoření roztékají a pro jejich pálení je nutné použít svícen na votivní svíčku nebo skleněnou nádobku, která má vnitřní rozměr přibližně odpovídající rozměrům svíčky (votivní svíčka měří na výšku 50 mm a v nejširším místě má 45 mm). Pro maximální výdrž votivní svíčky se ujistěte, že mezera mezi svíčkou a okrajem nádobky není větší než několik milimetrů. Pokud bude mezera větší, tak se votivní svíčka rozpustí nerovnoměrně a vyhoří rychleji. Votivní svíčky pálené ve vhodných svícnech vyhoří úplně a odpadá nutnost čištění nádobky od nespotřebovaného vosku.

Jak dosáhnout intenzivnějšího provonění

Votivní svíčky jsou příliš malé abyste od nich mohli čekat intenzivnější provonění. Intenzivnějšího provonění dosáhnete tím, že zapálíte 2 až 3 votivní svíčky, můžete použít stejné nebo kombinaci různých vůní pro zajímavější efekt. Nejúčinněji provoníte prostor vonným voskem, vonnou svíčkou ve skleněné nádobě a až nakonec votivní svíčkou. 

Aromalampa a vonné vosky Yankee Candle)

Vybrat si můžete z bohaté nabídky příslušenství jako aromalampy na vonné vosky nebo stínítka na vonné svíčky (foto: Yankee Candle)

Vonné vosky

Jak používat vosky

Vložte vonný vosk do nádobky aromalampy a zapalte pod ní běžnou čajovou svíčku. Za několik minut působení tepla se vosk v nádobce rozpustí a začne uvolňovat vonnou esenci. Po sfouknutí čajové svíčky vosk nádobce opět ztuhne a může se znovu použít. Pokud nechcete intenzivní provonění nebo používáte aromalampu v menším prostoru, vložte do nádobky jen polovinu vosku. Upozorňujeme, že vosk v nádobce aromalampy neubývá, pouze se odpařuje vonná esence. Vypotřebovaný vosk poznáte podle toho, že už nevoní.

Jak vyloupnout vosk z aromalampy

Pokud chcete v aromalampě vyměnit nebo odstranit vypotřebovaný vosk, nechte rozpuštěný vosk zcela vychladnout a poté ho vyloupnutím vyjměte. Vosk vyloupnete snadněji tak, že nakrátko ohřejete nádobku aromalampy čajovou svíčkou. Další způsob jak snadno vyloupnout vosk z nádobky je vložit aromalampu na chvíli do mrazáku. Před vložením nového vosku do aromalampy vyčistěte nádobku suchým hadříkem a odstraňte zbytky starého vosku.

Vonný vosk v elektrické aromalampě

Vonné vosky Yankee Candle můžete použít v elektrické aromalampě nebo ohřívači vosků, které je k tomu určeny. Upozorňujeme že se to netýká elektrických aromalamp Scenterpiece™ do kterých se vkládají speciální kalíšky s voskem Easy MeltCup. Pokud máte elektrickou aromalampu Scenterpiece™ a chcete v ní používat klasické vonné vosky použijte vypotřebovaný kalíšek Easy MeltCup do kterého můžete vložit libovolný vonný vosk.

Vonný vosk poslouží i jako vůně do šatníku

Vonné vosky můžete použít také jako pro provonění šatníku nebo zásuvky. Pokud si vyberete výraznou vůni, efekt provonění je vyšší než u mýdla, které se do šatníku někdy vkládá. Doporučujeme vám zvýšenou opatrnost, některé barevné vosky mohou ušpinit prádlo nebo oblečení.

yankee-candle-elektricka-aromalampa-scenterpiece-noah

Pohodlný a účinný způsob provonění poskytují elektrické aromalampy Scenterpiece™ s kalíšky s voskem Easy MeltCup (foto: Yankee Candle)

Elektrické aromalampy Scenterpiece™

Čisté ruce a vzduch bez kouře

Elektrická aromalampa Scenterpiece™ provoní interiér jednoduše v pohodlí a čistotě díky rozpouštění vonných vosků v plastových kalíšcích Easy MeltCup. Rozpuštěný vosk je po celou dobu životnosti v kalíšku, který se vkládá do horní části aromalampy. Zatímco vosk a vonná esence je stejná, hlavními výhodami oproti tradičním vonným voskům je čistý provoz bez přítomnosti plamene, možnost okamžitě měnit vůně a žádné nároky na údržbu. Některé modely aromalamp Scenterpiece™ jsou vybavené časovačem pro pohodlnější obsluhu.

Ekonomický provoz

Investice do pořízení elektrické aromalampy Scenterpiece™ je vyšší, avšak při ceně kalíšků Easy MeltCup a době provonění vychází provoz Scenterpiece™ ekonomičtěji než u tradiční aromalampy s vonnými vosky Yankee Candle. 

Yankee Candle velká vonná svíčka Classic se skleněným víčkem a vůní True Rose

Velká svíčka Classic s vůní True Rose je jako kytice růží (foto: Yankee Candle)

Péče o svíčky

Uskladnění svíček

Vonné svíčky Yankee Candle jsou citlivé na světlo a teplotu. Pro uskladnění na delší období vám doporučujeme svíčky umístit na suché místo se stálou teplotou mimo dosah slunečního a fluorescenčního světla. Teplota při uskladnění svíček by neměla přesáhnout 27° a klesnout pod 0°. Vystavení svíček vlhkosti pak může mít negativní vliv na hoření. Při dodržení těchto podmínek se při dlouhodobém uskladnění svíček vyhnete vyblednutí barvy, rozpuštění vosku a rozbití skleněných nádob.

Jak "přesadit" rozbitou svíčku

Sklo ve vrchní části svíčky je křehké a pokud se stane, že svíčka upadne, právě tato část utrpí největší škodu. Pokud se vám už nehoda stala a chcete svíčku zachránit, připravte si prázdnou sklenici svíčky Yankee Candle a postupujte podle návodu.

1. Připravte si vypotřebovanou sklenici od svíčky Yankee Candle, kterou vyčistěte ubrousky. Pokud jsou na okrajích a dně skla zbytky vosku s knotem, snadno je odstraníte nahřátím skla nad plamenem.
2. Z rozbité svíčky opatrně odstraňte sklo až vám zůstane pouze vosk s knotem. Při tomto kroku postupujte se zvýšenou opatrností a při odstraňování skla dbejte na bezpečnost.
3. Nožem postupně odřezávejte vosk z okrajů na co nejmenší kousky, které si uchovejte. Postupujte do doby, než vám vznikne pravidelný válec, který prostrčíte zúženým hrdlem prázdné sklenice.
4. Vosk původní svíčky s knotem umístěte doprostřed nové sklenice. Do prostoru kolem voskového válce k okraji skla postupně vkládejte odřezky vosku. Při tomto kroku buďte trpěliví a použijte tlak, aby byl vosk po všech stranách rozmístěný rovnoměrně.
5. Nyní je svíčka téměř "přesazená" a posledním krokem je rovnoměrné roztavení vosku po okrajích sklenice. Ohřejte vodu v rychlovarné konvici a nalijte do velkého hrnce. Svíčku ponořte do horké vody v hrnci tak, aby voda dosahovala mírně nad úroveň vosku ale ne nad úroveň okraje svíčky. Působením horké vody se vosk po stranách svíčky rovnoměrně roztopí. Tento krok opakujte dokud se vosk zcela neroztaví a nebude mít hladkou konzistenci.
6. Svíčku nechte při pokojové teplotě vychladnout a před prvním zapálením počkejte než vosk dokonale ztuhne.


Co s voskem přilnutým k okraji

Aby jste minimalizovali vosk přilnutý k okraji skleněné nádoby, palte svíčku do doby než se vosk zcela rozpustí do okrajů a vytvoří se tzv. "voskové jezírko". Je normální, pokud na okrajích část vosku zůstane. Množství vosku přilnutého na okrajích nádoby se může lišit u jednotlivých vůní a okolních podmínek při pálení.

Čištění svíček od sazí

Při hoření svíčky vzniká malé množství popílku a sazí. Udržujte knot v délce 3 až 5 mm zastřiháváním aby jste zamezili usazování sazí na povrchu skla. Před zapálením svíčky otřete knot papírovým ubrouskem od popílku a ohořelých zbytků abyste zamezili znečištění vosku. Pokud vnitřek skleněné nádoby od hoření zčerná od sazí, vyčistěte povrch suchým hadříkem nebo papírovým ubrouskem.

Čištění skvrn od vosku

S pomocí při čištění skvrn od horkého vosku vám doporučujeme obrátit se na profesionály a experty v oblasti čištění koberců, oděvů nebo nábytku.

vune-pro-muze-yankee-candle

Oblíbená pánská vůně Bourbon Wood Barrels ze sběratelské edice svíček  (foto: Yankee Candle)

Vůně

Které provedení voní nejvíce

Nejméně ze všech provedení voní votivní svíčky. Nevoní málo ani krátce, ale provonění není tak syté a výrazné jako u vonných svíček ve skleněných nádobách. Votivní svíčka dokáže provonět menší místnost jako je například koupelna nebo ložnice. Pro výraznější provonění ve větším prostoru vám doporučujeme použít 3 votivní svíčky. Podobného efektu dosáhnete i zapálením několika vonných čajových svíček. Oproti tomu vonné vosky do aromalampy nebo vonné vosky Easy MeltCup do elektrické aromalampy Scenterpiece™ jsou daleko výraznější a dokážou účinně provonět i velký prostor jako je například obývací pokoj. Intenzitu provonění ovlivňuje velikost tzv. voskového jezírka, ze kterého se vonná esence uvolňuje. U vonných vosků do aromalampy záleží na průměru nádobky a platí přitom, že čím je nádobka širší, tím je provonění intenzivnější. Pro rychlé a intenzivní provonění sou nejvhodnější vonné vosky. Střední a velké vonné svíčky ve skleněné nádobě mají intenzitu provonění srovnatelnou jako vonné vosky avšak je nutné je pálit minimálně 3 hodiny nebo do doby než se vytvoří tzv. voskové jezírko. Votivní svíčky jsou pak vhodné k provonění menších místností a jejich účinek je ze všech provedení nejslabší.

Provedení Intenzita provonění
Votivní svíčka nižší
Malá svíčka Classic, Décor a Elevation nižší
Střední svíčka Classic, Décor a Elevation střední
Velká svíčka Classic, Décor a Elevation vyšší
Vonný vosk vyšší
Vonný vosk Scenterpiece™ Easy MeltCup vyšší

Které vůně jsou intenzivní

Vnímání intenzity vůně je individuální a ovlivňují ho okolní podmínky takže se nedá přesně určit která vůně a jak je intenzivní. Záleží na citlivosti vnímání vůně, velikosti prostoru, metodě provonění, teplotě v mistnosti, cirkulaci vzduchu, místě kam položíte vonnou svíčku nebo aromalampu i ročním období. Obecně platí, že že kořeněné (např. pižmo, ambra, skořice a černý pepř), dřevité (např. santalové a cedrové dřevo), sladké (např. vanilka) a ovocné (např. třešeň) vůně jsou oproti květinovým (např. pivoňka a šeřík) a čistým vůním (bavlna) aromatičtější a vhodnější pro intenzivnější provonění. Následující seznam intenzivně vonících vůní Yankee Candle vychází z naší zkušenosti a doporučení zákazníků:

 • Cranberry pear (Brusinka a hruška)
 • Red Apple Wreath (Věnec z červených jablíček)
 • Shea Butter (Bambucké máslo)
 • Rhubarb Crumble (Rebarborový koláč)
 • Cinnamon Stick (Skořicová tyčinka)
 • Spiced Orange (Pomeranč se špetkou koření)
 • Turquoise Sky (Tyrkysové nebe)
 • Honey Blossom (Medový kvítek)

 • Belgian Waffles (Belgické vafle)
 • Soft Blanket (Jemná přikrývka)
 • Black Cherry (Zralé třešně)

Nejprodávanější vůně

Jste-li ve světě vůní Yankee Candle nováčkem nebo si nevíte rady s výběrem, zvolte jednu z nejprodávanějších a léty prověřených vůní. Aktuální žebříček pro rok 2019 obsahuje nejoblíbenější a nejprodávanější vůně Yankee Candle v Evropě. Tyto voňavé bestsellery si můžete vychutnat ve vonné svíčce, vonném vosku, votivní svíčce, vůni do auta nebo kalíšku s voskem MeltCup do elektrické aromalampy Scenterpiece™. Vůně jsou v žebříčku seřazeny podle abecedy:

 • Baby Powder (Dětský pudr)
 • Black Cherry (Černá třešeň)
 • Black Coconut (Černý kokos)
 • Cinnamon Stick (Skořicová tyčinka)
 • Clean Cotton (Čistá bavlna)
 • Cranberry Pear (Hrušky v brusinkovém sirupu)
 • Honey Blossom (Medový kvítek)
 • Lavender (Levandule)
 • Lemongrass & Ginger (Citronová tráva a zázvor)
 • Lemon Lavender (Citron a levandule)
 • Midnight Jasmine (Půlnoční jasmín)
 • My Serenity (Můj vnitřní klid)
 • Olive & Thyme (Olivy a tymián)
 • Pink Sands (Růžové písky)
 • Red Apple Wreath (Věnec z červených jablek)
 • Soft Blanket (Jemná přikrývka)
 • Vanilla Cupcake (Vanilkový košíček)

Vůně pro může

Yankee Candle rozhodně není jen čistě ženská "záležitost". Kromě toho, že si muži kupují a užívají stejné vůně jako ženy, najdou se i vůně oblíbené vysloveně u mužů. Inspirujte se seznamem vůní s typickým "mužným" složením, kterému dominují svěží nebo kořeněné a dřevité tóny: 

 • Midsummers Night (Letní noc)
 • Bourbon Wood Barrels (Dubové sudy s whisky)
 • Moroccan Argan Oil (Marocký arganový olej)
 • Kilimanjaro Stars (Hvězdy nad Kilimandžárem)
 • Moonlight (Měsíční svit)
 • Autumn Night (Podzimní večer)
 • Leather (Jemná kůže)

Sběratelské svíčky

Speciální sběratelská edice vůní Yankee Candle se odlišuje od běžné nabídky tím, že je k dispozici pouze v limitovaném množství a provedení velkých svíček Classic se skleněným víčkem. Svíčky ze sběratelské edice a některé ukončené vůně časem stoupají na ceně a lze je považovat za výhodnou investici. Jsou určené pro největší fanoušky Yankee Candle a pro ty, kteří chtějí něco zvláštního a jedinečného. 

Zdravotní nezávadnost

Všechny výrobky značky Yankee Candle prodávané ve Světě bytových vůní splňují náročné normy zdravotní nezávadnosti EU a mají originální původ od výrobce nebo oficiálního distributora pro Českou republiku. Při výrobě se používá vysoce kvalitní sklo, rafinovaný parafín, směs syntetických vonných olejů a esenciálních olejů s výtažky květin, ovoce, koření a bavlněné knoty bez karcinogenních přísad.

vonne-svicky-yankee-candle-se-svicny-a-stinitkem

Votivní svíčky a střední svíčka Classic se skleněným víčkem (foto: Yankee Candle)

Doba hoření a provonění

Vonné svíčky

Provedení Knoty Hm.* Rozměr Doba hoření***
Velká svíčka Classic 1 623 g 10,7 x 16,8 cm 110 až 150 hodin
Střední svíčka Classic 1 411 g 10,7 x 12,7 cm 65 až 70 hodin
Malá svíčka Classic 1 104 g 5,8 x 8,6 cm 20 až 30 hodin
Velká svíčka Décor 1 566 g 8,2 x 19,1 cm 125 až 160 hodin
Střední svíčka Décor 1 340 g 8,2 x 14 cm 80 až 110 hodin
Malá svíčka Décor 1 198 g 8,6 x 8,9 cm 35 až 55 hodin
Velká svíčka Elevation 2 553 g 10 x 15 cm 65 až 80 hodin
Střední svíčka Elevation 3 347 g 10,5 x 9 cm 28 až 38 hodin
Malá svíčka Elevation 1 96 g 7,4 x 7,4 cm 18 až 28 hodin
Votivní svíčka 1 49 g 4,6 x 4,8 cm až 15 hodin

 

Ostatní vonné produkty

Provedení Hm./obj.* Rozměr Doba provonění***
Vonný vosk 22 g 5,6 x 1,5 cm až 8 hodin
Vonný vosk Scenterpiece™ Easy MeltCup 61 g 8,5 x 3,5 cm až 24 hodin
Vonné perly Spheres 170 g 7,4 x 7,1 cm až 45 dní
Vůně do zásuvky Scent-Plug™ 18,5 ml 7,6 x 7,9 cm** až 4 týdny
Papírová visačka do auta Car Jar® 14 g 7,8 x 19,7 cm** až 4 týdny
Gelová visačka do auta Car Jar® 24 g 7,8 x 13,5 cm** až 4 týdny
Kolíčky do auta Vent Sticks 28 g 7,6 x 19,3 cm** až 4 týdny
Vonný klip do auta SmartScent™ 32 g 7,2 x 16,3 cm** až 4 týdny
Přívěšek do auta Charming Scents sada 90 g 15 x 13 cm** až 4 týdny
Náplň Charming Scents 30 g 7 x 10** až 4 týdny

 

* hmotnost a objem obsahu nebo náplně
** rozměr včetně balení
*** doba hoření a provonění je orientační údaj, který se může se lišit dle okolních podmínek 

vanocni-darkova-sada-yankee-candle-sperkovnice

Dárkové sady vonných svíček a vosků patří neodmyslitelně k těm nejkrásnějším svátkům jako Vánoce nebo Valentýn (foto: Yankee Candle)

Akce na Yankee Candle 

Sezónní novinky

Značka Yankee Candle každý rok představuje jarní, letní, podzimní a zimní novinky, které zahrnují vůně a doplňky laděné dle aktuální sezóny. Mezi nejoblíbenější akce patří Valentýn (14. 2.) a Den matek (12. 5.), Velikonoce (21. 4.) a Vánoce (24. 12.), které doprovází také bohatý výběr dárkových sad.

Vůně měsíce

Výhodně lze nakupovat v celoroční akci Vůně měsíce, ve které najdete vybrané vůně Yankee Candle v provedení vonné svíčky, vůně do auta, čajové svíčky, vůně do zásuvky a vonného vosku. Vůně měsíce vybíráme tak aby se hodili k aktuální sezóně a sleva platí od prvního do posledního dne v měsíci nebo vyprodání zásob.