Právě zlevněno

44 Kč (2 €)
ihned k odeslání

Nepřehlédněte


17. 08. 2018

Recenze podzimní vůně Autumn Pearl od Yankee Candle

Uprostřed letních veder bychom úplně zapomněli, že je podzim za rohem a to může znamenat jediné, novou podzimní vůni Yankee Candle! Nabídku podzimních vůní Yankee Candle tvoří letos Autumn Night, která byla představená v roce 2016 a Autumn Glow z kolekce Fall In Love, která byla představená v roce 2017. K těmto již známým a oblíbeným vůním Yankee Candle letos přidalo vůni Autumn Pearl.

 

obrázek: podzimní trilogie vůní Autumn Night, Autumn Glow a Autumn Pearl (foto: Yankee Candle)

 

Yankee Candle je mistr podzimních vůní a využívá při nich osvědčený recept kombinace hřejivých a hebkých tónů, které dokážou navodit atmosféru příjemného klidu před začátkem hektické vánoční sezóny. A co nového přináší vůně Autumn Pearl?

 

Jako první zaujme její světlá šedá až perleťová barva s lehce fialovým nádechem. To je rozdíl oproti tradičně výrazným podzimním barvám na které jsme byli zvyklí z předešlých kolekcí. A není to špatně, spíše naopak – šedé odstíny jsou letos trendem v interiérovém designu a stávají se oblíbenými po letech krémových a béžových odstínů. Použití šedé v kontrastu s bílou dodá interiéru moderní vzhled, působí sofistikovaně a přesně takový pocit vzbuzuje i barva svíček s vůní Autumn Pearl.

 

obrázek: velká svíčka Autumn Pearl (foto: Yankee Candle)

 

Vůně za studena

 

Po přečtení složení, oficiálního popisu a při pohledu na překrásnou etiketu s pírkem a kapkou rosy očekáváte květinově lehký charakter. Nicméně, po přivonění za studena má tato vůně překvapivou hloubku. Dřevitě kořeněné tóny pačuli a krémovost vanilky v základních tónech se dokonale snoubí s květinovými tóny v hlavě parfému. Vůně vás překvapí pronikavým aroma jakmile si k ní přivoníte a podobně jako u Autumn Glow minulý rok nebo A Calm & Quite Place z letošní jarní kolekce si uvědomíte, že takhle voní propracované a luxusní parfémy.

 

 

Po zapálení

 

Pro tuto recenzi jsme vůni Autumn Pearl testovali v malé svíčce se skleněným víčkem, která má dobu hoření 20 až 30 hodin a je skvělá k provonění menších prostor jako například koupelna nebo chodba či pro osobnější pálení na stole při práci nebo při koupeli. Malé svíčky Yankee Candle potřebují před zapálením zastřihnout knot na přibližně 5 mm. Narozdíl od středních a velkých svíček Yankee Candle mají malé svíčky menší průměr hrdla, takže voskové jezírko se v nich vytvoří za podstatně kratší dobu mezi hodinou a hodinou a půl. Vůně se rozvinula přibližně po půl hodině od zapálení a jestli jsme ve vůni za studena cítili převládající hřejivé tóny vanilky a zemitého pačuli tentokrát vynikly spíše cukrově sladké tóny. Po hodině pálení ucítíte jak se rozvinou květinové tóny, které dávají kompozici špetku exotického nádechu a až lázeňsky uvolňující atmosféru. Autumn Pearl je relaxační vůně, kterou si nejlíp vychutnáte z pohovky, když se večer po náročném dnu zabalíte do deky a uvaříte si čaj. Také si jí dokážeme představit jako voňavý doplněk ke koupeli, kdy vás bude hýčkat okouzlující vůní připomínající luxusní parfém.

 

 

obrázek: velká svíčka Autumn Glow a Autumn Pearl (foto: Yankee Candle)

 

 

Závěr

 

Autumn Pearl je jedinou novinkou mezi vůněmi v podzimní kolekci v klasickém provedení a Yankee Candle odvážně zvolilo nevšední kombinaci barvy i vůně, která přináší lahodnou, luxusní a elegantní atmosféru do každého domova. Vedle tradičně pojatých podzimních vůní Autumn Night a Autumn Glow vůně Autumn Pearl dotváří ucelenou trilogii a fanoušci jarních a letních vůní jako je Moonlight, A Calm & Quite Place, Shea Butter a Vanilla v ní najdou ideální podzimní protějšek na poslední měsíce roku.

 

Přejít navšechna provedení vůně Autumn Pearl


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ