Právě zlevněno

44 Kč (2 €)
ihned k odeslání
142 Kč (5 €)
ihned k odeslání
41 Kč (2 €)
ihned k odeslání

Nepřehlédněte

59 Kč (2 €)
ihned k odeslání

25. 10. 2018

Recenze podzimních vůní Paris In The Fall od Max Benjamin ► VIDEO

 

 

Nová kolekce Max Benjamin je pokaždé voňavý zážitek

 

Není tajemstvím, že značka Max Benjamin je naší srdeční záležitostí a každá nová kolekce nás v tom utvrzuje. Základní kolekci vůní Classic jsme ve Světě bytových vůní přivítali na jaře 2017. Krátce potom jsme uvedli speciální sezónní kolekce Amalfi, Elysium a Ocean Islands, vždy po třech vůních v provedení aroma difuzérů, vonných svíček a vonných karet. Právě na tyto kolekce se pokaždé těšíme nejvíc a jsme velmi zvědaví jaké další téma si Max Benjamin vybere a jak jej zpracuje ve vůních.

 

Kolekce podzimních vůní Paris In The Fall od Max Benjamin

Kolekce podzimních vůní Paris In The Fall je dostupná v provedení aroma difuzérů, vonných svíček a vonných karet (foto: Max Benjamin)

 

Než se pustíme do recenze nové kolekce Paris In The Fall (Podzim v Paříži) tak si připomeňme ty ostatní. Vše začalo letními vůněmi inspirovanými jedním z nejbarevnějších a nejvoňavějších pobřeží světa, italským Amalfi. V této okouzlující kolekci si přivoníte k citrusovým plodům, divokým květinám lemujícím skalnaté útesy nebo spršce čerstvého mořského vzduchu (videorecenze Amalfi). Na podzim Max Benjamin překvapil tajemnou kolekcí Elysium s nesmírně zajímavými a luxusními parfémy (videorecenze Elysium). V další kolekci Ocean Islands si vychutnáte exotické vůně inspirované překrásnou přírodou ostrovů Maledivy, Mauricius a Seychely (videorecenze Ocean Islands). Pokud jste tento odstavec nepřeskočili, tak jistě chápete proč se tak těšíme na novou kolekci. Originální a tvořivý přístup Irské značky zprostředkovat atmosféru nejzajímavějších míst světa vůněmi je nám totiž velmi blízký a sympatický.

 

 

Představení podzimní kolekce Paris In The Fall ještě ve fázi vývoje v sídle společnosti Max Benjamin v Irsku (foto: Svět bytových vůní)

 

 

Paříž je okouzlujícím místem, zejména na podzim

 

Při jarní návštěvě v Irsku jsme měli možnost jako jedni z prvních nahlédnout do dílny výrobce Max Benjamin a seznámit se s připravovanou podzimní kolekcí Paris in The Fall. Je říjen, kolekce je na pultech a v tomto článku se s vámi podělíme o naše dojmy ze třech nových vůní inspirovaných podzimní Paříží.

 

 

Boulevard De Feuilles D'Or

Boulevard se zlatým listím

 

Vůně vnese do interiéru atmosféru čerstvého podzimního vzduchu provoněného sluníčkem a spadaným listím. Jedna z nejoriginálnějších svěžích vůní, kterou doporučujeme mužům i ženám. Je to také nejsvěžejší z trojice podzimních vůní kolekce Paris In The Fall inspirovaná zlatavým listím stromů, které lemují široké městské bulváry.

 

Hlava – zelené lístky a bergamot
Srdce – cedrové dřevo
Základ – bílé pižmo

 

 

Les Jardins en Automne

Podzimní zahrady

 

Bohatá aromatická vůně, která je oslavou palácových zahrad malovaných podzimními květinami. Její lehké květinové aroma osvěžují ovocné tóny hrušky s ostružinou. Příjemná rodinná vůně, která dokáže vdechnout interiéru atmosféru radosti a hojnosti. Tato vůně osloví většinu zákazníků a pro její vyváženost ji považujeme za nejpovedenější z trojice podzimních vůní kolekce Paris In The Fall.

 

Hlava – hruška a růže
Srdce – pivoňka a květinové tóny
Základ – ostružiny, bílé pižmo a cedrové dřevo

 

 

Les Ponts À Minuit

Mosty o půlnoci

 

Luxusní kořeněný parfém, který v sobě ukrývá vzpomínky na teplé letní noci šarmantně zabalené do smyslných tónů ambry. Vůni doporučujeme náročným zákazníkům, kteří vyhledávají těžké a výrazné parfémy. Les Ponts À Minuit je jako nejvýraznější z trojice podzimních vůní kolekce Paris In The Fall inspirovaná zdobnými mosty nad Seinou, které ožívají při měsíčním světle.

 

Hlava – mandarinka, růže a mořské tóny
Srdce – ambra a dřevité tóny
Základ – bílé pižmo

 

 

Zážitek z vůní vkusně doplňuje luxusní balení v krabičkách se zlatým ornamentálním vzorem v kombinaci s vínově červenými květy. Měděný odstín aroma difuzérů a vonných svíček s matnou povrchovou úpravou podtrhává podzimní atmosféru a v interiéru působí luxusně. V nabídce jsou také vonné karty, které doporučujeme jako milý dárek nebo jako vzorek pro vyzkoušení vůně než ji dopřejete v aroma difuzéru nebo vonné svíčce. Později budou v nabídce také náplně do aroma difuzéru, které jsou u značky Max Benjamin dodávané včetně nových tyčinek.

 

Kolekce podzimních vůní Paris In The Fall v prodejně Svět bytových vůní ve Zlíně

Kolekce podzimních vůní Paris In The Fall v prodejně Svět bytových vůní (foto: Svět bytových vůní)

 

Kolekce Paris In The Fall se povedla a k podzimním večerům se hodí. Max Benjamin opět potvrdil pověst výrobce, který je zaměřený na kvalitu a každá jejich nová vůně by neměla uniknout vaší pozornosti.

 

Přejít nakolekce Paris In The Fall od Max Benjamin

 

 

 

 

O značce Max Benjamin

 

Irskou značku Max Benjamin založili v roce 2007 bratři Mark a David Van den Bergh v Enniskerry nedaleko Dublinu. Značka je pojmenovaná po jejich synovcích Maxe a Bena začátkem devadesátých let, kdy zahájila ruční výrobu vonných svíček. Od té doby se Max Benjamin rozvinul z kultovní Irské značky na předního výrobce bytových vůní, kterého produkci najdete po celém světě včetně světoznámých obchodních domů Harrods v Londýně nebo Le Bon Marchè v Paříži. Za úspěchem značky stojí kreativita tvůrců Davida a Marka Van den Bergh při vývoji vůní, pečlivý výběr přírodních surovin a moderní design. Sortiment značky Max Benjamin tvoří vonné svíčky, aroma difuzéry s tyčinkami a vonné karty v tematických kolekcích i unikátních limitovaných edicích.

 

Přejít naMax Benjamin na e-shopu

 

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ