17. 10. 2018

Recenze zimních novinek Maison Berger Paris

Na obrázku zleva Zimní Triopack (3 x 180 ml) a náplně do katalytické lampy (500 ml) Intenzivní třpyt, Pod Vánočním stromem, Úchvatný velur a Hebký kašmír. (foto: Svět bytových vůní)

 

Maison Berger Paris se letos vydal originální cestou a místo tradičních svátečních vůní jako jablko se skořicí přináší sametově hřejivé parfémy, svěží vůni šampaňského a klasickou vánoční vůni jehličí. Tuto zimu se můžete potěšit vůněmi Hebký kašmír a Úchvatný velur, které jsou jako stvořené k vytvoření útulné atmosféry a navození pocitu pohody. Pro slavnostní chvíle pak Maison Berger Paris připravil svěží vůni plnou šumivých tonů šampaňského s ovocem, která nese název Intenzivní třpyt a zaručeně vám vykouzlí úsměv na rtech. A pro milovníky tradičního vánočního aroma je mezi novinkami snad nejvíce autentická vůně jehličí posledních let s názvem Pod vánočním stromem.

 

 

 

Vůně, která vykouzlí úsměv na tváři

 

Intenzivní třpyt
Exquisite Sparkle

Tohle je vůně, kterou musí každý milovat. Je stejně slavnostní a radostná jako přípitek šampaňským v těch nejkrásnějších životních chvílích. Při prvním přivonění ucítíte dobře vychlazené šampaňské s příjemně nasládlými citrusovými tóny, které pozvolna ozvláštňuje zemité pačuli a dodává parfému pronikavost. Výjimečná vůně, která dokáže navodit slavnostní atmosféru i ve všední dny.

 

 

 

Přejít na – Náplň do katalytické lampy Intenzivní třpyt, 500 ml
Přejít na – Triopack náplně do katalytické lampy Zimní kolekce, 3 x 180 ml (obsahuje náplň Intenzivní třpyt)
Přejít na – Katalytická lampa Gem a náplň Intenzivní třpyt, šedá
Přejít naKatalytická lampa Gem a náplň Intenzivní třpyt, champagne

 

 

 

Čerstvý vánoční stromek, právě přinesený domů

 

Pod Vánočním stromem
Beneath The Christmas Tree

Dokonale autentická vůně jehličí u které stačí zavřít oči a vydat se na procházku zasněženým lesem. Do interiéru vnese dobře známou atmosféru Vánoc a chvilek strávených s rodinou při rozbalování dárků. Vůně má ledově svěží charakter a ucítíte v ní dřevité tóny jedle a borovice s lehce balzámovým nádechem eukalyptu.

 

 

 

Přejít na – Náplň do katalytické lampy Pod Vánočním stromem, 500 ml

 

 

 

Smyslná květinová vůně na zimu?

 

Úchvatný velur
Enchanted Velours

Je možné aby se květinová vůně hodila na zimu? Pokud si přivoníte k Úchvatnému veluru, tak zjistíte, že ano! Bohaté aroma květin s medovou ambrou a kořením vytváří smyslnou ženskou vůni, která se dokonale hodí ke komfortnímu prožití podzimních a zimních dnů. Velmi výrazná vůně, kterou doporučujeme do prostorných interiérů.

 

 

 

Přejít na – Náplň do katalytické lampy Úchvatný velur, 500 ml
Přejít na – Triopack náplně do katalytické lampy Zimní kolekce, 3 x 180 ml (obsahuje náplň Úchvatný velur)

 

 

 

Sametové pohlazení

 

Hebký kašmír
Soft Cashmere

Vůně, která vytváří něžně hřejivý a 
sametový pocit podobně jako oblečení z kašmíru na kůži. Hebký kašmír se výborně hodí na sychravé podzimním a zimní počasí pro navození útulné atmosféry a luxusního pohodlí. Pokud si nechcete zimní dny spojovat pouze s vůní skořice či jehličí, je pro vás tento parfém skvělou volbou. Jedinečná luxusní vůně, kterou budou mít rádi muži i ženy.

 

 

 

Přejít na – Náplň do katalytické lampy Hebký kašmír, 500 ml
Přejít na – Triopack náplně do katalytické lampy Zimní kolekce, 3 x 180 ml (obsahuje náplň Hebký kašmír)

 

 

Zimní novinky Maison Berger Paris jsou dostupné v 500 ml náplních do katalytické lampy nebo v oblíbené sadě Triopack, která obsahuje tři novinky ve 180 ml náplních. Vůně Intenzivní třpyt je kromě náplní do katalytické lampy také součástí vánočních dárkových sad katalytické lampy Gem a dárkové sady aroma difuzéru s tyčinkami.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ