Rewined – Signature vonná svíčka Pinot Noir, 312 g

Kód: 72
Tip Vůně pro muže Vůně pro ženu
Značka: Rewined
825 Kč 682 Kč bez DPH
Omlouváme se, zboží je momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Komplexní a zemité aroma půdy, ve které se pěstuje odrůda vína Pinot Noir je obohaceno ovocnými tóny fíku, brusinek a rustikálními tóny kůže, fialky a pižma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální svíčka Rewined vypráví příběh inspirovaný láskou k vínu a averzí k plýtvání. Každá svíčka je ručně vyrobena z recyklované lahve od vína a obsahuje čistý sojový vosk s bavlněným knotem a vůní inspirovanou slavnou odrůdou vína.

Pinot Noir (Rulandské modré)

Komplexní a zemité aroma půdy, ve které se pěstuje odrůda vína Pinot Noir je obohaceno ovocnými tóny fíku, brusinek a rustikálními tóny kůže, fialky a pižma. Víno Pinot Noir ohromuje svou plností, která se zráním ve starých dubových sudech zvyšuje a velmi dobře se hodí k dlouhodobé archivaci. Archivní vína lze podávat bez pokrmů k tichému obdivu jejich vůně, skladby a k meditování s přáteli. Mladší vína se při stolování předkládají k pečeným masům a jemným úpravám zvěřiny i jiných tmavých mas. Pinot Noir je starobylá francouzská odrůda vinné révy, která je tradičně používána k výrobě červených a růžových vín, ale je též jednou ze tří odrůd povolených k výrobě francouzských klasických šumivých vín v oblasti Champagne.

Vlastnosti

 • originální svíčka Rewined z použité lahve od vína
 • zemitě ovocná vůně inspirovaná odrůdou vína Pinot Noir (Rulandské modré)
 • nádoba ze zeleného skla s ručně podepsanou etiketou s datem plnění
 • sojový vosk a bavlněný knot zajišťují čisté a rovnoměrné hoření po dobu až 80 hodin
 • 
neobsahuje umělá barviva a neuvolňuje toxické látky
 • unikátní dárek pro milovníky vína a gurmány
 • svíčka je ručně vyrobena v USA

Příběh inspirovaný láskou k vínu a averzí k plýtvání

I po všech těch letech se svíčky Rewined vyrábějí ručně, stejně jako na začátku v Charlestonu v Jižní Karolíně z recyklovaných lahví od vína. Zakladatel společnosti Adam Fetsch pracoval v restauraci, kde mu každý den procházeli rukami stovky prázdných lahví od vína. Když se jednou na lahve podíval, napadlo ho seříznout je a využít pro výrobu svíček s vůněmi, které připomínají odrůdy vína. Svíčky v recyklovaných lahvích od vína zpočátku vyráběl u sebe doma a prodával na místním trhu. Unikátní spojení funkčního designu a vůní inspirovaných vínem se stal hitem a svíčky Rewined začali vyhledávat prodejci v okolí a postupně po celém světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné svíčky Rewined
Provedení: vonná svíčka
Kolekce: Signature
Charakter vůně: ovocná, kořeněná
Barva: zelená, hnědá
? Doba provonění: 80 hodin
? Hmotnost: 312 g
Materiál: sklo
Vosk: sojový
Knoty: 1
Rozměr: 8 x 12 cm
Velikost: střední
Země původu: USA
Položka byla vyprodána…

Rewined proměňuje použité lahve vína v krásné nové svíčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rewined logoSvíčky Rewined vypráví úžasný příběh, který začal ve městě Charleston v roce 2009. Adam Fetsch pracoval v restauraci, kde mu každý den procházeli rukami stovky prázdných lahví od vína. Když se jednou na lahve podíval, napadlo ho seříznout je a využít pro výrobu svíček s vůněmi, které připomínají víno. Svíčky v recyklovaných lahvích od vína zpočátku vyráběl u sebe doma a prodával na místním trhu. Unikátní spojení funkčního designu a vůní inspirovaných vínem se stal hitem a svíčky Rewined začali vyhledávat prodejci v okolí a postupně po celém světě. Výrobce svíček Rewined sídlí v Charlestonu v americkém státě Jižní Karolína a věří v kouzlo řemesla. Každá svíčka Rewined je vyráběna ručně, což jí dodává jedinečnost a osobitý šarm. Jsou dostupné v originálním provedení seříznutých lahví od vína kolekce Signature a Blanc, které obsahují vůně červených vín v lahvích ze zeleného skla a bílých vín v lahvích z čirého skla. Luxusní kolekce Barrel Aged oslavuje chuť vína zrajícího v barikových sudech a vůně této kolekce jsou prezentované v nádobách z masivního akáciového dřeva s kovovou vnitřní částí. Vysoce kvalitní svíčky Rewined jsou mimořádně šetrné k životnímu prostředí. Vyrábí se z recyklovaných a přírodních surovin a obsahují sojový vosk, díky němuž si můžete vychutnat čistější a delší hoření. Jsou jedinečným doplňkem interiéru, který zútulní domácnost či pracovnu a také skvělým dárkem ze kterého vyzařuje originalita a kreativita. Svíčky Rewined potěší každého milovníka vína i někoho, kdo už má všechno.

 • prémiové vonné svíčky vyráběné v USA
 • rodinná značka s vlastní produkcí od roku 2009
 • svíčky obsahují sojový vosk a bavlněné knoty
 • nádoby z recyklovaných lahví vína
 • ruční výroba od seříznutí lahve až po vlastnoruční podepsání etikety
 • vůně inspirované slavnými odrůdami vína
 • potěší pro každého milovníka vína