Právě zlevněno

59 Kč (2 €)
ihned k odeslání
224 Kč (8 €)
ihned k odeslání

Nepřehlédněte

169 Kč (6 €)
ihned k odeslání
59 Kč (2 €)
ihned k odeslání
599 Kč (22 €)
ihned k odeslání

»
Santini

Vyzkoušejte luxusní bytové parfémy značky Santini. Interiérové vůně z těch nejkvalitnějších surovin provoní váš domov a dodají mu svěžest, kterou hledáte. Značka Santini si již za dobu svého působení na trhu vybudovala u zákazníků značnou oblibu pro své kvalitní a originální vůně. V portfoliu naleznete kromě bytových vůní dnes tolik vyhledávané luxusní vůně do auta.

 

 

Vůně Santini

 

Vůně se dělí do 7 základních skupin na živé květinové vůně, bohaté a hřejivé sladké vůně, osvěžující a lehké svěží vůně, šťavnaté a dlouho doznívající ovocné vůně, intenzivní dřevité a kořeněné vůně, oblíbené vůně čistoty pudrového charakteru a případně funkční vůně. Pokud si přejete vůni před nákupem vyzkoušet, napište si o vzorky vůní zdarma.

 

 

Květinové vůně

 

Levandule (Lavender)

Nádech čisté levandule s Provance. Vůně evokující klid a čistotu, dovede tišit bolesti hlavy a také snižovat krevní tlak. Velmi vhodná do ložnic a relaxačních místností. Vůně jarního a letního období.

 

 

Svěží vůně

 

Diamond Orange

Atraktivní lehce nasládlá, květinová vůně. Nasládlé aroma vanilky doplňují čerstvé květinové a svěží ovocné tóny. Vůně je neutrální a je oblíbená u mužů i žen. (Pouze v provedení vůně do auta)

 

Diamond Blue

Lehká vůně připomínající svěžest oceánu. Čerstvé citrusové aroma doplňují lehce dřevitý základ vůně s výraznými tóny čerstvého vzduchu a vodopádu. Vůně je neutrální a je oblíbená u mužů i žen. (Pouze v provedení vůně do auta)

 

De Luxe Noir

Sportovní a svěží vůně "windsurf" s tóny čerstvého vzduchu a moře, velmi oblíbená především u mužů. (Pouze v provedení vůně do auta)

 

 

 

Sladké vůně

 

Ohnivý rubín (Fumé Rubis)

Vůně se vyznačuje nasládlými ovocnými tóny, které se mísí se svěžím dotykem moře jižní Francie. Bohaté tóny ovoce navozují pocity radosti a hřejivosti. Vůně je vhodná pro každodenní použití doma nebo v kanceláři.

 

De Luxe Blanc

Příjemně sladká, květinová vůně připomínající orchidej a smyslnou vanilku. Vůně velmi oblíbená u žen. (Pouze v provedení vůně do auta)

 

 

Ovocné vůně

 

Král léta (Roi De L´ Été)

V parfému se snoubí ovocné tóny s kořením v jiskřivém dozvuku jantaru. Vyvážená ovocná vůně, která díky náznaku dřeva není příliš sladká a je vhodná k provonění domova i kanceláře.

 

 

Kořeněné vůně

 

Tibetské dřevo (Tibet Wood)

Parfém Tibetské dřevo vás přenese do východních zemí, míst posvátných tajemství a meditací. Základem fragrance jsou dřevité tóny cedru obohacené o jiskrné koření. Specifická až meditační vůně pro výjimečné chvíle. Vůně podzimního a zimního období.

 

Praha

Univerzální kořeněná vůně pro denní použití s nádechem levandule a dřeva a tóny antitabáku. Vůně podzimního a zimního období.

 

 

 

Kvalita a zdravotní nezávadnost*

 

  • Česká značka parfémů vyrobených z kvalitních francouzských surovin
  • Výrobky splňují normy EU zdravotní nezávadnosti

 

* Informace o kvalitě a zdravotní nezávadnosti jsou převzaté z oficiálních prezentačních materiálů dodavatele. Pro další informace navštivte stránky dodavatele www-e-santini.cz.

 

 

Nakupovat Santini

 

Sortiment značky Santini najdete ve Světě bytových vůní v kategoriích

Aroma difuzéry
Vůně do auta
Osvěžovače ve spreji
Dárkové sady

 

 

Další značky