Právě zlevněno

59 Kč (2 €)
ihned k odeslání
59 Kč (2 €)
ihned k odeslání

Nakupování
Nakupování

 

Doprava v ČR

Vyberte si dopravu na adresu prostřednictvím dopravců Česká pošta, DPD a GEIS nebo si můžete zboží vyzvednout osobně na jedné z více než 1000 výdejních míst Zásilkovny či Uloženky.

Přejít na – Doprava v ČR

 

Výdejní místa v ČR

Zboží zakoupené v internetovém obchodě Svět bytových vůní si můžete vyzvednout na více než 1000 výdejních místech Zásilkovny a Uloženky po celé ČR. Cena dopravy na výdejní místo je od 40 Kč.

Přejít na – Výdejní místa v ČR

 

Doprava Slovensko

Zboží zakoupené v internetovém obchodě Svět bytových vůní doručíme na Slovensko od 5 EUR. Můžete si zvolit dopravce Slovenská pošta, UPS nebo si zboží vyzvednout na výdejních místech Zásilkovna a Uloženka na Slovensku.

Přejít na – Doprava na Slovensko

 

Platební metody

Nákup v internetovém obchodě Svět bytových vůní můžete zaplatit hotově nebo platební kartou při převzetí zboží, online platební kartou nebo bankovním převodem.

Přejít na – Platební metody

 

Pro firemní zákazníky

Firmám, které každým rokem řeší dárky obchodním partnerům a zákazníkům, je k dispozici celé naše portfolio interiérových vůní, jak originálního řešení reklamního dárku.

Přejít na – Pro firemní zákazníky

 

Garance originality

Zboží, který u nás můžete zakoupit nakupujeme pouze od certifikovaných výrobců. To znemožňuje, aby zákazníkům bylo dodáno zboží v horší kvalitě, nebo neoriginální zboží.

Přejít na – Garance originality

 

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro nákup zboží v internetovém obchodě Svět bytových vůní.

Přejít naObchodní podmínky

 

Reklamační řád

Reklamační řád je nedílnou součástí Obchodních podmínek a upravuje vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy uzavírané mezi Prodávajícím a Kupujícím.

Přejít naReklamační řád

 

Vrácení zboží ve 14denní lhůtě

U nás zakoupené zboží můžete vrátit bez udání důvodu během zákonné lhůty 14 dní od data jeho převzetí. Platí to samozřejmě i na objednávky s osobním odběrem.

Přejít naVrácení zboží

 

Reklamace zboží

U nás zakoupené zboží můžete reklamovat během zákonné lhůty 24 měsíců od data jeho převzetí. Platí to samozřejmě i na objednávky s osobním odběrem.

Přejít naReklamace zboží