Právě zlevněno

Nepřehlédněte

105 Kč (4 €)
do týdne u Vás
156 Kč (6 €)
ihned k odeslání

» Prodejna
Prodejna Svět bytových vůní

 

V centru Zlína je místo, kde se budete dobře cítit a kde si můžete ke všemu co jste si vyhlídli v e-shopu přivonět. Prodejnu Svět bytových vůní najdete v nákupní pasáži Tržnice na Náměstí Práce. Pohodlně můžete parkovat pod bývalým Priorem nebo Velkým kinem. Prodejna má bezbariérový vstup a v bezprostřední blízkosti je zastávka MHD.

 

  • otevřeno po–pá 9–17 hod.
  • můžete si zde vyzvednout objednávku z e-shopu
  • předvedeme vám katalytickou lampu nebo ultrazvukový difuzér
  • poradíme s výběrem vůně pro různé prostory nebo příležitosti
  • prodejná má vlastní věrnostní program
  • v prodejně lze platit platební kartou

 

Luxusní aroma difuzéry Max Benjamin v prodejně Svět bytových vůní ve Zlíně

 

Kvalitní interiérové parfémy irské značky Max Benjamin si můžete vychutnat v provedení aroma difuzérů s tyčinkami, náplních do aroma difuzérů, vonných kartách a vonných svíčkách. Unikátní vlastností interiérových parfémů Max Benjamin je nulový obsah alkoholu - díky tomu mají bohatší aroma a vydrží delší dobu. V prodejně Svět bytových vůní si vyberete z kompletní nabídky včetně limitovaných kolekcí.

 

 

Millefiori Milano v prodejně Svět bytových vůní ve Zlíně

 

Jedním z největších světových výrobců kvalitních bytových parfémů je Millefiori Milano. Oblíbená italská značka je v prodejně Svět bytových vůní ve Zlíně už od jejího založení v roce 2011. Najdete zde všechny vůně Millefiori Milano v provedeních od aroma difuzérů, vůní do prádla, vůní do zásuvky, ultrazvukových difuzérů až po vůně do auta.

 

 

Nejoblíbenější aroma difuzéry kolekce Natural od italské značky Millefiori Milano.

 

V prodejně si můžete ke všemu co jste si vyhlídli v e-shopu přivonět. Například k interiérovým parfémům kolekce Natural od italské značky Millefiori Milano. Tuto kolekci tvoří jednoduché vonné kompozice jako například Mango a papaya, Grep či Santal a bergamot, které si snadno oblíbíte.

 

 

Čistě přírodní výtažky v esenciálních olejích Saloos pro aromaterapii i provonění.

 

Fotografie samozřejmě nebyla pořízena v prodejně ale na jednom krásném místě v okolí Zlína. Esenciální oleje české značky Saloos patří k nejoblíbenějším produktům a určitě si zaslouží prezentovat v prostředí, které vystihuje jejich čistě přírodní obsah. V prodejně Svět bytových vůní si můžete vybrat z kompletního sortimentu přírodních osvěžovačů vzduchu, esenciálních olejů a vonných olejů Saloos.

 

 

 Svíčky s praskajícím knotem WoodWick ve Zlíně.

 

Vonné svíčky WoodWick v elegantních skleněných vázách s víčkem z masivního dřeva patří k nejoblíbenějším provedením vůní v podzimních a zímních měsících. Vonné vosky WoodWick do aromalampy vám doporučujeme jako zkušební a cenově dostupné balení vůně, než si jí dopřejete ve velké svíčce s dřevěným praskajícím knotem.

 

 

Vonné svíčky WoodWick s praskajícím dřevěným knotem.

 

Naplánujte si návštěvu abyste mohli výběru vůně věnovat dostatek času. Příjemný úkol vybrat tu pravou vůni pro vás nebo vaše blízké se nemá uspěchat. A jestli toho bude příliš, tak je vám k službám vyškolený personál s dobrou radou nebo doporučením.

 

 

Katalytické lampy Ashleigh & Burwood a Lampe Berger v prodejně Svět bytových vůní ve Zlíně 

V prodejně Svět bytových vůní vám předvedeme jak funguje katalytická lampa nebo ultrazvukový difuzér. Pokud katalytickou lampu v domácnosti využíváte, můžete si u nás vybrat z kompletního sortimentu náplní do katalytické lampy od světových výrobců Lampe Berger, Ashleigh & Burwood a dalších.

 

 

Francouzské katalytické lampy Lampe Berger ve Zlíně v prodejně Svět bytových vůní

 

Katalytické lampy Lampe Berger byly vyvinuté roku 1898 pařížským lékarníkem Mauricem Bergerem. Jejich posláním bylo čištění a dezinfekce vzduchu v nemocnicích. Dnes se katalytické lampy používají v domácnostech pro pohlcování nežádoucích pachů a vytváření čistého a příjemně provoněného prostředí.

 

 

Vzorky vůní k interiérovým parfémům Lampe Berger

 

Při větším množství vůní ztrácí lidský čich schopnost rozeznat jednotlivé nuance, takže vám k neutralizaci poskytneme kávové zrnka. V prodejně Svět bytových vůní připravujeme také vzorky vůní k odeslání pro zákazníky z e-shopu.

 

 

Luxusní interiérové parfémy italské značky Locherber Milano

 

Pro uspokojení smyslů nejnáročnějších zákazníků máme v naší prodejně elegantní stojan s interiérovými parfémy v provedení luxusních aroma difuzérů, bytových sprejů, vonných sáčků a karet Locherber Milano. Italská značka Locherber Milano patří k tomu nejlepšímu nejen v naší prodejně ale i ve světovém měřítku.

 

 

Největší výběr Yankee Candle najdete ve Zlíně v prodejně Svět bytových vůní

 

Yankee Candle je největší světový výrobce vonných svíček a v prodejně Svět bytových vůní ve Zlíně si můžete přivonět ke všem ze stovek krásných vůní včetně speciálních sběratelských edicí. Od jara do zimy Yankee Candle představuje sezónní novinky nejen ve vůních ale také v doplňcích jako jsou aromalampy, svícny či stínítka na vonné svíčky.

 

 

Svíčky Yankee Candle ve Zlíně najdete v prodejně Svět bytových vůní

 

Kompletní sortiment Yankee Candle včetně všech vůní a provedení tvoří více než 1300 produktů, které jsou dostupné v oficiální české distribuci. To by zabralo celou plochu prodejny, takže pokud něco u nás nenajdete, můžete si to objednat z našeho e-shopu a my to pro vás připravíme k vyzvednutí.

 

 

Etiketa na svíčku Yankee Candle s vaší fotkou a textem

 

V prodejně Svět bytových vůní si můžete nechat vyrobit originální etiketu na které bude vaše vlastní fotografie s přáním, věnováním nebo poděkováním a kterou si pak můžete nalepit na svíčku Yankee Candle. Budete mít originální a osobní dárek, který potěší všechny smysly a zanechá nezapomenutelný dojem.

 

 

Vosky do aromalampy a votivní svíčky Yankee Candle ve Zlíně v prodejně Svět bytových vůní

 

Pokud nevíte jakou vůni od Yankee Candle si vybrat v klasické vonné svíčce se skleněným víčkem, využijte cenově dostupné vonné vosky do aromalampy nebo votivní svíčky, které jsou skvělé jako vzorek pro vyzkoušení vůně nebo jako milý dárek pro vaše blízké.

 

 

Živé květiny v prodejně Svět bytových vůní ve Zlíně

 

V prodejně Svět bytových vůní to voní přírodními vůněmi. Jsme specializovaný obchod a s vůněmi žijeme i pracujeme každý den již od roku 2011. Přijďte si přivonět a udělat si radost pro sebe nebo své blízké.

 

 

Svět bytových vůní najdete v centru Zlína na Náměstí Práce v obchodní pasáži Tržnice.

 

Prodejnu Svět bytových vůní najdete v nákupní pasáži Tržnice na Náměstí Práce (adresa a kontakty). Pohodlně můžete parkovat pod bývalým Priorem nebo Velkým kinem. Prodejna má bezbariérový vstup a v bezprostřední blízkosti je zastávka MHD.

 

 

 

 

Zákaznická linka

 

Ráda vás přivítám v naší Zlínské prodejně. Předvedu vám třeba jak funguje katalytická lampa nebo ultrazvukový difuzér a pomůžu s výběrem vůně. Kontaktujte mě pokud se chcete zeptat na dostupnost zboží v prodejně.

 

Eva Tesařová
+420 730 668 981 (po–pá 9–17 hod.)
prodejna@svetbytovychvuni.cz