Právě zlevněno

Nepřehlédněte

679 Kč (25 €)
ihned k odeslání
299 Kč (11 €)
ihned k odeslání

Nakupování » Vrácení zboží
Vrácení zboží ve 14denní lhůtě

 

U nás zakoupené zboží můžete vrátit bez udání důvodu během zákonné lhůty 14 dní od data jeho převzetí. Platí to samozřejmě i na objednávky s osobním odběrem. Právo se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti, tedy pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ.

 

Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy odstoupení od smlouvy odešlete. Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží (např. převezmete-li si zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně).

 

Jaké zboží nelze vrátit

Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu nelze, pokud bylo zboží již částečně spotřebováno a jehož charakter to vylučuje, zejména z hygienických důvodů. Pokud bude vrácené zboží neúplné, poškozené či viditelně opotřebené, můžeme vám učtovat náhradu škody. Ze zákona nemůžete odstoupit zejména od smlouvy:

 

  • o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání
  • o dodávce zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím
  • o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit

 

 

Postup při vrácení zboží

 

Své právo na vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dní můžete uplatnit písemně, a to odstoupením od kupní smlouvy a zasláním zboží na adresu provozovny eshopu:

 

Svět bytových vůní
nám. T. G. Masaryka 2433
760 01 Zlín

 

Zboží odešlete v původním stavu

Doporučujeme vám vracet zboží v originálním obalu, včetně ochranné výplně a případného příslušenství (např.: elektrický adaptér, návod k použití, ratanové tyčinky). Předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu. Byl-li vám společně se zbožím poskytnut dárek, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a jste povinni spolu se zbožím vrátit i poskytnutý dárek.

 

Zboží důkladně zabalte

Vracené zboží důkladně zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. U zboží z křehkých materiálů jako jsou sklo a keramika, zabalte každý díl samostatně do bublinkové fólie. Pokud k ochraně křehkého zboží slouží originální obal, zboží pečlivě zabalte do obalu včetně ochranné výplně a zajistěte obal bublinkovou fólií proti poškození.

 

Přiložte odstoupení od smlouvy a doklad o zakoupení

Přiložte vyplněný formulář Odstoupení od kupní smlouvy a prodejní doklad, který potvrzuje, že jste zboží zakoupili u nás. Prodejním dokladem je myšlena Faktura nebo Daňový doklad, který standardně zasíláme se zbožím v tištěné formě a e-mailem v elektronické formě PDF dokumentu. Vyplněný formulář nám můžete poslat také na e-mailovou adresu: info@svetbytovychvuni.cz nebo doporučeným dopisem na adresu provozovny eshopu.

 

Vyčkejte na vrácení částky za zboží

Peníze za zboží Vám zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět na adresu provozovny eshopu. Náklady na dopravu zboží k vám a na vrácení zboží k nám jsou v tomto případě na vaší straně a nebudou zahrnuté ve vrácené částce.

 

Přejít naObchodní podmínky
Ke stažení – Odstoupení od kupní smlouvy (PDF)

 

 

 

Zákaznická linka

 

Ohledně informací o vrácení zboží bez udání důvodu během zákonné lhůty 14 dní od data jeho převzetí nás můžete kontaktovat na telefon +420 730 604 628 (po–ne 8–18 hod.) nebo napsat váš požadavek na e-mail info@svetbytovychvuni.cz.