Právě zlevněno

142 Kč (5 €)
ihned k odeslání
127 Kč (5 €)
ihned k odeslání

Nepřehlédněte


Úvod » Vůně do auta » Mr&Mrs Fragrance

Vůně do auta – Mr&Mrs Fragrance

Voňavá kytička Fiorellino a panáčci do auta Cesare a Niki jsou italské designové vůně do auta, které připevníte na výdech ventilace. Puštěním ventilace se pak vůně uvolňuje do interiéru vozu. Menší Fiorellino a větší Cesare jsou jednorázové vůně do auta. Voňavý panáček Niki má vyměnitelné náhradní náplně.

 


Charakter vůně:
Kolekce:199 Kč (7 €)

ihned k odeslání

199 Kč (7 €)

ihned k odeslání299 Kč (11 €)

ihned k odeslání299 Kč (11 €)

ihned k odeslání299 Kč (11 €)

ihned k odeslání

219 Kč (8 €)

ihned k odeslání199 Kč (7 €)

ihned k odeslání199 Kč (7 €)

ihned k odeslání

199 Kč (7 €)

ihned k odeslání199 Kč (7 €)

ihned k odeslání

299 Kč (11 €)

ihned k odeslání299 Kč (11 €)

ihned k odeslání
nejprodávanějšíFiorellino, Cesare nebo Niki? Jakou vůni do auta vybrat?

 

Milovníci nízkých cen si oblíbí voňavou kytičku Fiorellino, která provoní interiér vozu až pod dobu 2 měsíců při každodenním ježdění. Pro ty kdo v autě kouří nebo převáží psa bude vhodný voňavý panáček Cesare, který kromě parfému obsahuje aktivní molekuly neutralizující pachy. Cesare je jednorázová vůně, stejně jako voňavá kytička Fiorellino jenom je větší a vydrží voňet až 4 měsíce. Voňavý panáček do auta Niki je ze všech největší a je určený stylovým řidičům, kteří přemýšlí ekonomicky a ekologicky. Příjemně provoní interiér po dobu 3 měsíců a po vypotřebování v něm lze vyměnit náhradní náplň se stejnou nebo jinou vůní.

 

 

Jsou vůně do auta Mr&Mrs Fragrance zdravotně nezávadné?

 

Voňavé kytičky a panáčci do auta jsou vysoce kvalitní produkty, které obsahují zdravotně nezávadné vůně s nulovým obsahem alkoholu. Náplně jsou napuštěné čistě přírodními esenciálními oleji, které nevytečou do interiéru vozu a mají komplexní povahu parfému. Vůně do auta Fiorellino, Cesare a Niki jsou vyrobeny z tepelně odolného a netoxického polymeru EVA, který ani při vysokých teplotách nauvolňuje škodlivé látky do interiéru vozu. Kvalitní materiály a přírodní vůně z nich dělají doslova malé ochránce vašeho zdraví a dobré nálady na cestách. Vůně jsou bezpečné i pro děti avšak kytičku nebo panáčka dobře hlídejte, aby si s nimi dítě nehrálo jako s hračkou.

 

 

Je lepší dárek voňavá kytička nebo voňavý panáček?

 

Voňavá kytička Fiorellino a panáček do auta Cesare jsou skvělé jako milý dárek mezi přáteli. Panáček Niki je svou "dospělejší" povahou vhodnější jako firemní dárek. Chcete-li překvapit milovníka hororů, darujte mu panáčka Cesare, jeho natažené ruce připomínají s trochou fantazie zombíka. Ale Cesare nemusí jen strašit, natažené ruce mohou znamenat i obejmutí a budou krásným dárkem pro romantické duše. Nechejte svou fantazii pracovat naplno a užívejte si života.

 

 

 

Mr&Mrs Fragrance – voňavý panáček do auta Niki

 

Voňavého panáčka Niki připevníte pomocí klipu na výdech ventilace. Puštěním ventilace se pak vůně uvolňuje do interiéru vozu. Náplň je napuštěná přírodním vonným olejem s nulovým obsahem alkoholu a příjemně provoní interiér po dobu 2 až 3 měsíců. Po vypotřebování v něm lze vyměnit náhradní náplň se stejnou nebo jinou vůní.