Vážení zákazníci, garance doručení do Vánoc skončila v neděli 16. prosince ale i teď se o Vaši objednávku postaráme stejně rychle jako obvykle. V týdnu od 17. do 21. prosince berte ohled na vytíženost dopravců a očekávejte doručení s rezervou několika dnů. Pro informace ohledně stavu objednávky a termínu doručení volejte zákaznickou linku 730 604 628 nebo napište na info@svetbytovychvuni.cz.

Právě zlevněno

Nepřehlédněte


Úvod » Vůně do prádla » Le Blanc

Vůně do prádla – Le Blanc

Vonné sáčky tradičního francouzského výrobce le Blanc příjemně provoní oblečení, prádlo a malé prostory jako šatní skříně, šuplíky, botník nebo interiér vozu. Jsou vhodné i jako vůně do vysavače, která se rozptýlí do prostoru při úklidu domácnosti. Obsah vonného sáčku je intenzivně parfémovaný vonnými esencemi, které se zpracovávájí z čistě přírodních surovin.


slide

Vonné sáčky Le Blanc jsou velmi silně parfémované a dokážou provonět i malé prostory jako například toaleta. Upozorňuji, že v takovém případě se uváděná doba provonění 3 měsíce sníží přibližně na 1 měsíc, a to vzhledem k větrání místa. Pokud je vonný sáček v uzavřeném šuplíku nebo šatní skříni, provonění vydrží po dobu minimálně 3 měsíců.