» Vzorky vůní
Vzorky vůní

 

Vzorky vůní 

S objednávkou zboží

 

Do poznámky v objednávce uveďte seznam vůní, které si přejete vyzkoušet. Současně s objednaným zbožím obdržíte parfémované papírky se vzorkami vůní. Vzorky vůní jsou zdarma a není k nim účtován žádný poplatek.

 

 

Doporučeným dopisem

 

Napište na emailovou adresu info@svetbytovychvuni.cz seznam vůní, které si přejete vyzkoušet a poštovní adresu pro doručení. Vzorky vůní vám zašleme doporučeným dopisem prostřednictvím České pošty za manipulační poplatek 50 Kč, který zahrnuje poštovné a balné. Manipulační poplatek se hradí předem, a to bankovním převodem na náš účet vedený u mBank. Po obdržení platby vás budeme informovat o odeslání vzorků vůní a termínu doručení.

 

Manipulační poplatek: 50 Kč
Číslo účtu:
670100-2208143480
Kód banky: 6210
Poznámka pro příjemce: vaše jméno a příjmení

 

 

Pomůcka pro výběr vůní

 

Doporučujeme vám objednat si maximálně 10 vzorků vůní. Při větším množství již nebudete schopni rozeznat jednotlivé nuance. Potřebujete-li neutralizovat svůj nos, přivoňte si k zrnkům kávy a vonné esence se vám budou lépe rozlišovat. Pro usnadnění výběru klikněte na logo výrobce a zobrazíte kompletní seznam vůní vybrané značky s jejich stručnou charakteristikou.

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ