Bonus klub » Vzorky vůní
Vzorky vůní

 

Vzorky vůní 

 

Vzorky vůní zasíláme zdarma s objednávkou nebo za manipulační poplatek 50 Kč doporučeným dopisem. Připravují se odstřikem interiérového parfému na papírek, který se vloží do plastového sáčku. Doporučujeme objednat si maximálně 10 vzorků vůní, při větším množství již nebudete schopni rozeznat jednotlivé nuance. Vzorky vůní zasíláme pro interiérové parfémy značek:

 

  • Vuudh

  • Locherber Milano

  • Max Benjamin

  • Maison Berger Paris

  • Ashleigh & Burwood

 

 

S objednávkou zboží

 

Do poznámky v objednávce uveďte seznam vůní, které si přejete vyzkoušet. Současně s objednaným zbožím obdržíte parfémované papírky se vzorkami vůní. Vzorky vůní jsou zdarma a není k nim účtován žádný poplatek.

 

 

Doporučeným dopisem

 

Napište na emailovou adresu info@svetbytovychvuni.cz seznam vůní, které si přejete vyzkoušet, doručovací, e-mailovou adresu a telefon. Vzorky vůní vám zašleme doporučeným dopisem prostřednictvím České pošty za manipulační poplatek 50 Kč, který zahrnuje poštovné a balné. Manipulační poplatek se hradí předem bankovním převodem na náš účet vedený u mBank. Po obdržení platby vás budeme informovat e-mailem o odeslání vzorků vůní a termínu doručení.

 

Manipulační poplatek: 50 Kč
Číslo účtu:
670100-2208143480
Kód banky: 6210
Poznámka pro příjemce: vaše jméno a příjmení

 

 

 

Zákaznická linka

 

Vzorky vůní si můžete objednat na telefonním čísle +420 730 604 628 (po–ne 8–18 hod.) nebo můžete napsat váš požadavek na e-mail info@svetbytovychvuni.cz.