Yankee Candle – čajové svíčky Driftwood, 12 ks

Kód: 29267
269 Kč 222 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2019

Balení 12 kusů voňavých čajových svíček vám pomůže vykouzlit příjemnou sváteční či relaxační atmosféru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čajové svíčky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin včetně přírodních vonných výtažků, rovnoměrně provoněného parafínu a bavlněného knotu. Mají kalíšek z čirého plastu, díky kterému hezky prosvítá barva vosku a skvěle se hodí k aranžování do malých svícnů.

 

Charakter vůně – Driftwood (Naplavené dříví)

Dřevo vybělené vodou, větrem a sluncem a pohozené v písku. Překrásná svěží kompozice s lehce nasládlým závěrem.

 

 

 

Aroma s nádechem luxusu, které bych spíš čekala od parfému než od svíčky

 

Vzpomínky na chladné severské léto se mi vybaví, když si za studena přivoním k Driftwood od Yankee Candle. Když svíčku zapálíte a počkáte si na jezírko alespoň 45 minut (u votivní svíčky) pomalu se začne do prostoru linout dřevité aroma se slanými mořskými tóny a svěžím eukalyptem. Tedy určitě pánská vůně, příjemná, ale ne příliš silná, jednoduše fresh. Podle mne ve všech směrech vyvážené aroma s nádechem luxusu, které bych spíš čekala od parfému než od svíčky. Pánové, myslím že toto je přesně vůně, která dovede ženy svádět.

 

Iveta Zábranská
specialistka na vůně

 

 

 

Naše doporučení

Umístěte několik čajových svíček do svícnů a vytvořte intimní světlo při koupeli nebo v místě, kde relaxujete. Můžete použít kombinaci čajových svíček s různými vůněmi a docílit originálního vonného akordu až na 6 hodin.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čajové svíčky Yankee Candle
Provedení: čajová svíčka
Kolekce: Coastal Living
Charakter vůně: dřevitá
Barva: hnědá
? Doba provonění: 12 x 6 hodin
? Hmotnost: 12 x 9,8 g
Velikost: čajová
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

yankee-candle-logoNení mnoho značek, které by vzbuzovaly tak vášnivé emoce a takovou věrnost fanoušků jako Yankee Candle – největší světový výrobce vonných svíček. Značka Yankee Candle byla založena ve Spojených státech v roce 1969. Vznikla tak trochu náhodou. Zakladatel, tehdy 16-letý Mike Kittredge, vyrobil svíčku pro svou maminku z voskovek. Sousedka, které se svíčka moc líbila, ho přesvědčila, aby ji prodal a Mike si za utržené peníze koupil vosk na dvě svíčky. Jednu věnoval mamince a druhou zase prodal. Sousedům se jednoduché svíčky líbily, proto se během čtyř let stalo z Mikova koníčka podnikání. Jako mnoho dalších úspěšných firem i on začínal v garáži, která byla mnoho let plná kvalitního parafínu a krabic. V 1983 otevírá továrnu a prodejnu v South Deerfieldu a pochybnosti, zda se značce na venkově povede jsou definitivně pryč. Svíčky pro americký trh se nadále vyrábějí v Massachusetts. Výrobní kapacita však již nestačí pro Evropu a proto byla v roce 2016 otevřena továrna v obci Havraň u Mostu, která zásobuje celý evropský trh. Za úspěchem Yankee Candle stojí nejen nejširší výběr vůní, neustálá inovace (každý rok Yankee Candle uvádí na trh kolem stovky novinek), ale také fakt, že zákazníci mají ke značce emotivní vztah. Neříkají Mám rád Yankee Candle, mnohem spíš uslyšíte Tuhle značku prostě miluji. Vonné svíčky Yankee Candle se vyrábí špičkovými technologiemi, obsahují kvalitní vonné oleje, parafínový vosk (u vybraných provedení směs parafínu a sojového vosku) a bavlněné knoty. Nejširší výběr vůní a špičková kvalita jsou krédem, ve kterém je Yankee Candle již více než 50 let své historie nekompromisní.

Hlavní výhody

  • americká značka s vlastní produkcí od roku 1969
  • největší světový výrobce vonných svíček
  • velký výběr vůní a provedení