Yankee Candle – Illuma Lid ozdobný prstenec na svíčku Twinkling Snowflake

Kód: 30695
129 Kč 107 Kč bez DPH
Omlouváme se, zboží je momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Ozdobný prstenec Illuma Lid se svátečním motivem sněhové vločky na střední a velkou svíčku Yankee Candle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ozdobný prstenec Illuma Lid se svátečním motivem sněhové vločky na střední a velkou svíčku Yankee Candle. Prstenec je estetickým i praktickým doplňkem, který zaručuje rovný a stabilní plamen, maximální trvanlivost a vonný výkon svíček. Svým nadčasovým designem se hodí ke všem barvám svíček a ke každému typu vůně.

 

Technické informace

Ozdobný prstenec Illuma Lid je určený pouze pro střední a velké vonné svíčky Yankee Candle typu Classic se skleněným víčkem.

 

 

Jak funguje ozdobný prstenec Illuma Lid

 

Vonné svíčky Yankee Candle se musí po každém zapálení správně rozhořet. Například velkou svíčku Yankee Candle doporučujeme rozhořet po dobu 3 až 4 hodin, než se zkapalní horní vrstva vosku až do okraje skleněné nádoby. Pokud se horní vrstva vosku zcela nerozpustí, vytvoří se "paměťový prstenec", hlavně po prvním zapálení svíčky. Jakmile se tento prstenec vytvoří, svíčka bude hořet "tunelově" směrem dolů. To snižuje intenzitu provonění svíčky a její životnost. K tomu aby se voskové jezírko vytvořilo rychleji a po celé ploše, slouží kovový prstenec Illuma Lid, který se položí na svíčku a absorbuje teplo z plamene. Tím napomáhá rychlejšímu rozpuštění vosku a vytvoření voskového jezírka po celé ploše až do okrajů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ozdobné prstence na svíčky
Provedení: ozdobný prstenec
Kolekce: Twinkling Snowflake
Barva: stříbrná
Materiál: kov
Rozměr: 8 x 8 x 3 cm
Země původu: USA
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

yankee-candle-logoNení mnoho značek, které by vzbuzovaly tak vášnivé emoce a takovou věrnost fanoušků jako Yankee Candle – největší světový výrobce vonných svíček. Značka Yankee Candle byla založena ve Spojených státech v roce 1969. Vznikla tak trochu náhodou. Zakladatel, tehdy 16-letý Mike Kittredge, vyrobil svíčku pro svou maminku z voskovek. Sousedka, které se svíčka moc líbila, ho přesvědčila, aby ji prodal a Mike si za utržené peníze koupil vosk na dvě svíčky. Jednu věnoval mamince a druhou zase prodal. Sousedům se jednoduché svíčky líbily, proto se během čtyř let stalo z Mikova koníčka podnikání. Jako mnoho dalších úspěšných firem i on začínal v garáži, která byla mnoho let plná kvalitního parafínu a krabic. V 1983 otevírá továrnu a prodejnu v South Deerfieldu a pochybnosti, zda se značce na venkově povede jsou definitivně pryč. Svíčky pro americký trh se nadále vyrábějí v Massachusetts. Výrobní kapacita však již nestačí pro Evropu a proto byla v roce 2016 otevřena továrna v obci Havraň u Mostu, která zásobuje celý evropský trh. Za úspěchem Yankee Candle stojí nejen nejširší výběr vůní, neustálá inovace (každý rok Yankee Candle uvádí na trh kolem stovky novinek), ale také fakt, že zákazníci mají ke značce emotivní vztah. Neříkají "mám rád Yankee Candle", mnohem spíš uslyšíte "tuhle značku prostě miluji". Vonné svíčky Yankee Candle se vyrábí špičkovými technologiemi, obsahují kvalitní vonné oleje, parafínový vosk (u vybraných provedení směs parafínu a sojového vosku) a bavlněné knoty. Nejširší výběr vůní a špičková kvalita jsou krédem, ve kterém je Yankee Candle již více než 50 let své historie nekompromisní.

  • americká značka s vlastní produkcí od roku 1969
  • největší světový výrobce vonných svíček
  • velký výběr vůní a provedení