Yankee Candle – Returning Classic sada vonných svíček Splash Of Rain, Lily Of The Valley a Strawberry, 3 ks

Kód: 18038
2 337 Kč –15 %
yankee candle returning classic 1
2 337 Kč –15 % 1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Výhodná sada 3 ks svíček z limitované edice Returning Classic obsahuje vůně Splash Of Rain, Lily Of The Valley a Strawberry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhodná sada 3 ks svíček z limitované edice Returning Classic obsahuje vůně Splash Of Rain, Lily Of The Valley a Strawberry. Velké vonné svíčky Yankee Candle v ikonických nádobách se skleněným víčkem a nejvýhodnější cenou na hodinu hoření. Obsahují rovnoměrně a zcela provoněný parafínový vosk. Speciální knot je u každé svíčky ručně narovnán pro optimální hoření a vonný výkon. Velká svíčka provoní prostor po dobu až 150 hodin stálou vůní do posledního záblesku plamínku.

Splash Of Rain (Narcis)

Svěží květinová vůně narcisu po jemném jarním dešti.

Lily Of The Valley (Konvalinka)

Svěží květinová vůně narcisu po jemném jarním dešti.

Strawberry (Jahoda)

Vůně zralých červených jahod posypaných cukrem.

Returning Classic k výročí 50 let od založení Yankee Candle

Limitovaná edice svíček Returning Classic je oslavou i nostalgickým ohlédnutím do minulosti a umožňuje vyzkoušet či připomenout si celosvětově nejoblíbenější vůně od založení značky Yankee Candle v roce 1969. Každá z vůní Returning Classic byla ve své době klasikou a její letopočet je uveden na etiketě.

Hlavní výhody

  • balení 3 ks svíček za výhodnou cenu
  • svíčky kolekce Returning Classic
  • limitovaná edice k výročí 50 let od založení Yankee Candle

Obsah sady

1 ks Yankee Candle – Returning Classic vonná svíčka Splash Of Rain, 623 g
1 ks Yankee Candle – Returning Classic vonná svíčka Lily Of The Valley, 623 g
1 ks Yankee Candle – Returning Classic vonná svíčka Strawberry, 623 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Classic svíčky se skleněným víčkem Yankee Candle
Provedení: vonná svíčka
Kolekce: Returning Classic
Charakter vůně: vůně čistoty, květinová, ovocná
? Hmotnost: 3 x 623 g
Velikost: velká
Země původu: USA / CZ
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

yankee-candle-logoNení mnoho značek, které by vzbuzovaly tak vášnivé emoce a takovou věrnost fanoušků jako Yankee Candle – největší světový výrobce vonných svíček. Značka Yankee Candle byla založena ve Spojených státech v roce 1969. Vznikla tak trochu náhodou. Zakladatel, tehdy 16-letý Mike Kittredge, vyrobil svíčku pro svou maminku z voskovek. Sousedka, které se svíčka moc líbila, ho přesvědčila, aby ji prodal a Mike si za utržené peníze koupil vosk na dvě svíčky. Jednu věnoval mamince a druhou zase prodal. Sousedům se jednoduché svíčky líbily, proto se během čtyř let stalo z Mikova koníčka podnikání. Jako mnoho dalších úspěšných firem i on začínal v garáži, která byla mnoho let plná kvalitního parafínu a krabic. V 1983 otevírá továrnu a prodejnu v South Deerfieldu a pochybnosti, zda se značce na venkově povede jsou definitivně pryč. Svíčky pro americký trh se nadále vyrábějí v Massachusetts. Výrobní kapacita však již nestačí pro Evropu a proto byla v roce 2016 otevřena továrna v obci Havraň u Mostu, která zásobuje celý evropský trh. Za úspěchem Yankee Candle stojí nejen nejširší výběr vůní, neustálá inovace (každý rok Yankee Candle uvádí na trh kolem stovky novinek), ale také fakt, že zákazníci mají ke značce emotivní vztah. Neříkají "mám rád Yankee Candle", mnohem spíš uslyšíte "tuhle značku prostě miluji". Vonné svíčky Yankee Candle se vyrábí špičkovými technologiemi, obsahují kvalitní vonné oleje, parafínový vosk (u vybraných provedení směs parafínu a sojového vosku) a bavlněné knoty. Nejširší výběr vůní a špičková kvalita jsou krédem, ve kterém je Yankee Candle již více než 50 let své historie nekompromisní.

  • americká značka s vlastní produkcí od roku 1969
  • největší světový výrobce vonných svíček
  • velký výběr vůní a provedení