Yankee Candle – sada pro péči o svíčku Kensington

Kód: 18431
639 Kč 528 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.9.2019

Praktické a zároveň dekorativní doplňky pro péči o svíčku v cenově výhodné sadě, která obsahuje nůžky pro pohodlné zastřihnutí knotu, elegantní zhášedlo a ozdobný prstenec pro maximální trvanlivost a vonný výkon svíčky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktické a zároveň dekorativní doplňky pro péči o svíčku v cenově výhodné sadě, která obsahuje nůžky pro pohodlné zastřihnutí knotu, elegantní zhášedlo a ozdobný prstenec pro maximální trvanlivost a vonný výkon svíčky. 

Nůžky na knot

Nůžky pro pohodlné zastřihnutí knotu před každým zapálením svíčky. Udržování délky knotu maximálně 5 mm zajistí stabilní plamen, zabrání kouření a znečištění vosku ohořelými zbytky.

Zhášedlo na svíčku

Elegantní a zároveň praktické zhášedlo na všechny typy svíček. Knot můžete pohodlně zhasnout bez foukání a nevystavujete se tak riziku vystříknutí vosku.

Ozdobný prstenec Illuma Lid

Ozdobný prstenec je dekorativní a praktický doplněk, který se položí na svíčku a absorbuje teplo plamene. Napomáhá rychlejšímu rozpuštění vosku až do okrajů skleněné nádoby, zaručuje rovný a stabilní plamen, maximální trvanlivost a vonný výkon svíčky.

Obsah balení

1 ks Yankee Candle – nůžky na knot Kensington, stříbrné
1 ks Yankee Candle – zhášedlo na svíčky Kensington, stříbrné
1 ks Yankee Candle – Illuma Lid ozdobný prstenec Kensington, stříbrný

Doplňkové parametry

Kategorie: Nůžky na knot
Provedení: zhášedlo na svíčky, nůžky na knot, ozdobný prstenec
Kolekce: Kensington
Barva: stříbrná
Materiál: kov
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

yankee-candle-logoNení mnoho značek, které by vzbuzovaly tak vášnivé emoce a takovou věrnost fanoušků jako Yankee Candle – největší světový výrobce vonných svíček. Značka Yankee Candle byla založena ve Spojených státech v roce 1969. Vznikla tak trochu náhodou. Zakladatel, tehdy 16-letý Mike Kittredge, vyrobil svíčku pro svou maminku z voskovek. Sousedka, které se svíčka moc líbila, ho přesvědčila, aby ji prodal a Mike si za utržené peníze koupil vosk na dvě svíčky. Jednu věnoval mamince a druhou zase prodal. Sousedům se jednoduché svíčky líbily, proto se během čtyř let stalo z Mikova koníčka podnikání. Jako mnoho dalších úspěšných firem i on začínal v garáži, která byla mnoho let plná kvalitního parafínu a krabic. V 1983 otevírá továrnu a prodejnu v South Deerfieldu a pochybnosti, zda se značce na venkově povede jsou definitivně pryč. Svíčky pro americký trh se nadále vyrábějí v Massachusetts. Výrobní kapacita však již nestačí pro Evropu a proto byla v roce 2016 otevřena továrna v obci Havraň u Mostu, která zásobuje celý evropský trh. Za úspěchem Yankee Candle stojí nejen nejširší výběr vůní, neustálá inovace (každý rok Yankee Candle uvádí na trh kolem stovky novinek), ale také fakt, že zákazníci mají ke značce emotivní vztah. Neříkají "mám rád Yankee Candle", mnohem spíš uslyšíte "tuhle značku prostě miluji". Vonné svíčky Yankee Candle se vyrábí špičkovými technologiemi, obsahují kvalitní vonné oleje, parafínový vosk (u vybraných provedení směs parafínu a sojového vosku) a bavlněné knoty. Nejširší výběr vůní a špičková kvalita jsou krédem, ve kterém je Yankee Candle již více než 50 let své historie nekompromisní.

  • americká značka s vlastní produkcí od roku 1969
  • největší světový výrobce vonných svíček
  • velký výběr vůní a provedení