Yankee Candle – svícen na vonnou svíčku Claridge

Kód: 33801
262 Kč 217 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.2.2020

Kovový svícen se zlatou mřížkou na střední (411 g) a velkou (623 g) vonnou svíčku Yankee Candle. Vytvoří ze svíčky voňavou lampičku s krásným světelným efektem problikávajícího světla plamínku a je zároveň praktickým doplňkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovový svícen se zlatou mřížkou na střední (411 g) a velkou (623 g) vonnou svíčku Yankee Candle. Vytvoří ze svíčky voňavou lampičku s krásným světelným efektem problikávajícího světla plamínku a je zároveň praktickým doplňkem. Chrání povrch nábytku před teplem, udržuje stabilní plamen a napomáhá rychlejšímu rozpuštění vosku až do okrajů skleněné nádoby. Ze svíčky tak získáte maximum vonného výkonu a maximální dobu hoření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svícny na vonně svíčky
Provedení: svícen
Kolekce: Claridge
Barva: zlatá
Materiál: Sklo a kov
Rozměr: 10 x 10 cm
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

yankee-candle-logoNení mnoho značek, které by vzbuzovaly tak vášnivé emoce a takovou věrnost fanoušků jako Yankee Candle – největší světový výrobce vonných svíček. Značka Yankee Candle byla založena ve Spojených státech v roce 1969. Vznikla tak trochu náhodou. Zakladatel, tehdy 16-letý Mike Kittredge, vyrobil svíčku pro svou maminku z voskovek. Sousedka, které se svíčka moc líbila, ho přesvědčila, aby ji prodal a Mike si za utržené peníze koupil vosk na dvě svíčky. Jednu věnoval mamince a druhou zase prodal. Sousedům se jednoduché svíčky líbily, proto se během čtyř let stalo z Mikova koníčka podnikání. Jako mnoho dalších úspěšných firem i on začínal v garáži, která byla mnoho let plná kvalitního parafínu a krabic. V 1983 otevírá továrnu a prodejnu v South Deerfieldu a pochybnosti, zda se značce na venkově povede jsou definitivně pryč. Svíčky pro americký trh se nadále vyrábějí v Massachusetts. Výrobní kapacita však již nestačí pro Evropu a proto byla v roce 2016 otevřena továrna v obci Havraň u Mostu, která zásobuje celý evropský trh. Za úspěchem Yankee Candle stojí nejen nejširší výběr vůní, neustálá inovace (každý rok Yankee Candle uvádí na trh kolem stovky novinek), ale také fakt, že zákazníci mají ke značce emotivní vztah. Neříkají "mám rád Yankee Candle", mnohem spíš uslyšíte "tuhle značku prostě miluji". Vonné svíčky Yankee Candle se vyrábí špičkovými technologiemi, obsahují kvalitní vonné oleje, parafínový vosk (u vybraných provedení směs parafínu a sojového vosku) a bavlněné knoty. Nejširší výběr vůní a špičková kvalita jsou krédem, ve kterém je Yankee Candle již více než 50 let své historie nekompromisní.

  • americká značka s vlastní produkcí od roku 1969
  • největší světový výrobce vonných svíček
  • velký výběr vůní a provedení