Právě zlevněno

42 Kč (2 €)
ihned k odeslání
224 Kč (8 €)
ihned k odeslání
299 Kč (11 €)
ihned k odeslání

Nepřehlédněte

35 Kč (1 €)
ihned k odeslání
41 Kč (2 €)
ihned k odeslání

Zdravotní nezávadnost

 

Svět bytových vůní je prodejcem a obchodním zastoupení značek a produktů vyrobených výhradně na území Itálie, Francie, Velké Británie, Švýcarska, Slovinska, České Republiky a USA. Všechny výrobky splňují náročné normy zdravotní nezávadnosti EU a mají originální původ od výrobce nebo oficiálního distributora pro Českou republiku.

 

 

Certifikát IFRA

 

Certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti pro vonné produkty je IFRA (International Fragrance Association), organizace se sídlem ve Švýcarsku, která již od roku 1973 kontroluje kvalitu esencí v kosmetickém a potravinářském průmyslu. Organizace IFRA zajišťuje celosvětově nejvyšší standardy pro vonné esence a vonné produkty.

 

Díky historii a dnes už renomovanému jménu jsou normy IFRA známkou vysoké kvality, ke které směřují prakticky všichni výrobci vonných produktů. Jen kvalita ale nerozhoduje a cílem organizace je zabránit šíření látek, které mohou být potencionálně škodlivé pro lidské zdraví a životní prostředí. Všechna rozhodnutí, která odborníci z IFRA realizují jsou vždy podložena studiem vědeckého týmu, který pod touto organizací pracuje.

 

Legislativně není nutné aby standardy IFRA splňovali výrobci bytových vůní, protože se nejedná o produkty u kterých dochází k přímému styku s pokožkou. Je tedy na rozhodnutí výrobce certifikát IFRA vlastnit a svědčí o jeho mimořádném zájmu o kvalitu a zdravotní nezávadnost svých výrobků.

 

 

Výrobci, kteří vlastní certifikát IFRA a kterých produkty můžete zakoupit ve Světě bytových vůní jsou Helan, Nasoterapia, Essenza & Natura včetně obchodních značek I Colori Del Mediterraneo, Decor Mediterraneo a Profumissimo Collection. Výrobce O.w.N. Candles používá vonné esence pocházející výhradně od dodavatelů certifikovaných IFRA.

 

Přejít naIFRA (externí odkaz na stránky organizace IFRA, v angličtině)

 

 

Obecné bezpečnostní a zdravotní upozornění*

 

Náplně do aroma difuzéru a katalytické lampy obsahují alkoholovu složku nutnou pro difůzi vonné esence nebo hoření. Při jejich používání se vyhýbejte zdrojům tepla a otevřenému ohni.

 

Náplně do aroma difuzéru a katalytické lampy nejsou určené ke vnitřnímu použití. Při jejich používání se vyhněte kontaktu s pokožkou, dýchacími cestami a očima. Náplně uskladňujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Náplně skladujte pouze v originálním balení. Náplně do aroma difuzéru, náplně do katalytické lampy, vonné oleje a esenciální oleje mohou při přímém kontaktu s povrchem nábytku zanechat flek. Doporučujeme zvýšenou opatrnost při manipulaci a používání skleněné nebo keramicé podložky.

 

Některé složky vonných esencí i v případě, že se jedná o 100% přírodní esenciální olej mohou citlivým osobám způsobovat alergické reakce. Týká se to například citrusových nebo květinových výtažků.

 

*Uvedené bezpečnostní a zdravotní upozornění obsahuje pouze základní a obecné rady. Při používání všech produktů zakoupených v internetovém obchodě dodržujte bezpečnostní a zdravotní pokyny uvedené v návodu k používání nebo na etiketě.

 

 

Značky a zdravotní nezávadnost

 

Klikněte na logo výrobce a informace o zdravotní nezávadnosti, případně složení výrobků najdete na konci stránky. Uvádíme pouze informace dostupné v materiálech výrobců, kterých produkty si můžete zakoupit ve Světě bytových vůní.