Právě zlevněno

224 Kč (8 €)
ihned k odeslání
467 Kč (17 €)
ihned k odeslání

Locherber Milano

Rafinovaný italský design, kvalitní přísady a dokonalé zpracování produktů jsou hlavní rysy italské rodinné firmy Locherber Milano. S velkým respektem a inspirací v přírodě Locherber Milano pečlivě vybírá použité suroviny výhradně přírodního původu. Uníkátní pro tuto značku jsou dřevěné a ručně zpracované doplňky.

 

 

Ve Světě bytových vůní najdete kompletní sortiment značky Locherber Milano, která je předním italským výrobcem luxusní kosmetiky a interiérových parfémů s bohatou nabídkou provedení od aroma difuzérů s unikátním patentovaným designem koncovek, luxusních vonných svíček, interiérových parfémů do aroma difuzéru a příslušenství až po vonné sáčky do šatníku nebo do auta.

 

 

Vášeň a práce

 

Naše filosofie

Věříme v lidskou schopnost přenést vize a nápady do unikátních výrobků, které vzbuzují příjemné emoce. To je důvodem, proč si klademe cíle, které nám pomáhají zlepšovat se v naší každodenní práci. Vytvořili jsme koncept "fine living", který stoprocentně vychází z italské kreativity. Kombinujeme v něm inovativní nápady designérů s tvorbou řemeslných mistrů, kteří nápadům dávají formu. Naší inspirací je rovnováha a celistvost pramenící z lásky a starostlivosti. Po tři generace jsme se s vášní a profesionalitou věnovali kosmetickým výrobkům, výsledkem naší práce je špičková kvalita a vyjímečné vůně. S péčí vybíráme vzácné přírodní suroviny a naše posedlost detailem je tím co odlišuje výrobky Locherber Milano. Svou unikátností a podmanivostí dělají z místa ve kterém žijeme něco speciálního.

 

– Carlo Baerlocher, Locherber Milano

 

 

 

Italský design a řemeslné zpracování

 

Ruční zpracování přírodních materiálů dřeva, keramiky, skla, kovu a perleťi dodávájí výrobkům Locherber Milano punc vyjímečnosti a luxusu. Locherber Milano je doslova umělecký zážitek, který zdobí a provoní zároveň.

 

 

Soustružené dřevo a broušená ocel

Vize designérů v Locherber Milano je vytvářet originální tvary, které dělají výrobky této značky nezaměnitelnými. Příkladem jsou harmonicky měkké tvary dřevěných koncovek difuzérů kolekce Dokki Cotton a Hejaz Incense, které vznikají soustružením. Zakončení plátkem z broušené oceli dodává koncovkám moderní punc a vytváří dojem cennosti.

 

 

 

Ručně malované sklo a tkané etikety

Žádný detail není ponechán náhodě. Ručně malované flakóny z odlévaného skla doplněné žakárovou tkanou etiketou dělají výrobky Locherber Milano unikátními a vzácnými. Elegantní a sofistikovaný detail jako odkaz na světově proslulý italský styl a kvalitu.

 

 

 

Ohromující ručně zpracované dřevěné koncovky

V malých italských vesničkách jsou roztroušení mistři řezbářského řemesla a jejich enormní úsilí je podepsané při výrobě originálních oblázkových dřevených koncovek difuzérů Locherber Milano. K vytvoření jediné koncovky je zapotřebí mnoho času a trpělivá ruční práce. Každá z koncovek je originální kus a je hmatatelným odkazem na antické poznání, které pochází z odevzdání, vášně a obětování.

 

 

 

Etruské hrnčířské tradice z Toskánska

Keramické koncovky z pálené hlíny na difuzérech Locherber Milano vytváří italští řemeslní mistři. Každá koncovka prošla jejich rukami a je originálním kusem. Umění ručního zpracování keramiky vychází z kořenů starověkých Etruských tradic pocházejících z Toskánska. Toto antické umění má stále moc a sílu nás okouzlit i v dnešní moderní době.

 

 

Vůně Locherber Milano

 

Vůně se dělí do 7 základních skupin na živé květinové vůně, bohaté a hřejivé sladké vůně, osvěžující a lehké svěží vůně, šťavnaté a dlouho doznívající ovocné vůně, intenzivní dřevité a kořeněné vůně, oblíbené vůně čistoty pudrového charakteru a případně funkční vůně. Pokud si přejete vůni před nákupem vyzkoušet, napište si o vzorky vůní zdarma.

 

 

Květinové vůně

 

Rýžové klíčky (Rice Germs)

Levandule, bergamot, brambořík, jasmín, fialkové listy, lišejníky, cedrové dřevo, ambra a vanilka. To vše utváří jedinečnou kombinaci podmanivě čisté a květinově jemně sladké vůně Rýžových klíčků.

 

Fík s Tabrízskou růží (Fig and Rose of Tabriz)

Černý rybíz, sicilský citron, jahoda, pomeranč, mandle, fialkové listy, eukalyptus, damascénská růže, lišejníky, vanilka, borovicové dřevo a fík. To vše utváří jedinečnou kombinaci svěží, čerstvé ovocné a květinové vůně.

 

 

Sladké vůně

 

Dark Vanilla (Vanilka)

Pomeranč, bílý jasmín, orchidej, vanilka, mech a palisandrové dřevo. To vše utváří jedinečnou kombinaci jemně nasládlé vůně s podmanivými květinovými tóny.

 

 

Svěží vůně

 

Absolute Green Tea (Zelený čaj)

Bergamot, citrón, pomeranč, konvalinka, jasmín, zelený čaj, fialka, ambra, mech. To vše utváří jedinečnou kombinaci svěží, čisté a živé květinové vůně zeleného čaje.

 

Mojito

Limetka, sicilský citron, máta a třtinový cukr utváří jedinečnou kombinaci osvěžující, čerstvě ovocné vůně letních drinků.

 

 

Ovocné vůně

 

Mandarinka se skořicí (Tangerine Cinnamon)

Mandarinka, bergamot, pomeranč, citron, karafiát, eugenol, tymián, skořicové listy, cedrové dřevo, vanilka. To vše utváří jedinečnou kombinaci svěží a zároveň zemitě ovocné a jemně sladké sváteční vůně Mandarinky se skořicí.

 

Tropical Fruits

Cassis, bergamot, růže, kokos, jasmín, vanilka a cedrové dřevo. To vše utváří jedinečnou kombinaci jemně sladké a květinově podmanivé vůně, která vám připomene teplé letní dny.

 

 

Kořeněné vůně

 

Hejaz Incense

Aromatická kořeněná vůně orientálního charakteru s čerstými dřevitými tóny. Intenzivnější první dojem vytváří tóny cedru, břízy a bergamotu (hlava), následované těžšími tóny gurjumu, kadidla, cypřiše, muškátového ořechu a karafiátu (srdce). Parfém pozvolna doznívá v tónech bílého mechu, santalu, cedrového dřeva, guajakového dřeva, pačuli a borovicového dřeva (základ).

 

Malabar Pepper (Malabarský pepř)

Čerstvá, jemně animální, zemitá, mírně kořeněná kouřová vůně, která harmonizuje tělo a duši. Důmyslné složení této pánské sexy vůně v sobě ukrývá tóny zázvoru, pomeranče, bergamotu, skořice, myrty, pelargónie, černého pepře, muškátového ořechu, elemi, eugenolu, cypřiše, patchouli, vetiveru a cedrového dřeva.

 

Spa Essence

Vůně, která vás zavede do světa saunování, relaxace a pohody. V tomto uklidňujícím interiérovém parfému ucítíte tóny pomeranče, bergamotu, citrónu, eukalyptu, kadidla, rozmarýnu, bazalky, petit grain, koriandru, cedrového dřeva a pačuli.

 

Baltská ambra (Baltic Amber)

Bílé květy, pomerančová kůra, fialka, jasmín, bílá růže, santal, pačuli a lišejník, to vše utváří tuto jedinečnou smyslnou a svůdnou vůni.

 

 

Vůně čistoty

 

Lněná poupata (Linen Buds)

Vůně absolutní čistoty, jedinečná kompozice čisté, svěží, květinové vůně jarního vánku a mořské brízy protknuté sluncem. Vůně se nenásilně rozvine a jemně voní v tónech černého rybízu, sicilského citrónu, bergamotu, pelargónie, růže, ylang, vanilky, santalu a mechu.

 

Dokki Cotton

Jemná, pudrově květinová vůně s mechovými tóny. Okouzlující první dojem vytváří tóny bergamotu a ylang ylang (hlava), následované květinovými tóny fialkových okvětních lístků, jasmínu, irisu a bílé růže (srdce). Parfém pozvolna doznívá v tónech bílého mechu, vanilky a cedrového dřeva (základ).

 

 

Kvalita a zdravotní nezávadnost*

 

  • Italská značka s vlastní produkcí od roku 1986
  • Výroba a vonné esence původem z itálie a Svýcarska
  • Originální vonné kompozice z vlastního vývoje
  • Vysoký podíl přírodních esenciálních olejů až 20%
  • Výrobky splňují normy EU zdravotní nezávadnosti

 

Interiérové parfémy Locherber Milano jsou výsledkem pečlivého výzkumu mistrů parfumérů, kteří vybírají z nejkvalitnějších přírodních esenciálních olejů a připravují vonné esence s filosofii "wellbeing" pro kvalitní a příjemný životní styl. Výsledkem jsou exkluzivní produkty nejvyšší kvality, kterých vůni rozpoznáváme jako nám osobní a blízkou. Interiérové parfémy Locherber Milano jsou zcela zdravotně nezávadné, uvolňováním vonných esencí z těchto parfémů nevznikají žádné pro tělo škodlivé látky.

 

* Informace o kvalitě a zdravotní nezávadnosti jsou převzaté z oficiálních prezentačních materiálů výrobce. Pro další informace navštivte stránky výrobce www.cosvalitaly.com.

 

 

Nakupovat Locherber Milano

 

Sortiment italské značky Locherber Milano najdete ve Světě bytových vůní v kategoriiích:

Aroma difuzéry
Náplně do aroma difuzéru
Tyčinky do aroma difuzéru
Vonné svíčky
Vůně do prádla
Vůně do auta

 

 

Další značky