Přenosný aroma difuzér MOVEO s USB nabíjením od Millefiori

MillefioriPřenosný aroma difuzér MOVEO od italského výrobce Millefiori provoní domácnost, kancelář nebo jakýkoliv prostor kam jej postavíte. Zamilujete si jeho jednoduché ovládání, bezdrátový provoz a kompaktní rozměry. Difuzér stačí nabít, vložit lahvičku s náplní (není součástí balení) a zapnout. Snadno se přenáší, nastavuje intenzita vůně a ovládá LED podsvícení. Do přenosného aroma difuzéru MOVEO můžete vybírat z 6 relaxačních či stimulujících vůní Millefiori.

#showmore#

Bude se vám líbit

provonění na jedno stisknutí tlačítka, kdykoliv a kdekoliv
účinně provoní prostor až 30 m2
nepotřebuje připojení do zásuvky
můžete ho přenášet po celé domácnosti
nebude po vás chtít žádnou údržbu
ve vteřině změníte náplň s vůni za jinou
pracuje v naprosté tichosti

Při nákupu zvažte

výběr ze 6 vůní Millefiori do difuzéru MOVEO

 

 
Recenze aroma difuzéru MOVEO od Millefiori. Je lepší než ultrazvukový difuzér?

Je lepší aroma difuzér MOVEO nebo ultrazvukový difuzér?

Z hlediska účinnosti vám poskytne difuzér MOVEO i ultrazvukový difuzér stejnou službu, dlouhotrvající a stálé provonění. Fungují na podobném principu, kdy se vonná esence rozptyluje do prostoru prostřednictvím jemné mlhoviny. Hlavní rozdíl je v používání lahviček s náplněmi do difuzéru MOVEO od Millefiori a esenciálních olejů nebo vonných olejů od libovolné značky, které se v ultrazvukovém difuzéru dávkují dle požadované intenzity do nádoby s vodou. Z toho vyplývají výhody i nevýhody jednotlivých řešení.

Jednoduché ovládání, možnost přenášení a bezúdržbový provoz jsou hlavní přednosti difuzéru MOVEO a věřte, že si je budete užívat. Difuzér MOVEO nepotřebuje připojení do zásuvky a poskytne vám provonění na jedno stisknutí tlačítka, kdykoliv a kdekoliv. Stačí ho nabít, vložit náplň, nastavit intenzitu a užívat si vůni. Když máte náladu na jinou vůni, jednoduše vyměňte náplň s jinou vůní, tak snadné to je. Lze ho používat na jednom místě nebo přenášet a manipulace s ním je jedna radost. Vemte ho sebou do koupelny a hned potom do ložnice pro navození relaxační atmosféry, v pracovně vás povzbudí a v předsíni osvěží vzduch. Je tak malý, že se vejde do kapsy, takže ho můžete vzít sebou na cesty nebo do kanceláře. Můžete vybírat ze 6 vůní Millefiori, které jsou určeny pouze do difuzéru MOVEO.

Ultrazvukový difuzér je skvělý pro aromaterapii a umožní vám používat esenciální oleje, různě je dávkovat a kombinovat. Můžete ho používat i s vonnými oleji pouze k provonění a vybírat z mnoha vůní od různých výrobců. Manipulace s ním je složitější a klade vyšší nároky na údržbu. Před každým použitím se musí otevřít, naplnit vodou, nakapat olej, zavřít a po použití ideálně vyčistit, aby se dno nádoby a keramický disk nezanesly sedimenty a vodním kamenem. Ultrazvukový difuzér lze přenášet, ale riziko rozlití a nutnost připojení do zásuvky ho předurčuje, aby byl v domácnosti na jednom místě.

Z hlediska ceny je difuzér MOVEO ekonomicky výhodnější způsob provonění. Náklady na vonné oleje a především esenciální oleje mohou měsíčně přesáhnout pořizovací cenu ultrazvukového difuzéru. S difuzérem MOVEO nehrozí rozlití a je vhodnější do domácnosti s malými dětmi nebo domácími mazlíčky. Pokud chcete snadno a rychle provonět domácnost, pořiďte si difuzér MOVEO, je vážně skvělý. Pokud již používáte esenciální oleje například v aromalampě nebo pokud vás zaujala aromaterapie a chcete začít používat esenciální oleje, zvolte ultrazvukový difuzér.

 

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

995996
1995996

Značky

Položek k zobrazení: 2
millefiori difuzer moveo bila 1
-20% s kódem MINUS20
995 Kč

USB nabíjení • Li-Ion baterie 500 mAh • účinnost 30 m2 • zcela tichý • LED barevné podsvícení • 3 úrovně intenzity provonění • automatické vypnutí...

36539
millefiori difuzer moveo cerna 1
-20% s kódem MINUS20
995 Kč

USB nabíjení • Li-Ion baterie 500 mAh • účinnost 30 m2 • zcela tichý • LED barevné podsvícení • 3 úrovně intenzity provonění • automatické vypnutí...

36540