Přenosný aroma difuzér MOVEO s USB nabíjením od Millefiori

Nejprodávanější

2 položek celkem
millefiori difuzer moveo bila 1
Novinka
945 Kč

Přenosný aroma difuzér MOVEO od italského výrobce Millefiori provoní domácnost, kancelář nebo jakýkoliv prostor kam jej postavíte. Zamilujete si...

36539
millefiori difuzer moveo cerna 1
Novinka
945 Kč

Přenosný aroma difuzér MOVEO od italského výrobce Millefiori provoní domácnost, kancelář nebo jakýkoliv prostor kam jej postavíte. Zamilujete si...

36540

Millefiori

Přenosný aroma difuzér MOVEO od italského výrobce Millefiori provoní domácnost, kancelář nebo jakýkoliv prostor kam jej postavíte. Zamilujete si jeho jednoduché ovládání, bezdrátový provoz a kompaktní rozměry. Difuzér stačí nabít, vložit lahvičku s náplní (není součástí balení) a zapnout. Snadno se přenáší, nastavuje intenzita vůně a ovládá LED podsvícení. Do přenosného aroma difuzéru MOVEO můžete vybírat z 6 relaxačních či stimulujících vůní Millefiori.

#showmore#

Provonění na jedno stisknutí tlačítka, kdykoliv a kdekoliv

poskytuje dlouhotrvající a stále provonění
provoní velký prostor na jedno stisknutí tlačítka
nepotřebuje připojení do zásuvky
můžete ho přenášet po celé domácnosti
nebude po vás chtít žádnou údržbu
ve vteřině změníte vůni za jinou
pracuje v naprosté tichosti

 

Je lepší aroma difuzér MOVEO nebo ultrazvukový difuzér?

Z hlediska účinnosti vám poskytne difuzér MOVEO i ultrazvukový difuzér stejnou službu, dlouhotrvající a stálé provonění. Fungují na podobném principu, kdy se vonná esence rozptyluje do prostoru prostřednictvím jemné mlhoviny. Hlavní rozdíl je v používání lahviček s náplněmi do difuzéru MOVEO od Millefiori a esenciálních olejů nebo vonných olejů od libovolné značky, které se v ultrazvukovém difuzéru dávkují dle požadované intenzity do nádoby s vodou. Z toho vyplývají výhody i nevýhody jednotlivých řešení.

Jednoduché ovládání, možnost přenášení a bezúdržbový provoz jsou hlavní přednosti difuzéru MOVEO a věřte, že si je budete užívat. Difuzér MOVEO nepotřebuje připojení do zásuvky a poskytne vám provonění na jedno stisknutí tlačítka, kdykoliv a kdekoliv. Stačí ho nabít, vložit náplň, nastavit intenzitu a užívat si vůni. Když máte náladu na jinou vůni, jednoduše vyměňte lahvičku s náplní za jinou, tak snadné to je. Lze ho používat na jednom místě nebo přenášet a manipulace s ním je jedna radost. Vemte ho sebou do koupelny do koupelny a hned potom do ložnice pro navození relaxační atmosféry, v pracovně vás povzbudí a v předsíni osvěží vzduch. Je tak malý, že se vejde do kapsy, takže ho můžete vzít sebou na cesty nebo do kanceláře. Můžete vybírat ze 6 vůní Millefiori, které jsou určeny do difuzéru MOVEO.

Ultrazvukový difuzér je skvělý pro aromaterapii. Umožní vám používat esenciální oleje a různě je dávkovat nebo kombinovat. Můžete jej používat i s vonnými oleji pouze k provonění a vybírat z nepřeberného množství vůní od mnoha výrobců. Manipulace s ním je složitější a klade vyšší nároky na údržbu. Před každým použitím se musí otevřít, naplnit vodou, nakapat olej, zavřít a po použití ideálně vyčistit, aby se dno nádoby a keramický disk nezanesly sedimenty a vodním kamenem. Když chcete v ultrazvukovém difuzéru změnit vůni, celé kolečko si zopakujete. Ultrazvukový difuzér lze přenášet, ale riziko rozlití a nutnost připojení do zásuvky ho předurčuje, aby byl v domácnosti spíš na jednom místě.

Z hlediska ceny je difuzér MOVEO a náplně MIllefiori levnější variantou provonění. Náklady na vonné oleje a především na esenciální oleje mohou za měsíc přesáhnout pořizovací cenu ultrazvukového difuzéru. S difuzérem MOVEO nehrozí rozlití a je vhodnější do domácnosti s malými dětmi nebo domácími mazlíčky. Pokud chcete snadno a rychle provonět domácnost, tak je difuzér MOVEO lepší volbou. Pokud již používáte esenciální oleje například v aromalampě nebo pokud vás zaujala aromaterapie a teprve chcete začít používat esenciální oleje, zvolte ultrazvukový difuzér.