Reklamace a vrácení zboží

Reklamace a vrácení zboží

Potřebujete reklamovat nebo vrátit zboží? Žádný strach! Vyřízení reklamace a vrácení zboží je snadné a rychlé. Ve formuláři vyberte jestli chcete reklamovat nebo vrátit zboží a celým procesem vás provedeme.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně postupu při reklamaci či vrácení zboží nebo potřebujete zjistit, v jakém stavu se váš případ nachází, obraťte se prosím na naši zákaznickou linku. Rádi Vám poradíme!

 

Jak reklamovat zboží

Online

Nejsnadnější a nejrychlejší způsob reklamace je prostřednictvím online formuláře, do kterého stačí zadat číslo vaší objednávky a email. Samoobslužný systém vás provede celým reklamačním procesem včetně zajištění odvozu reklamovaného zboží.

Poštou

Reklamované zboží můžete odeslat poštou nebo přepravcem na adresu: Svět bytových vůní, nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín. Zboží bezpečně zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během dopravy a přiložte průvodní dopis s popisem závady, vaší zpětnou adresou a kopií nákupního dokladu.

Osobně

Zboží a nákupní doklad doneste do prodejny Svět bytových vůní ve Zlíně. Na místě s vámi sepíšeme reklamační protokol a o vyřízení vás budeme informovat. Pro urychlení odbavení doporučujeme zadat reklamaci prostřednictvím online formuláře.

 

Užitečné informace

 • reklamaci vyřídíme v nejkratším možném termínu a nejdéle do 30 dnů od přijetí reklamovaného zboží
 • náklady na dopravu reklamovaného zboží vám budou v případě uznání reklamace uhrazeny
 • originální obal k reklamaci není třeba, ale je vhodné v něm zboží přenášet
 • s reklamovaným zbožím je potřeba doručit i příslušenství
 • pokud je reklamovaným zbožím příslušenství, je potřeba doručit i hlavní výrobek
 • o průběhu reklamace vás budeme informovat emailem, případně telefonicky
 

Jak vrátit zboží

Online

Nejsnadnější a nejrychlejší způsob vrácení zboží prostřednictvím online formuláře, do kterého stačí zadat číslo vaší objednávky a email. Samoobslužný systém vás provede celým procesem včetně zajištění odvozu vráceného zboží.

Poštou

Zboží, které chcete vrátit můžete odeslat poštou nebo přepravcem na adresu: Svět bytových vůní, nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín. Zboží bezpečně zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během dopravy a přiložte vyplněný formulář Odstoupení od kupní smlouvy.

Osobně

Zboží a nákupní doklad doneste do prodejny Svět bytových vůní ve Zlíně. Na místě s vámi vyplníme formulář Odstoupení od kupní smlouvy a částku za vrácené zboží zašleme na váš bankovní účet. Pro urychlení odbavení doporučujeme zadat vrácení prostřednictvím online formuláře.

 

Užitečné informace

 • lhůta pro vrácení je 14 kalendářních dnů a začíná běžet následující den po převzetí zboží
 • u křehkého zboží jako sklo a keramika, zabalte každý díl samostatně do bublinkové fólie
 • prostor v krabici vyplňte ze všech stran včetně dna i vrchní části výplňovým materiálem, aby se zboží během přepravy nepohybovalo
 • nelze vrátit zboží, které podléhá opotřebení, bylo smíseno s jiným zbožím, částečně spotřebováno, vyňato z ochranného obalu a jehož charakter to vylučuje z hygienických důvodů
 • vrácením nepoškozeného zboží v originálním obalu včetně ochranné výplně a příslušenství předejdete snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu
 • byl-li vám společně se zbožím poskytnut dárek, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a jste povinni spolu se zbožím vrátit i poskytnutý dárek
 • částku za vrácené zboží vám zašleme na bankovní účet nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vráceného zboží
 • náklady na dopravu zboží k vám a na vrácení zboží k nám jsou na vaší straně a nebudou zahrnuty ve vrácené částce za zboží
 • o průběhu vyřízení a vrácení částky za zboží vás budeme informovat emailem, případně telefonicky
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení