Vážení zákazníci, neděle 16. prosince je posledním dnem pro objednání dárků, aby s jistotou dorazily do Štědrého dne. Aktuálně je doba doručení od 1 do 3 pracovních dnů, avšak počítejte s možným prodloužením vzhledem k vytížení dopravců. Využívejte online platbu nebo dobírku místo bankovního převodu, urychlíte tím vyřízení objednávky.


Nasoterapia

Italskou značku Nasoterapia charakterizují jemné bytové vůně obsahující čistě přírodní esenciální oleje. Vonné esence jsou vyrobené v Itálii, splňují náročné Evropské normy a jsou zcela zdravotně nezávadné. Bytové vůně Nasoterapia neškodí dospělým, dětem ani domácím mazlíčkům a svou kvalitou se řadí k nejlepším.

 

 

Bytové vůně Nasoterapia se vyrábí v mnoha provedeních jako jsou aroma difuzéry, vonné olejeosvěžovače ve spreji. Pod značkou Nasoterapia najdete také moderní ultrazvukové difuzéry, katalytické lampy a klasické aromalampy.

 

 

Vůně Nasoterapia

 

Vůně se dělí do 7 základních skupin na živé květinové vůně, bohaté a hřejivé sladké vůně, osvěžující a lehké svěží vůně, šťavnaté a dlouho doznívající ovocné vůně, intenzivní dřevité a kořeněné vůně, oblíbené vůně čistoty pudrového charakteru a případně funkční vůně. Pokud si přejete vůni před nákupem vyzkoušet, napište si o vzorky vůní zdarma.

 

 

Květinové vůně

 

Sladká levandule (Sweet Lavender)

Vůně levandule, která svádí a okouzluje zjemněná jasmínem a podtržená bílým mechem s vanilkou. V obytných prostorech je vždy jemná a diskrétní. Oživí a pročistí duši, vyžene z těla strach a úzkost. Ideální vůně pro zmírnění únavy a stresu.

 

 

Svěží vůně

 

Verbena a citronová tráva (Verbena Lemongrass)

Osvěžující spojení verbeny s citronovou trávou dává vzniknout povzbuzující vůni vhodné do kanceláří k aktivaci či k oživení prostor v letních měsících.

 

Oceán (Oceano)

Čerstvý vítr, průzračně vlny a slunce vycházející na obzoru. Osvěžující vůně vhodná do koupelny a všude tam, kde si chcete připomenout příjemnou exotickou dovolenou.

 

Zelený čaj a bergamot (Tè Verde Bergamotto)

Lehce kořeněná povzbuzující vůně zelených čajových lístků, pačuli, citronové kůry s tóny bergamotu. Oblíbená vůně všech, kteří mají rádi aroma čaje.

 

 

Ovocné vůně

 

Pomeranč a skořice (Arancio Cannella)

Vůně šťavnatého pomeranče jehož silice působí blahodárně na nervovou soustavu, odbourává nespavost, dodává energii a chuť do života ve spojení s tóny sladké skořice. Jemně svěží vonná esence, která povzbudí duši a probudí vášeň.

 

Středomořské ovoce (Agrumi Mediterranei)

Osvěžující spojení manga, papaya a citrusových plodů v šťavnatné letní vůni, která vám vykouzlí úsměv na rtech. Vůně vhodná do všech prostor.

 

 

Dřevité vůně

 

Santalové dřevo (Sandalwood)

Povzbuzující dřevitá vůně vzácného santalového dřeva, které je považované za symbol životní síly. Jeho aroma odhání stres, stavy úzkosti a nervozitu.

 

Ambra

Dřevitá vůně vzácné ambry s tóny smyslného pižma. Hřejivá vonná esence vhodná pro chladnější období.

 

 

Kořeněné vůně

 

Černý pepř (Pepe Nero)

Vůně dřevitého a kořeněného charakteru probouzí smysly a shromažďuje vnitřní sílu. Srdcem je černý pepř s muškátovým oříškem a karafiátovým listím odlehčený tóny bergamotu a levandule. Spodní tóny vanilky, cedrového dřeva a pryskyřice celou kompozici diskrétně doplňují.

 

Vanilka a koření (Vaniglia & Spezie)

Sladká a teplá vůně, která dává pocit pohodlí, dobrou náladu, pomáhá překonávat překážky a uvolňuje napětí. Vonná kompozice s převahou něžně sladké vanilky, okořeněná ostrým pepřem a muškátovým oříškem, osvěžená hořkým pomerančem a ukotvená cedrovým dřevem.

 

 

Vůně čistoty

 

Květy bavlníku (Fiory di Cotone)

Vůně čistoty jemných a hebkých květů bavlny obsahuje tóny jasmínu, nasládlých pomerančových listů, čistého bílého mechu a vzácných dřevin.

 

Bílý mech (Muschio Bianco)

Svěží vůně čerstvého horského vzduchu, která si vysloužila přezdívku „alpská vůně“. Vůně obsahuje jemné dřevité tóny i pižmo a pokud máte doma rádi čistý vzduch, je pro vás ideální volbou.

 

 

Funkční vůně

 

Neutrální čistící směs (Neutro)

Funkční náplň do katalytické lampy, která odstraňuje nežádoucí pachy aníž by vzduch parfémovala. Je vhodná k ředění parfémovaných směsí a zmírnění jejich intenzity. Měníte-li v katalytické lampě parfém, doporučujeme před výměnou použití neutrální směs pro vyčištění knotu a kahanu.

 

Citrusová proti komárům (ZZ... Defense Agrumato)

Funkční náplň do katalytické lampy se svěží vůní citrusových plodů a aktivní složkou, která odpuzuje nepříjemný hmyz a komáry. Je ideálním společníkem na příjemné letní posezení v přírodě nebo doma u otevřeného okna.

 

Květinová proti komárům (ZZ... Defense Floreale)

Funkční náplň do katalytické lampy s lehce květinovou vůní a aktivní složkou, která odpuzuje nepříjemný hmyz a komáry. Je ideálním společníkem na příjemné letní posezení v přírodě nebo doma u otevřeného okna.

 

 

Kvalita a zdravotní nezávadnost*

 

  • Italská značka s vlastní produkcí vonných esencí
  • Vysoký podíl přírodních esenciálních olejů
  • Certifikát IFRA (International Fragrance Association)
  • Výrobky splňují normy EU zdravotní nezávadnosti

 

Bytové vůně značky Nasoterapia jsou certifikovány IFRA (International Fragrance Association) pro zdravotní nezávadnost. Již od roku 1973 zajišťuje švýcarská organizace IFRA celosvětově nejvyšší standardy pro vonné esence v potravinářském a kosmetickém průmyslu. Legislativně není nutné aby standardy IFRA splňovali i výrobci bytových vůní, protože se nejedná o produkty u kterých dochází k přímému styku s pokožkou. Je tedy na rozhodnutí výrobce certifikát IFRA vlastnit a svědčí o jeho mimořádném zájmu o kvalitu a zdravotní nezávadnost svých výrobků.

 

* Informace o kvalitě a zdravotní nezávadnosti jsou převzaté z oficiálních prezentačních materiálů výrobce. Značky Nasoterapia, Il Giardino di Flo a Neavita patří italskému výrobci HP Italia.

 

 

Nakupovat Nasoterapia

 

Sortiment italské značky Nasoterapia najdete ve Světě bytových vůní v kategoriích

Aroma difuzéry
Katalytické lampy
Ultrazvukové difuzéry
Aroma lampy
Vonné oleje
Osvěžovače ve spreji
Dárkové sady
Náhradní náplně do aroma difuzéru
Náhradní náplně do katalytické lampy

 

 

Další značky