Vonné oleje Yankee Candle

Yankee CandleVonné oleje Yankee Candle jsou určeny do ultrazvukového aroma difuzéru nebo aromalampy na čajovou svíčku k provonění interiéru. Dávkují se do vody v nádobě a dle velikosti prostoru nebo požadované intenzity provonění stačí nakapat 5 až 7 kapek. V nabídce najdete výběr nejoblíbenějších vůní Yankee Candle, které můžete znát z vonných svíček a patří mezi ně Clean Cotton, Midnight Jasmine, Lemon Lavender, Black Cherry a Pink Sands. Vonné oleje Yankee Candle mají syntetické složení a jsou určeny pouze k vytvoření příjemně provoněné atmosféry.

Nejprodávanější

5 položek celkem
yankee candle vonny olej clean cotton 1
190 Kč

Sluncem provoněná bavlna, kombinovaná se zelenými tóny, bílými květy a špetkou citronu. Celosvětově nejprodávanější vůně Yankee Candle.

38253
yankee candle vonny olej pink sands 1
190 Kč

Odplujte na exotický ostrov s překrásnou vůní svěžích a zářivých citrusů, sladkých květin a vanilky. Pink Sands patří mezi celosvětově...

38251
yankee candle vonny olej lemon lavender 1
190 Kč

Čistá a přívětivá vůně… pudrově svěží směs šťavnatého citrónu a sladkých levandulových květů.

38254
yankee candle vonny olej black cherry 1
190 Kč

Vůně sladkých zralých třešní vám připomene prázdninové výlety, kdy jste se cítili šťastní, volní a bezstarostní jako děti.

38252
yankee candle midnight jasmine vonny olej 1
Recenze Pro ženu
190 Kč

Tato květina je královnou noci a září ve světle měsíce. Nechte se uchvátit harmonií vodního jasmínu, sladkého zimolezu, neroli a mandarinkového květu.

38255