Jarní novinky

 

Jarní novinky

 

Jakmile se ve Světě bytových vůní objeví neco nového, najdete to tady. Novinky doplňujeme pravidelně, tak aby vám něco zajímavého neuteklo, sledujte náš Facebook nebo odebírejte Novinky a slevy do mailu.


Parametry
Výrobce:
Provedení:
novinka


novinka
novinka


novinka


novinka
novinka


novinka
novinka
novinka

 

 

Venetiae od Locherber Milano

 

V lednu vám představíme novou vůni Venetiae od italské značky Locherber Milano, která je inspirovaná Benátkami. Víčka aroma difuzérů této jedinečné kolekce jsou z recyklovaných kůlů, tzv. briccole, které označují splavné trasy pro lodě v benátské laguně. Každý kus je originál, který v sobě spojuje historii, design, originalitu a přírodu.

 

 

 

Katalytické lampy Ashleigh & Burwood

 

V naší prodejně už jste se s katalytickými lampami Ashleigh & Burwood mohli seznámit v roce 2017. Od ledna bude kompletní sortiment této značky dostupný i pro zákazníky eshopu.

 

 

 

Kolekce Africa od Max Benjamin

 

V lednu vám představíme také novou kolekci vůní a aroma difuzérů Africa od irské značky Max Benjamin. Limitovaná edice luxusních aroma difuzérů vyniká působivým etnickým designem porcelánové vázy a parfémem inspirovaným africkou kulturou. Každý aroma difuzér je originál s vlastním unikátním číslem.

 

 

 

Kolekce vůní a příslušenství Enjoy The Simple Things

 

V lednu přivítáme jaro novou kolekcí vůní a příslušenství Enjoy The Simple Things od Yankee Candle. Těšit se můžete na čtyři nové vůně Sweet Nothing, Sun Trenched Apricot Rose, A Calm & Quiet Place a Rainbow Cookie v provedení vonných vosků a svíček Yankee Candle.

 

Jarní novinky Yankee Candle